Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
289 357
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P poprostualex
+2 / 10

Skąd te dane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bizontatanka
0 / 12

@w0lnosc Chyba faktycznie do cieszących się z socjalizmu trafi tylko oberwanie po kieszeni, jak to wszystko pierdzielnie. I teraz nawet ekonomiczni analfabeci będą wiedzieli, że to PiS zgotował im ten los. A właściwie to oni sami go sobie zgotowali głosując na socjalistów i ich obietnice.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 6

@olamakotki wg mnie sensem demota jest to, że Duda jest wrogiem konfederacji a mimo to większość jej wyborców oddała.glos na niego. Nie jest powiedziane wcale, że lepiej było oddać na Trzaskowskiego, jest nawet sugestia, że lepiej było nie iść głosować wcale.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bizontatanka
-5 / 9

@wojekwiesiek chętnie zobaczyłbym Twoją wymianę zdań na temat poruszony w democie z kolegami zwolennikami Konfederacji. Pamiętam, jak przed wyborami napisałeś, cytuję: "ELEKTORAT KONFEDERACJI NIE PÓJDZIE NA WYBORY BY ODDAĆ NIEWAŻNE GŁOSY, albo pójdą i będą głosować na Czaskowskiego (bo socjalistyczno-tchórzliwy Duda jest nie do przyjęcia), albo pozostaną w domach."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mirosabu_Prawak
+1 / 3

@bizontatanka
A możesz podać 1 (jeden!) przykład ograniczania wolności prasy za obecnego rządu? Tylko jeden. Może być nawet wymyślony, sprawdzimy. Może być c os w stylu wyrywania laptopów dziennikarzom, zamykania redakcji z nakazu rządu czy tam wbijania CBŚ o 6 rano do prywatnych domów. Byłbym wdzięczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
0 / 0

Jak jest przemoc w domu to i tak domowy kat słodszy od obcego. A może to wariant syndromu sztokholmskiego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
-5 / 27

Żona Bossaka jest prawniczką instytutu Ordo Iuris - sekty (zakazanej w wielu krajach) której zadaniem jest umieszczanie swoich ludzi w instytucjach państwa. Ostatnim sukcesem było obsadzenie stanowiska rzecznika sądu najwyższego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+7 / 9

@w0lnosc nie Bosak i konfederacja tylko Ordo luris. Nie tylko konfederacja z nimi sympatyzuję (przypomnę,) ale również aktualnie rządząca partia, stąd te sukcesy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sliko
+1 / 9

@w0lnosc mój wpis zakładał pewien stopień intelektualnego zaawansowania, umożliwiający czytanie ze zrozumieniem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+4 / 4

@w0lnosc możesz wyjaśnić w jaki sposób ów komentarz jest dla Ciebie niejasny? :l serio, nie bardzo wiem jak się tam doszukać manipulacji....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+5 / 7

@w0lnosc jak może Ci sugerować coś takiego tekst napisany wprost? Napisano, ze stanowiska obsadzili ordo luris, a nie konfederacja. To są dwie różne formacje. Bosak należy do jednej, jego żona do drugiej. Fakt, że ona tam należy sugeruję jedynie tyle, że Bosak z tą formacja sympatyzuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 lipca 2020 o 9:12

B Bihar
-5 / 15

No a teraz Bosak chce się kumać z PiSem. W sumie już raz z nimi rządził tym krajem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maxpaw
+6 / 22

A który kandydat to te "wolność, rozsądek i honor"? Długopis z pisu czy lewacki laluś, człowiek hanki od kamienic?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-2 / 14

@maxpaw Trzaskowski laluś? Ja właśnie uważam Dudę za lalusia... Nie ma tu nic do rzeczy, że nie jest ani trochę przystojnym. Jak dla mnie on ma prezencję co najmniej dziwną, trochę zalatującą ukrytym homosiem, ale to tylko takie wrażenie, subiektywne odczucia. Faktem jest natomiast, że nie ma nawet połowy z tej klasy i prezencji, co Trzaskowski, nawet jego mimika i sposób artykulacji są żenujące jak u wodzireja na festynie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
-1 / 1

@7th_Heaven wyraźnie widać kto na wiejskich festynach był królem :D jak to mówią ciągnie swój do swego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-1 / 1

@mo_cuishle Nie ciągnie mnie do Dudy. A do festynów co masz? Ja nie mam nic. Problem, kiedy głowa państwa zachowuje się i prezentuje jak festynowy błazen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
-1 / 1

@7th_Heaven wskaż mi gdzie napisałam, że ciebie ciągnie do Dudy? nie zrozumiałaś ironii, chodziło mi o to, że Adrian ma publiczność na swoim poziomie. Wyjmij kija z dvpy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 lipca 2020 o 11:30

7 konto usunięte
-1 / 1

@mo_cuishle co w moim komentarzu wg Ciebie świadczy o tym, że mam kij w dupie? Po prostu wstawiam się za bywalcami festynów, bo nie chcę nikogo szufladkować. Wyborcy Anżeja z pewnością nie uważają go za błazna, wręcz wielbią jego styl i elokwencję. Ja ich nie dostrzegam, dla mnie to sietniok i nieudacznik, w dodatku zalatujący kryptopedziem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
0 / 0

po prostu nie zrozumiałaś ironii i odebrałaś mój komentarz personalnie, bywa ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
0 / 4

brunatny to brunatny a jak do tego jeszcze fanatyk religijny to nie ważne co się dzieje on ma klapki na oczach. Bóg, honor, ojczyzna. Taaaa. Boga nie ma, honor sprzedany, ojczyzna się rozpada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ironidem
+2 / 6

Zaraz, zaraz - ten "wolność rozsądek i honor" to miał być Trzaskowski ?
Widzę że sztab troli nadal pracuje - nawet po wyborach :)
Przecież to tylko ładna twarz - twarz wybrana przez kolegów jak Budka, Nitras czy Schetyna.
Oni będą faktycznie rządzić Polską w przypadku wygranej Trzaskowskiego/PO.
Tu przecież nie chodzi o ładne słowa tylko o przejęcie kontroli nad państwem - jego zasobami jak posady czy to rządowe czy w spółkach skarbu państwa. Dodatkowo są to przedstawiciele - jak to mówi Stanisław Michalkiewicz - "stronnictwa pruskiego" więc będą gwarantami niemieckich interesów w tej części Europy (Niemcy znów zaczną nas chwalić).
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia to powinien szybko je stracić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
-2 / 2

Faktem jest iż Konfederacja stanowi największe zagrożenie dla PiS i pisowcy są tego świadomi. Niestety faktem też jest jak mało świadome w Polsce mamy społeczeństwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L look108
-3 / 9

WYJAŚNIĘ WAM O CO TU CHODZI bo większośc komentarzy to chybione tłumaczenia. To jest bardzo proste i nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Konfederacja to w rzeczywistości partia o skrajnie konserwatywnych poglądach i w kwestiach światopoglądowych wolność jednostki ich ZUPEŁNIE nie interesuje. Wręcz przeciwnie: z przyjemnością narzuciliby jedynie słuszną ideologię narodowo-katolicką wszystkim innym. Te same poglądy ma większość ich wyborców. Liberalizm ekonomiczny to taki mały dodatek, wabik na młodych i bardziej inteligentnych. To ich bardziej pozytywna twarz którą barzdo chętnie lubią pokazywać bo się lepiej sprzedaje. Tak jak kibole robiący zbiórkę dla szpitali. Mentzena oczywiście bardzo cenię, ale w sytuacji kiedy Konfederacja i jej wyborcy musieliby wybierać między partią typu socjalistyczno-konserwatywną jak PIS, a w pełni liberalną, również światopoglądowo (nie ma takiej w Polsce), woleliby to pierwsze i mieliby głęboko w d.. co się stanie z gospodarką. Priorytetem byłaby "obrona wartości". Polska biedna ale katolicka - jak to kiedyś ktoś powiedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
+1 / 1

@look108 mam podobne zdanie, konfederacja to po prostu zbiór nacjonalistycznych kato-fanatyków ze strachem przed tym co inne, nieznane. Z jakąś sztucznie nadmuchaną dumą narodową. Taka partia jest skazana na porażkę, Polska to nie samotna wyspa ani żadna potęga gospodarcza dlatego musi współpracować z innymi krajami, być liberalna i otwarta. Nie może wykluczać, a to LGBT be, mulaci źli, "lewactwo" ateiści. Każdy kto prowadzi biznes wie, że wykluczając pewne grupy tylko narazi się na straty. Kraj to takie ogromne przedsiębiorstwo w globalnej wiosce. Jedyną osobą merytoryczną w tym konglomeracie jest jak wspomniałeś Menzten, ale niestety też ma skrajnie konserwatywne poglądy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ArandillPL
+2 / 4

Jak to jest, że przed wyborami każdy krytykował POPiS, a teraz część społeczeństwa wciąż na nowo rozpętuje gównoburzę "no bo wygrał Duda a nie Trzaskowski, chociaż ten pierwszy/drugi to mniejsze zło". Czy Polacy zapomnieli rządy PO i Komorowskiego? A czy zapomnieli rządy Dudy i PiSu? Zdradzę Wam sekret, ci politycy i partie właściwie nie różnią się wcale poza szczegółami, które wykorzystują by raz po raz tworzyć polsko-polskie wojenki i dzielić oraz ogłupiać nasze społeczeństwo.

Powiecie, że jednak jest różnica? To dlaczego PiS (mimo iż hucznie to zapowiadał) nie rozliczył polityków PO za lata kłamstw i grabieży? Cóż, myślę, że "ręka rękę myje".

Trochę dygresja, ale ciekawym paradoksem jest też to, że to głównie nasi "bojownicy o demokrację i wolność", łamią teraz nią i proponują wprowadzenie wag w głosowaniu ze względu na wykształcenie, itd. Ale czy demokracja to nie ustrój gdzie każdy obywatel jest równy innemu? (osobiście też jestem za tym pomysłem, ale jednak nigdy nie nazywałem się obrońcą demokracji i zawsze krytykowałem ten beznadziejny ustrój).

Tak więc wracając do głównego tematu piszę i uważam (choć mogę się mylić, przecież jestem "głupim 19-latkiem, co to w djupie był i kał widział), że Duda wygrał i trudno, trzeba się z tym pogodzić, a nie szukać winnych i zastanawiać się "co by było gdyby było inaczej". Jestem pewien, że za Dudy będzie całkowicie tak jak dotychczas, a za Trzaskowskiego? Raczej też byłoby bez zmian. Dlatego jako wyborca Bosaka i jako sympatyk Konfederacji zostałem w domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M molotov
+4 / 6

Niedługo będzie tydzień po wyborach, a ci dalej "Duda zły!", "Niewykształcona hołota wybrała prezydenta!", etc. Rzygać się chce od tego waszego politycznego gówna.
Mam coś dla was

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2020 o 10:18

R Raven100
0 / 0

@zenonbak właśnie się odezwałeś nieudaczniku i imbecylu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mluki3
-2 / 4

Gdyby Trzaskowski zapewniał wolność, rozsądek i honor, albo przynajmniej jakiś ich ułamek, to z pewnością wszyscy wyborcy Konfederacji w drugiej turze zaglosowaliby na niego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Raven100
0 / 0

dla mnie jako wyborcy Konfederacji to był wybór między sraczką a zatwardzeniem.
A gdzie autor demota wytyka jak czaskowski i POpaprańcy wyzywali narodowe skrzydło Konfederacji od faszystów, próbowali rozwiązywania MN, strzelali do uczestników, kpili i ośmieszali wyborców Konfederacji??? Na to już autorowi zabrakło odwagi czy rozumu???
PIS PO JEDNO GÓWNO!!!!!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem