Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
206 218
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K killerxcartoon
+6 / 6

A to autentyczny prototyp szpiegowskiego gołębia z opcją srania i celownikiem optycznym z okresu I wojny światowej .


Ba nawet zaprojektowali szybujące bomby przeciw okrętowe sterowane gołębiami.
https://en.wikipedia.org/wiki/Project_Pigeon

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 lipca 2020 o 11:05

R reevoreevo
0 / 0

to prawda . mój szwagier pracuje w takiej fabryce gołębi. wciąż są udoskonalane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+5 / 5

Ci od 5G to nawet lepsi niż płaskoziemcy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+4 / 4

@truskawka90 ja mam nadzieje ze to ta sama grupa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+2 / 2

Przecież to tylko schemat prototypu, w którym nie jest uwzględniona podstawowa opcja kamuflażu, czyli "sranie na samochody".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+1 / 3

W pewnym sensie abstrakcja... jednak.

MK-Ultra

"Do dziś nie wiadomo dokładnie, jakie eksperymenty były wtedy przeprowadzane, ponieważ większość akt projektu została zniszczona. Z zeznań świadków i ocalałych dokumentów wynika jednak, że CIA przeprowadzało badania rodem z fantastyki naukowej. W latach 1953-73 zostało przeprowadzonych ponad 150 eksperymentów, których przedmiotem była kontrola ludzkich myśli i zachowań. Do badań używano środków psychodelicznych (głównie LSD), metod hipnozy, elektrowstrząsów i programowania podprogowego. Działo się to nie tylko w tajnych rządowych obiektach, ale też w szpitalach, więzieniach, na uniwersytetach, a nawet na terytorium Kanady. Część z tych działań była nielegalna w świetle amerykańskiego prawa - szczególnie te, w których obywatele, nie wiedząc o tym, otrzymywali środki halucynogenne."

Badanie Tuskegee.

"Badanie Tuskegee. Amerykański rząd chciał wymordować czarnoskórych farmerów za pomocą kiły. Amerykańska Publiczna Służba Zdrowia (United States Public Health Service) wielokrotnie zaprzeczała, ale gdy pojawiły się dowody na tę zbrodnie rządu USA, wszystko wyszło na jaw. Chodzi o eksperyment medyczny w miejscowości Tuskegee w Alabamie. Zebrano tam 600 czarnoskórych farmerów nieświadomych tego, że są chorzy na kiłę. Choć po wojnie penicylina stała się standardem w leczeniu kiły, lekarstw im nie podawano. Dlaczego? Badano, jak umiera człowiek zarażony syfilisem. Celu eksperymentu nie znali jedynie ci, którzy stali się jego ofiarami. Eksperyment kontynuowano przez 40 lat i zakończono w 1972, długo po tym jak żony i dzieci zostały zakażone kiłą, a wielu mężczyzn umarło z powodu tej choroby."

Afera z TPP

" Rządy najbogatszych krajów knują z wielkimi korporacjami, czyli afera z TPP. TPP to tajny traktat regulujący własność intelektualną (zawarty miedzy 12 krajami). Ma on regulować bardzo wiele aspektów życia sporej części ludzkości takich jak medycyna/leki, wydawców, dostawców internetu, swobód obywatelskich i patentów biologicznych. Traktat został zdemaskowany przez Wikileaks"

Także wiecie... Patrzmy na ręce naszym kochanym politykom bo i oni mają sporo za paznokciami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@Szarim_Musty
A czy ty myślisz ze są jakieś nie wykorzystywane czestotliwości radiowe?
Cały czas na nich nadawali tyle inaczej zajajmując kanał Sieć 5G czyli 5 generacji wykorzysta te stare częstotliwości jakei zwolniła TV , wojsko MSWIA lotnictwo , marynarka itp i zmieni metodę nadawania a nich czyli rezerwacji kanału na system jaki używa się w sieciach komórkowych bazujący na technologii FFH szybkie przeskakiwanie kanałów co pozwala większej ilości osób równocześnie korzystać z tych samych częstotliwości niż przy sztywnym przydziale kanału .

To cala różnica

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
-1 / 1

twórca demota próbując śmiać się z innych dowodzi swojej niewiedzy, na szczęście ktoś mnie wyprzedził i nie muszę tu linkować by pokazać że coś takiego istniało :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem