Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
53 74
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar JanMariaWyborow
+15 / 17

Ale to przecież do przewidzenia było... (i w innych krajach będzie podobnie)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fahamore
+12 / 14

to rząd może kłamać? jak to? ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-3 / 17

Żle się tak żyje na dłuższą metę ale wszyscy powinni wiedzieć jak zabezpieczyć się przed infekcją. Trzeba mieć głowę na szyi i adekwatnie do sytuacji używać środków ochrony twarzy, płynów dezynfekcyjnych, myć ręce i zachowywać dystans. Osoby, które to robią prawidłowo stanowią mniej niż 1% zakażonych.
Osobną kwestią jest co dalej. Nie da się tak żyć latami. Więc wydaje się, że jedyną sensowną metodą opanowania epidemii jest odporność zbiorowa. Tylko nie mając rzetelnych danych nawet dotyczących obecności przeciwciał trudno cokolwiek powiedzieć. Są kraje, gdzie oficjalnie zakażonych jest mniej niż promil (Słowacja, Grecja) i epidemia dogasa a są takie gdzie jest 30 razy więcej zakażonych (Kuwejt) i sytuacja jest niewyjaśniona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
-3 / 13

Weź ty się pier... ij w łeb może zmądrzejesz. A najlepiej nie wychodź z domu,nie oddychaj ,nie siedź w necie bo wirus jest wszędzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kucykpl1
-2 / 10

@koszmarek66 Idź się lecz na nogi bo na głowę za późno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P prfx
+1 / 5

ehhhh.. @koszmarek66 opisał swoje zdanie na ten temat a wy panowie od razu atak i wyzwiska...
ja to widzę tak :
dla jednych obroża, smycz normalna rzecz
dla mnie pętla na szyi to po prostu jest...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 4

@kucykpl1 @mamut3003 w stanach, gdzie sobie to olewaja brakuje miejsc w szpitalach. No ale tak, bo przeciez nalozenie maseczki na twarz to takie WIEEELKIE utrudnienie - jak sie boisz grzybicy to kurva kup porzadna maseczke a nie szmacianke w ktorej chodzisz przez 5 dni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vonhenryrejluka
+1 / 1

I nikt ku.,a nie zwrócił uwagi na analogie z tym co się dzieje u nas, tylko od razu skoczyli sobie do gardeł. Przecież u nas też kilka dni temu pinokio opowiadał o końcu pandemii i wysyłał starszych ludzi tłumnie na wybory, a wystarczy spojrzeć w statystyki by zrozumieć że nic się nie zmieniło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2020 o 17:32

K kucykpl1
0 / 0

@Xar Lepiej wytłumacz co się stało z grypą i innymi chorobami. Tylko z głową .Bo ich teraz nie ma. I przestań chrzanić głupoty, no chyba że na covidzie zarabiasz to dla Ciebie jak najbardziej jest straszna pandemia. A sorki zapomniałem jesteś powiązany z medycyną więc dla ciebie każdy zasmarkany wirus to szansa na dużą kasę. Przysięga hipokratesa już dawno zamieniona na hipokryta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 13 lipca 2020 o 14:25

S ssebastianek
+3 / 5

Pracuje z kilkoma Serbami , przyjechali do norwegi zaraz po tym jak zniesiono restrykcje . Oni siedzieli na dupie w domach 3mc dostawali na głowę , godzina policyjna , wizyty policji w domu , kontrola czy jesteś w domu , wojsko na ulicach - oni po prostu mają tego dość i nie stać ich na kolejny lockdown . Ludzie wyszli na ulice bronić swojej wolności i praw . No i co zrobiła UE ? Wywarła nacisk na rząd żeby się wycofali i zamiast tego wprowadzili szereg innych restrykcji . Gdyby nie wyszli na ulice rząd robił by sobie co mu się podoba - czyli gra była warta "świeczki" .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tajakjejtam
-1 / 1

Wrócili na ten sam poziom z zakażeniami więc ciężko spodziewać się czegoś innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ssebastianek
+1 / 1

To prawda ale jak długo można trzymać ludzi na smyczy ? Do przewidzenia było że w końcu nie wytrzymają i wyjdą na ulice . A jak to mój kolega Serb powiedział tym z policji i wojska którzy podnoszą teraz rękę "na swojego brata" zostanie wypłacone z nawiązką . Domyśl się co miał na myśli . Serbowie to waleczny naród i dużo nie trzeba żeby wyszli na ulice tym bardziej że rząd tylko odbiera i nie dostają żadnej pomocy .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 lipca 2020 o 16:26

B balbuli11
+3 / 3

U nas w kraju, już od poniedziałku ten sam scenariusz....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem