Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
16 34
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kibishi
+1 / 3

Nie ma czegoś takiego jak płeć kulturowa, psychologiczna czy jak tam zwał, płeć jest biologiczna i określona przy narodzinach, z całą resztą się zgodzę PIS tak samo jak wcześniej PO dąży do zniszczenia Polski.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
-1 / 5

@kibishi Na litość boską skończcie już pi...olić o tym PO bo ich już nie ma przy władzy kilka lat. Z resztą jak ktoś porównuje PO do PiS to ma dosyć nierówno pod deklem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 1

@kibishi Zgadzam się, aczkolwiek nie do końca. Niektórzy mają problemy hormonalne, które mogą zaburzać poczucie własnej płciowości, więc tu sprawa nie jest tak oczywista.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
0 / 0

@7th_Heaven Problemy hormonalne to już choroba więc sprawa jest oczywista.

@truskawka90 Nie mogę skończyć pi....olić o PO sorry ale oni rządzili przez 8 lat i było coraz gorzej a PIS to kontynuuje na swój sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 lipca 2020 o 0:40

7 7th_Heaven
0 / 0

@kibishi zgadza się ale ta choroba wpływa na psychikę. Psychika to nie jest "magiczny duch" jakąś dusza czy coś, to nasz układ nerwowy, reakcje chemiczne w mózgu, czyli także biologia. Dlatego w pewnym sensie płeć jest także psychologiczna.
Ja osobiście bardzo współczuję takim ludziom, muszą czuc się strasznie.
Swoją drogą ponoć były na świecie przypadki osób, mających wewnętrzne organy jednej płci, a zewnętrzne drugiej (nie do końca wiem, czy te wewnętrzne były w dwu zestawach). Tacy to dopiero mają problem. Nawet biologicznie nie wiadomo gdzie ich zakwalifikować. Pozostaje chyba tylko właśnie owa płeć psychologiczna z czyli to, kim się czują bardziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
0 / 0

@7th_Heaven Choroby można a nawet należy leczyć a nie pozwalać aby ludzie chorzy psychicznie żądali przywilejów, aktualna medycyna pozwala na rozwiązanie w pewnym stopniu problemów hormonalnych. To co robi aktualnie ideologia gender to jest bzdura którą świetnie widać w sporcie gdzie jak pozwolisz rywalizować mężczyznom z kobietami to fizycznie facet ma przewagę więc nie można pozwolić aby ktoś decydował o tym do jakiej płci należy bo powoduje to wykorzystywanie przywilejów danej płci (np. wcześniejsza emerytura dla kobiet).

Masz przypadki gdzie ludzie rodzą się hermafrodytą ale to są wyjątki i ich ilość jest tak niewielka że nie należy brać ich pod uwagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem