Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
151 188
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z zasysacz11
-1 / 3

@Oriolus to zapewne jakieś lobby musztardowe za tym wszystkim stoi !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A a5tech
-5 / 11

No cóż, akurat demotywatory wydaje mi się głosowały na trzaskowskiego w większości. Jedynie "mędrcy" od "po=pis więc nie głosuję" budzą niesmak, ale każdy kiedyś dorasta, może za 5 lat...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
-3 / 11

@a5tech Toteż demot jest adresowany i do tych od POPiSu i do entuzjastów rozdawnictwa i niszczenia polskiej demokracji!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A a5tech
-2 / 6

@Oriolus ogólnie dudzie wygrał wybory kościół, moja matka nawet dostawała smsy od księdza szczujące trzaskowskiego, więc jeśli ktoś jest popisem ateistą to przegrał podwójnie bo kandydata wygrał kościół :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+3 / 13

Jak ludziom musiały zajść za skórę "cudowne rządy PO", że nie chcą na nich głosować nawet po dziesięciu latach?

I na marginesie - wybór RT na kandydata był bardzo zły. To kandydat, który co prawda odebrał głosy lewicy w pierwszej turze, ale nie przyciągnął narodowców w drugiej. Ba, on wręcz ich odstręczał. Nawet Schetyna byłby lepszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
-2 / 8

@Purple_Piper Zaledwie 2% różnicy... mimo zalewu propagandy w TVP, wsparciu całego rządu, masowego rozdawnictwa pieniędzy podatników, cienko.
PiS rządzi 5 rok, a nie 10ty, a jak "cudownie", juz się niedługo dowiemy, kolejny zestaw podnoszenia podatków, w drodze, ale spokojnie, musztarda będzie tańsza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+4 / 6

@wojekwiesiek PO WCIĄŻ nie wygrało, mimo nachalnej propagandy TVN i nagonki w internetach. A wystarczyłby mniej lewicowy kandydat albo niewyzywanie elektoratu sporej partii od faszystów.

PO było przekonane, że wygra, dlatego kompletnie im nie zależało na Konfederacji, dlatego robili podchody tylko do lewicy, a teraz wszyscy za to będziemy płacić. Dlatego też WSZYSTKICH inaczej myślących zwolennicy PO wyzywali od durniów, targowiczan i nieuków. Sądzisz, że to dobry sposób pozyskiwania głosów?

I NAPRAWDĘ sądzisz, że RT byłby lepszym prezydentem i zakończyłby masowe rozdawnictwo? Zwłaszcza po ostatnich deklaracjach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
-2 / 8

@Purple_Piper "Jak ludziom musiały zajść za skórę "cudowne rządy PO"" musiały ? brednie i kłamstwa pis-u o PO , trafiły na podatny mściwy Polski grunt- czego jesteś przykładem -kiedy to zrozumiesz ? jeżeli chcesz bym mówił do targowicy bosak kłamiąc i wciskał im kity - mogłeś napisać że uwielbiasz kłamstwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lipca 2020 o 9:36

P konto usunięte
-2 / 6

@nielubiepisu Kiedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem i pojmiesz, że obrażając inaczej myślących nie zdobędziesz sojusznika? NIGDY! Bo Hunwejbin ma działać i wykonywać polecenia Partii, a nie "rozpraszać się myśleniem".

Mam głosować na kogoś, kto nazywa mnie faszystą? Dobre sobie! Ale nie, Dudę też skreśliłem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
-3 / 5

@Purple_Piper Jakżeż ludziom musieli zajść za skórę cykliści i bikiniarze skoro była to najbardziej znienawidzona grupa społeczna za czasów Gomółki... a nie, może to jednak propaganda komunistyczna "wyprodukowała" wroga Narodu. Wiadomo, że nic nie jednoczy ludzi jak ściśle określony, wspólny wróg.
A żeby nie być gołosłowny, pamiętasz jakie zarzuty doprowadziły do przegranej PO?:
1. Zegarek Nowaka za 10 tysięcy złotych nie wpisany do oświadczenia majątkowego.
2. Ośmiorniczki zjedzone na koszt podatnika za całe 1,5 tysiąca złotych przez Sikorskiego.
3. Podsłuchane (nielegalnie) prywatne (i faktycznie skandaliczne) rozmowy przy piwie o państwie teoretycznym i kamieni kupie.
A i byłbym zapomniał - najważniejsze - prowadzenie polityki "ciepłej wody w kranie" przez ekipę Tuska (komu przeszkadza ciepła woda w kranie?).
PiS to wszystko wyolbrzymił, dorzucił defraudację setek miliardów złotych przez polityków PO. Jednak po latach rządów z absolutną władzą, opanowanymi prokuratorami, sądami, policją PiS nie postawił nikomu nawet zarzutów a co dopiero mówić o wyroku skazującym.
Ta sama metoda w sprawie Smoleńska. Jesteśmy coraz bliżej prawdy! Tusk kłamie! Nawet wraku nie potrafili ściągnąć!
Minęło pięć lat i ani prawdy, ani wraku! Tylko grube miliony wydane i siana nienawiść.
I w jednym i w drugi przypadku to manipulacja! Bez żadnych podstaw, obliczona jedynie na sianie nienawiści i kreowanie "Wroga Polaków"!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lipca 2020 o 9:40

N nielubiepisu
-3 / 5

@Purple_Piper targowica bosaka to faszyzm, ubranie siew garnitury niczego nie zmieni a ty sprzedałeś Polskę dla prywaty i nazywasz się "patryjotą" - czego nie rozumiesz ?
Właśnie tak wyglądała targowica dawniej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 lipca 2020 o 9:44

P konto usunięte
+1 / 7

@Oriolus Wciąż nie rozumiesz. Szkoda.

Wyliczanie nic nie da, bo nie wymieniłeś np. chamstwa wobec ludzi o innych poglądach i nieliczenie się z nikim. Ja nie bronię PiS-u, ja pamiętam. A Ty nie chcesz zrozumieć.

@nielubiepisu Nieznajomość historii szkodzi.

Wiesz, w zasadzie przekonałeś mnie - już nigdy nie zagłosuję na kogoś, kto mnie obraża i wyzywa od lewicowych etatystów.

Ani nie wiesz, czym był faszyzm, ani nie wiesz, czym była Konfederacja Targowicka. Jak mam dyskutować z nieukiem? Obelgami, jak on?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rajmundberengar
-2 / 6

Jasne "zło to zło".
A szambo to szambo. Tylko, że dla mnie jest spora różnica między staniem w szambie po kostki a staniem po uszy.
A niebawem będziemy mogli co najwyżej wynurzyć się z szamba dla zaczerpnięcia oddechu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
-3 / 5

@Purple_Piper No faktycznie w kwestii chamstwa wobec ludzi i nieliczenia się z nikim PiS zdecydowanie jest lepszy od PO! Zdecydowanie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 4

@Oriolus Masz wybiórczą pamięć. Bardzo wybiórczą.

Ja się przynajmniej nie licytuję, które gunwo ładniej pachnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ab_be
+2 / 8

Jeżeli kandydat PO obiecuje, że czegoś nie zrobi, to obywatel juz wie, że zrobi to z premedytacją. Przegraliście wybory, skończcie z hejtem, pogódźcie się z demokracja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
-1 / 3

zdecyduj się za musztardę czy za 500+ czy wiek emerytalny itd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem