Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
718 746
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar pawelkolodziej
+3 / 3

Pogadali jak Niemka z Niemcem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adawo
+3 / 3

W 39 to były wojska niemieckie, nie amerykańskie ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Longslaw
+1 / 5

Co za kretyn rozpala takie emocje. Jeszcze nie macie pojęcia o co idzie gra?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Albijon
+2 / 6

I z czego tu się cieszyć? Najpierw zaprosiliśmy krzyzakow, potem ciężko było ich się pozbyć, następnie sami wpraszali się ruscy austryjacy prusaki i znów Niemcy potem ruscy a jak znów wreszcie się ich pobylismy to sami zapraszamy amerykanów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+1 / 3

W tym "Niemiec płakał jak oddawał" jest tyle samo prawdy co w słynnym memie z handlarzem samochodów z tym tym samym podpisem. Te wojska na terenie Niemiec to są wojska okupacyjne po II wojnie światowej - ciekawostka, amerykanie weszli do Niemiec i już tam sobie zostali. Niemcy ich nie chcą ponieważ sporo ich kosztują (no i są to wojska okupacyjne). Rząd polskojęzyczny postanowił przyjąć je i zapłacić (a jak!) za ich obecność na ziemiach Polskich, ponieważ Polska ma długoletnią tradycję opierania swojej obronności na sojuszach, a nie budowanie własnego potencjału. Ta strategia się wielokrotnie nie sprawdziła, ale kto wie? Może tym razem się też nie sprawdzi? Te opowieści o "wzmacnianie flaki" możecie wsadzić sobie między bajki, tam gdzie jest ich miejsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+1 / 1

Tutaj akurat Niemcy się cieszę, że amerykanie zabierają swoje wojska. Poczytajcie trochę, dlaczego wojska USA stacjonują w Niemczech. Zapewniam Was, że nie dla obrony Niemiec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HaveANiceDay1983
0 / 0

Republikanie i demokraci razem zablokowali to w senacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem