Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1113 1122
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z zasysacz11
+44 / 52

Czarny rasista dla lewaka jak juz ktos tu kiedys pisał error mózgu :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+43 / 45

@zasysacz11 Nie mają z nimi problemów. Publicznie go nie zbesztają, bo muszą trzymać pozory, ale jak nadarzy się okazja, to go połamią, albo zabija, albo spalą mu sklep. Zrobią to albo biali z Antify pod szyldem BLM, albo czarni, powołując się na zdradę rasy.
Nie mniej jednak coraz więcej poukładanych czarnych, zaczyna komentować publicznie BLM i krytykować ich i wyśmiewać. Zdają sobie sprawę, że ktoś robi na ich plecach politykę i że głupi ludzie korzystają z okazji do rozrób i szabrowania, a potem cała czarna społeczność będzie ponosić konsekwencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevoreevo
+9 / 9

no w końcu zaczyna do nich docierać powoli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taktyczny
+4 / 4

O ironio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stxck
+4 / 4

ale jak to musiał się tłumaczyć kogo w swoim interesie obsługuje i to w kraju który stawia na wolność

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MajorKaza
+2 / 4

@stxck USA dryfuje coraz dalej od wolności.

Fun fact: Na lotniskach losowi pasażerowie są wybierani do inspekcji osobistej. Komputer wybiera pasażerów, więc może wybrać nieletnich lub żony. Inspekcja obejmuje krocze. Dawniej za coś takiego wybuchłyby zamieszki, teraz jest to na porządku dziennym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+4 / 4

Przy czym do rewizji zawsze jest delegowana osoba tej samej płci. Oczywiście to nadal uderza w poprawność polityczną. Skąd wezmą transwestytę geja jak takiego będzie trzeba sprawdzić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+3 / 3

@Moher_przez_samo_h Tu pojawia się kolejne pytanie. Jeśli gej z założenia seksualizuje mężczyzn, to czy powinien być dopuszczony do rewidowania mężczyzn? Czy różni się czymkolwiek od facetów hetero obmacujących kobiety?
W sumie podobnie wygląda sprawa podziału chociażby szatni z prysznicami na basenach itp.
Transwestyta czujący się kobietą może czuć się nieswojo w towarzystwie mężczyzn, ale też kobiety mogą czuć się nie swojo w towarzystwie "kobiety" w ciele faceta. No to cyk, osobne prysznice dla trans kobiet i dla trans mężczyzn. No a co z gejami? Przecież gej seksualizuje innych mężczyzn. Całe założenie wspólnych przestrzeni tego typu opiera się na braku pociągu seksualnego do tej samej płci - normalni faceci nie będą się podglądać czy tym bardziej wykorzystywać faktu, że są wśród innych gołych facetów. Gej niekoniecznie, w końcu czuje pociąg seksualny do innych facetów. No to kolejna szatnia dla gejów i lesbijek. Ale zaraz. Geje są facetami, więc nie mogą być nawet sami ze sobą bez ryzyka bycia napastowanym przez jakiegoś niekulturalnego obywatela. Co najwyżej można mieć parami gej i lesbijka. No a co z biseksualnymi?
Eh, lepiej po prostu zamontujmy indywidualne kabiny.

Śmieszy mnie to, że nadal w niektórych miejscach chociażby toitoje są ustawiane w osobnych grupach z podziałem na płeć. Byłem już trochę na różnych festiwalach i ogólne sracze nikomu najwyraźniej nie przeszkadzały. Podział był wyłącznie pod prysznicami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
0 / 2

@stxck ten kraj już dawno nie stosuje wolności w praktyce, chyba że mówimy o wolności od logicznego myślenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kyuba
0 / 0

Nie każdy czarny jest jednak złodziejem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem