Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
59 67
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A konto usunięte
+1 / 1

I tu się dziubasku,mam nadzieję przejedziesz.
Otóż jeśli ktoś zaczyna rzygać w internecie na lekarza "ludzkiego" - to ów nie MA PRAWA publicznie komentować , odpowiadać i bronić się - może to robić jedynie przed sądem; oskarżający może być alkoholikiem, naćpanym, beneficjentem różnych przywilejów , głupim człowiekiem lub zwyczajną szują - może na swój temat kłamać , wypisywac co mu tylko chory umysł podsunie oraz opisywać ODCZUCIA jakie towarzyszyły mu w trakcie wizyty niemal bezkarnie.
Na szczęście lekarz weterynarii nie jest związany tajemnicą lekarską - może dojechać ew. oszczercę ( a tak mi wygląda z treści demota) , aż go kukle zapieką. Czego szczerze życzę autorowi pierwotnego wpisu na FB oraz OPowi demota :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 1

Jak znam życie to lekarza odwiedzili jacyś upierdliwcy, których zna i którzy zatruwają mu życie od dawna. Każdy kto pracuje po drugiej stronie lady ma kilku takich klientów. I nie ma bata trzeba być świętym, żeby w pewnym momencie nie stracić cierpliwości. Ja święty nie jestem, lekarz podejrzewam też nie. A sytuacje opisuje jakaś Karyna z bujną wyobraźnią, żeby dostać kilka lajków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 lipca 2020 o 22:04

S skoti93
0 / 0

@profix3 niestety przedstawienie tej sytuacji na innej grupie pokazało że takich "upierdliwych klientów" niezadowolonych z tego gabinetu jest dużo więcej, a sytuacja nie jest żadną bujną wyobraźnią, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, bo nie chodzi o lajki, a o faktyczne ostrzeżenie innych by uważali

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 0

@skoti93 Zapodaj linka z opiniami na temat gabinetu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 lipca 2020 o 23:50

S skoti93
0 / 0

@profix3 wydaje mi się że musiałbyś dołączyć do grupy Szczecin: Zwierzęta lub grupy Grupa Szczecin i poczytać komentarze ludzi o swoich przypadkach pod postem dotyczącym tej historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem