Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
81 105
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E esbek2
+5 / 17

Dobre chociaż smutne podsumowanie naszego narodu, gdzie nie ważne jak będziemy bogaci, ważne aby sąsiad miał gorzej ode mnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+3 / 11

@esbek2 pis odkrył jak jak to przekuć dla siebie, ale to czysty populizm zły dla państwa , wspaniały dzisiaj. I nie będzie gospodarczego krachu ,dzisiaj przy aferach pis-u spłyneło to po nich - następne wybory pis ma wygrane . :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
-5 / 13

Jak ja lubię ludzi którzy w demokracji, systemie opartym na POPULIŹMIE obwiniaja innych o populizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 9

@SARs9504 oni będą obwiniać wszystkich na około, cała pozostałą opozycję, że nie zagłosowała na nich tylko nie siebie w ogóle nie dostrzegając faktu, że samym hasłem ***** *** itp. wyborów się nie wygrywa. Pozostaje nadzieja, że konfederacja przestanie bujać w chmurach i realnie zostanie hamulcowym socjalu PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
0 / 2

Nie wiem czy jest sens hamować. Może lepiej przyspieszać by rozbiło się to o rzeczywistość?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+1 / 3

@Tibr Kukiz nie miał tak radykalnych poglądów jak targowica bosaka , gdzie dziś jest Kukiz ? niczego was nie nauczyły wcześniejsze wybory -cały czas bujacie się koło plus minus 5 % nadal wierzycie że wam podskoczy . Mieliście szanse z Trzaskowskim, teraz to wam pis zrobi takie prawo , że będziecie tylko przystawkami i będziecie tańczyć jak wam pis zagra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2020 o 15:06

P konto usunięte
0 / 12

Genezą zwycięstwa PiS-u, jest wystawienie przez PO postępowego socjaldemokraty w celu przejęcia narodowego i konserwatywnego elektoratu Konfederacji.

Nie rozumiem, co mogło pójść nie tak? Nie szukajcie powodów u innych, kiedy zawaliliście u siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+3 / 13

@Purple_Piper litości -elektorat konfederacji ? młodziez która zobaczyła kasę , bo podatki będę mniejsze ? z programem wyjścia z EU, szariatem katolickim w Polsce ? dla PO ? tego nie da się pogodzić , Trzaskowski mógł napomknąc o targowicy bosaka, ale nic więcej , bosak już nie przekreśla koalicji z kim ? z PO ?z pisem . bosak miał szanśe przy Trzaskowskim prezydencie, a zachował sie jak Kukiz- powiedz mi gdzie jest kukiz ? . jeżeli pis poczuje się mocny, boska nie ma, ewentualnie zostanie wchłonięty w socjal pis-u . waszej konfederacji nie ma- tylko jeszcze marzycie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2020 o 11:51

P konto usunięte
-5 / 15

@nielubiepisu No widzisz, jesteś zaślepiony nienawiścią do inaczej myślących, jak całe PO. Właśnie dlatego przegraliście. Nikt nie lubi być obrażany, a już zwłaszcza przez sfrustrowanych przegrywów.

Jak widzę, przekaz nie dotarł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
-3 / 9

@Purple_Piper i nie dotrze. A kropla dalej będzie drążyć skałę. 3%. 4%. 4,5%. 4,95%. 6,5% (jest), 7%...

My mamy czas, to jest proces na lata. Elektorat PiS ma ten czas ograniczony długością życia ludzkiego.

A w drugiej turze głosowałem na Trzaskowskiego, tak samo jak koledzy z "korwinistycznej" frakcji konfy - natomiast "bosakowo-winniccy" głosowali na Dudę.

Co było do przewidzenia.

@nielubiepisu miło, że przywołałeś Niemcy. Przywołaj może jeszcze jakimi rozwiązaniami gospodarczymi się taką potęgą stali - bo mieliście 8 lat i usta pełne tych właśnie wartości, ale nie wprowadziliście ŻADNYCH.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2020 o 12:13

avatar koszmarek66
+2 / 6

@Syphar Konfederacja to ogrom różnorodności poglądów. Mnie JKM jest bliski, Bosak - daleki. Przez to poparcie dla całości nie zgadza się z sumą składników. Powiedzmy 4+4+4=7%. Mam wrażenie, że gdyby startował Braun wynik mógłby być trochę lepszy. Jest dziś lepiej rozpoznawalny niż 5 lat temu. Jego "Szczęść Boże" nie brzmi już tak idiotycznie a jego wystąpienia w parlamencie budzą szacunek ludzi o niezdeformowanym przez TVP myśleniu. Ma nie tylko bystry umysł i precyzyjnie określone poglądy ale ma również dużo akceptacji oraz empatii do innych ludzi pod warunkiem, że ci nie szerzą hipokryzji i arogancji. Gdyby przeszedł z Dudą do drugiej tury to nawet na debacie w Końskich, jak sądzę, rozjechałby Dudę jak walec bez względu na jakość pytań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
-1 / 1

@Purple_Piper jaką nienawiścią ? mówię o realiach, konfederacji nie ma, zaraz zostanie wchłonięta przez pis- chyba że ,zmienią program, porozmawiajmy o realich o Hołowni ,a nie o ludziach którzy dla prywaty Polskę pis-owi sprzedali
nie napisałeś-Kukiz też nie wiedział gdzie jest Polska i nie poparł Komorowskiego, gdzie jest dziśKukiz ?a nie miał tak radykalnych poglądów jak wszechpolak
@Syphar mieliście ? kto ? Niemcy zostały podniesiony przez USA i mądre gospodarowanie, my mamy EU i nie potrafimy myśleć o przyszłości

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2020 o 15:01

P konto usunięte
0 / 2

@nielubiepisu Każdy kolaborant i zdrajca mówił o realiach. Ale pisanie z tobą o realiach, jest jak rozmowa ze ślepym o kolorach, bo żyjąc w szklanej kuli nienawiści, nie widzisz realiów, a własne wyobrażenia.

Na dodatek, nie masz zielonego pojęcia, skąd wzięła się niemiecka potęga gospodarcza. Przeczytaj, kim był Ludwig Erhard, jak wprowadził reformę i dlaczego Amerykanie byli jej przeciwni. Ale faktycznie, wy - czyli ty i tobie podobni - nie potraficie myśleć o przyszłości, może dlatego, że nie znacie przeszłości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trusty
0 / 0

@koszmarek66 - jego wystąpienia w sejmie, bardzo lubię oglądać i pod tym względem bym go poparł, ale właśnie to jego "szczęść boże", dyskwalifikuje go u mnie. Nigdy nie poprę kogoś, kto, choćby w minimalnym stopniu próbuje, kanony kościelne sankcjonować prawem. Konfederacja, niestety do tego dąży.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

@trusty Wypowiedzi czy felietony JKM, Brauna czy Mentzena (częstego gościa na demotywatorach) są dla mnie bardzo inspirujące i uważam je za najwyższy poziom pojmowania i interpretacji tego co się wokół dzieje. Choć faktycznie nie dojrzałem do monarchii wkurza mnie to, że setki tysięcy meneli, kombinatorów i cwaniaków ma większy wpływ na wybór prezydenta niż tysiące profesorów. I także nie chciałbym, żeby o kierunku rozwoju naszego państwa decydowało państwo kościelne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
-2 / 8

Jak to jest że za każdym razem Wy samo mianowana "elita" nie jesteście w stanie przekonać ludzi do siebie a po przegranej nie potraficie dojść do wniosku dla czego.

Raz byście zachowali godność i zaakceptowali rzeczywistość, zapytali się co nie poszło i co trzeba poprawić. No ale przecież nie znizycie się do poziomu rozmowy i będziecie dalej robili swoje bo po co zastanawiać się czy pracować skoro można tkwić w swoim bagnie mając się za kogoś "lepszego".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
-1 / 1

@SARs9504 demot ci pisze - dlaczego , nie da się przebić pisu w napuszczaniu, kłamstwie,socjalu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+1 / 1

A to PiS przoduje w napuszczania kłamstwie i socjalu? No bo po tym co widziałem na demotach czy Facebook u to akurat kto inny kłamał, manipulował, naposzczal (i obecnie napuszcza) w dużej mierze nie był PiS no i nie oni wiedli w tym prym. (Nie są źli ale ojciec oraz mistrz metody jest gdzie indziej)

Dalej nie zmienia to niczego i co co napisałem wcześniej jest prawdą.

PS nikt tyle co nie obieca co Trzaskowski będący jednocześnie "Lewakiem" i "narodem" jednocześnie chcący delegalizować marsz niepodległości oraz w nim iść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pani_Informatyk
0 / 0

@SARs9504 Ależ my wiemy, dlaczego pis wiecznie wygrywa. Bo pomiędzy rozbijaniem aut i oskarżaniem normalnych obywateli; przepchaniem ustaw nocą oraz rozmów dwóch panów na szczycie przy zupełnej ignorancji prawa; TAK ZMANIPULOWALI GŁUPSZĄ CZĘŚĆ SPOŁECZEŃSTWA, że to aż straszne. pisowska manipulacja i propaganda rodem z radzieckiego podręcznika do propagandy (sprawdźcie, są takie analizy) Tak naprawdę, to żal mi was. Mądrzy sobie zawsze jakoś poradzą, ale to wy sprzedaliście się I to za jak małe pieniądze, bez których nie dalibyście sobie rady. Ci, którzy chcą pracować i coś robić, muszą łożyć na pisowskich, bezradnych i niezaradnych wyborców. Oto tragizm tego kraju.

Ale, głupszych zawsze jest więcej ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 16 lipca 2020 o 7:51

S SARs9504
0 / 0

No zawsze jest. A propaganda nie zmieniła się tylko przekaz rozjechał i ją uwypukla. Ale demokracja to taki system że tokladnie do tego co piszesz prowadzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MIKKOP
0 / 6

Mam w rodzinie prawników, przed 40. Są za pisem i uważają że PiS robi dużo dobrego, że ustawy są pożyteczne i mądre, że 'dają' 500+ itd. Typowe myślenie TVP, młodzi i wykształceni. Może są wyjątkiem w rzeszy wyborców, ale są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+1 / 1

@MIKKOP "ustawy są pożyteczne i mądre"- buhahhhhaaaaaaaaa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MIKKOP
0 / 0

@nielubiepisu No trzeba go posłuchać jak się nakręci! Ale do mnie już nie gada, bo reaguję właśnie tak samo - wybuchem śmiechu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mrooffka
0 / 2

Ale to jest dokładnie to o czym pisałam pod innym demotem. Pochodzę że wsi więc znam trochę to środowisko. Od moich rodziców ziemię dzierżawi gość, któremu już nikt nie mówi dzień dobry. Dlaczego? Bo zaczynał od 25ha odziedziczonych po ojcu a dziś ma 150ha, część swoich, część dzierżawionych. Założył działalność gospodarczą, cały rok zatrudnia legalnie ludzi i haruje jak wół, dzień i noc. Jak bywam u rodziców na weekend z soboty na niedzielę zaczynają prace o 23 w nocy, z pola zjeżdżają o 5-6 jak towar idzie podczas gdy pozostali mieszkańcy wsi śpią i wstają dopiero do kościoła. I wszyscy go nienawidzą bo bogol, bo nakradł na pewno, bo nie da się tak dobrze żyć z ziemi. I taka zawiść dotyczy każdego kto inwestował w swoje gospodarstwo zamiast zostać przy tych 25ha ojcowego i narzekać, że bieda. Znam też przykłady celowego zapruszenia ognia na zboże sąsiada czy trucia zwierząt na łące. To jest strasznie sfrustrowane środowisko tylko w tym swoim zacietrzewieniu nie kumają, że źródłem tych frustracji są oni sami. I to jest główny problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bolek_i_lolek
+1 / 1

W samo sedno, mieszkam w podkarpackiej gminie gdzie duda ma 68% głosów średnio. W niektórych wioskach zdobył 89%. To co opisujesz niestety ale jest prawdą, jedyna argumentacja wyborców dudy to PIS coś daje i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marianoo_italianoo
+1 / 1

Tak, masz rację ta garstka osób z wykształceniem podstawowym (10-20% ogółu wyborców) przegłosowała resztę wykształciuchów. Taki kit możesz wciskać takim ynteligentom jakim sam jesteś. Rzygać się chce od takich rewelacji i szukaniu dziury w całym. Analizator sumienia innych znalazł się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
+1 / 1

Smutne ale prawdziwe choć tylko częściowo. Gdy kasy zabraknie na drzewach zamiast liści... :) Ten sam popierający dziś narodek ich zmiecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pani_Informatyk
+1 / 1

@F18_hornet Po prostu, chwilowo nie ma się w tym kraju co starać i za ciężko pracować, bo i tak ci wszytko ukradną. A w momencie, gdy ci, dzięki którym pieniążki były wypną się; ludzie zobaczą prawdę o pisie. Szkoda, że będzie musiało do tego ucierpieć całe społeczeństwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem