Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
582 587
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P konto usunięte
+2 / 6

Jacy dowcipni, a we Wrocławiu sikali między garażami. Pewnie wtedy byli tak pijani, że nie nie pamiętają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P prfx
-2 / 4

@Purple_Piper sorry, ale nie bardzo ogarniam co jest złego w "sikaniu między garażami" ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DonTyka1986
+2 / 2

Może to, że do załatwiania potrzeb fizjologicznych służą toalety a nie garaże? Sam nie wiem. Może w poznaniu jest inaczej? Jeżeli tak to informuję, że u nas załatwiamy potrzeby w wc/ toalecie, które oznaczane są odpowiednimi piktogramami/napisami. Pozdrawiam szczających inaczej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 0

@prfx Wiesz, jaka jest różnica między szafą a toaletą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P prfx
0 / 0

@Purple_Piper wiem :)
po prostu chciałem się dowiedzieć czy te garaże to jakiś wasz pomnik/symbol, bo to że w stadzie opitych browcem samców trafił się ktoś kto sikał w miejscu innym niż toaleta wcale mnie dziwi... ba jako samiec lubiący wypić parę piwek jestem nawet w stanie zrozumieć(nie mylić z pochwalać oraz praktykować). Napisałeś "między garażami" co sugeruje mimo wszystko miejsce na swój sposób ustronne...
Co do samego demota to jest subtelna różnica pomiędzy nasikaniem za garażami a nabazgraniem na pomniku słów powszechnie uznawanych za obelżywe(nie do końca wiedząc jak je poprawnie zapisać) A tu proszę zamiast agresji całkiem niezła riposta...
urodziłem się i mieszkam w innym mieście... można powiedzieć że z Poznaniem mamy odwieczną "wojnę", jednak muszę to stanowczo zdementować nie wszyscy ludzie patrzą na świat przez pryzmat klubu piłki kopanej. Ja np. osobiście do tych ch*jów z Poznania nic nie mam... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 0

@prfx Dzielę ludzi na normalnych, którzy korzystają z toalety i obszczymurków. A obszczymurki niech lepiej nie robią za "wzorce moralne".

Ja też nic nie mam, wręcz lubię jeździć do Poznania. Bo miasto piękne. Czyżbyś był z Wrocka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem