Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
616 625
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kibishi
+34 / 36

I właśnie takim podejściem do sprawy człowiek poprawia wizerunek grupy do której należy, praca nad sobą i pokazanie że potrafi zachowywać się tak jak powinien lub nawet lepiej.
Jeżeli murzyni robiący zadymy tego nie ogarną to w pewnym momencie skończy się normalnym ludziom cierpliwość i zaczną się masakry czarnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+8 / 26

@kibishi z jednej strony racja, z drugiej to wstyd dla ludzkości że człowiek został tak zaszufladkowany i musiał coś "udowadniać" żeby być szanowanym przez bandę zacofańców...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+3 / 17

@FenrirIbnLaAhad https://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo To świetnie wyjaśnia czemu tak byli zaszufladkowani murzyni w Ameryce, zresztą zobacz na afrykę aktualnie, tam gdzie biali przynieśli rozwój tam jest trochę bardziej rozwinięta a i tak się buntują przeciwko białym a nawet wyganiają ich z farm. Murzyni zasłużyli sobie na takie traktowanie dlatego nawet jak ktoś jest ogarnięty i się stara to póki go ludzie nie poznają to ma pod górkę, dopiero jak pokaże że się różni od większości to jest traktowany normalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maat_
+5 / 13

@FenrirIbnLaAhad jakiej ludzkości? My w tym czasie byliśmy wywozeni na sybir i mordowani przy wprowadzaniu komunizmu. Nie mamy nic wspólnego z amerykańskimi problemami. Tak samo jak mordowanie białych w RPA tez nie jest wstydem ludzkości tylko czarnych z RPA

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 4

@kibishi ten konkretny murzyn chyba jednak sobie nie zasłużył :) co innego być przezornym, ostrożnym, a co innego kogoś dyskryminować za czyny jego religii/nacji/innej grupy. Chciałbyś być dyskryminowany za czyny twoich kuzynów, czy dziadków? Poza tym, ten fragment niczego nie wyjaśnia, bo potomek debila i łajzy, może osiągnąć więcej. Najlepiej jak się wyrwie go z tej patologi, ale i bez tego może sobie poradzić...
Nie byłem w Afryce, więc nie wiem jakie tam są warunki do rozwoju, może im więcej od lepianek lnianych przepasek nie trzeba? Zobacz że my też niby się rozwijamy, a często wcale szczęśliwsi nie jesteśmy... tez mamy wojny i wyzysk.
A to że murzyni sprzedawali swoich w niewolę to nic nowego, biali robią dokładnie to samo.
@maat_ oczywiście że jest to wstydem całej ludzkości. Zamiast się rozwijać, leczyć choroby, kolonizować kosmos, my bijemy się o kawałek gwna w ziemi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maat_
-3 / 5

@FenrirIbnLaAhad nie! To hańba poszczególnych nacji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+1 / 7

@FenrirIbnLaAhad Jeżeli w grupie 10 osób wiesz że jest 8 złodziei ale nie wiesz którzy złodziejami nie są to jak na ulicy spotkasz jedną osobę z grupy złapiesz się za portfel nie zależnie czy jest ona złodziejem czy nie.
Dyskryminacji w dziejach ludzkości nie brakuje i ludzie byli dyskryminowani za różne rzeczy, leworęczni też byli dyskryminowani i nie atakuje z tego powodu ludzi praworęcznych a jestem mańkutem. Jeżeli Murzyni zaczęli by uczciwie pracować to w ciągu pokolenia lub dwóch zniknęła by dyskryminacja. Widziałeś kiedyś aby ktoś dyskryminował azjatów? Przecież jak ktoś jest rasistą to powinien traktować tak samo żółtych i czarnych a nie słyszałem o tym aby tak było, może dlatego że azjaci są bardziej pracowici i ich kultura jest na wyższym poziomie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+4 / 4

@kibishi Pytanie czy mówimy o dyskryminacji, czy o przywilejach zdobywanych pod pozorem walki z dyskryminacją. Azjaci nic nie chcą od nikogo poza daniem im spokoju. Robią swoje. Jedni się izolują, inni mieszają z kulturą, w której egzystują, ale nie próbują jej zmieniać. Tak samo normalni muzułmanie, którzy przyjeżdżają za pracą. U czarnych też jest sporo ludzi, którzy funkcjonują normalnie. Najczęściej oni krytykują zachowania czarnych i kretynizm ruchu BLM. Reszta to patologia, która wykorzystuje takie preteksty, albo je tworzy, by się wyładować na cudzej własności i nakraść. Przeraża tylko skala tego zjawiska. No i fanatyzm, w którym status społeczny nie ma znaczenia, ale to sa małe grupy, tylko głośne i wypływające na wierzch w kazdej sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

@kibishi

szkoda, ze biali pokazali sie z tak zlej strony, bo ci na sali nie zasluzyli na szacunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+7 / 9

Musiał być dobry - nie miał od kogo ściągać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maat_
+10 / 12

a teraz czarni są przyjmowani na preferencyjnych warunkach i każdy trzyma im palec równo bo boi się oskarżeń o rasizm, obie sytuacje są chore

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+7 / 9

@maat_ prawda. Z jednej skrajności w drugą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+6 / 6

Tak samo jak to, że nawet ci wykształceni i inteligentni dalej musieli mieszkać w gettach. Ten słynny amerykański sen i domki na przedmieściach nie były dla czarnych. Tylko biali mogli kupować domy w takich dzielnicach. Czyli dalej musieli żyć w czarnych gettach. Wyobraź sobie analogiczną sytuację w Polsce. Mieszkasz w patologicznej dzielnicy. Jesteś bystry, masz pomysł na życie, nawet udało ci się odłożyć wystarczająco dużo kasy, żeby się stamtąd wyprowadzić. I nie możesz, bo nikt nie wynajmie ani nie sprzeda mieszkania czy domu komuś z tej dzielnicy. Jeśli do tego chcesz rozkręcić władzy biznes i nie możesz tego zrobić w innej części miasta, tylko w tym konkretnym miejscu, to masz duży problem, bo prawdopodobnie regularnie będą się włamywać i cię okradać. Co więcej, jeśli będziesz miał dzieci, to poza domem będą mieć kontakt z patologią i istnieje spore ryzyko, że pójdą w ich ślady.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar robiperu1
0 / 0

@FenrirIbnLaAhad Się białasy doigrały

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ch47
0 / 2

Wszystko gra, ale jego spłodził biały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem