Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
150 164
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
+6 / 6

Którego ze swoich przeciwników wsadził PiS albo PO? Kogo już rozliczono za te wszystkie afery?
A ludzie dalej myślą, że zmiana PiS / PO zmienia cokolwiek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
0 / 2

@kondon nawet jakby wygrała konfederacja, to nie mieliby za co wsadzić poprzedników. Niewielu polityków jawnie i realnie łamie kodeks karny. Jedynie komuniści skazywali ludzi z poprzedniego systemu,, ale na ukartowanych procesach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+2 / 2

@agronomista Nie jestem przekonany, czy naprawdę nikt nie złamał żadnego prawa...
Różne niedopełnienia obowiązków, działania na szkodę państwa / spółki i inne temu podobne mogłyby zadziałać. Nie znam dokładnie tych spraw, więc ciężko mi coś powiedzieć. Natomiast nie wierzę, że naprawdę wszyscy są całkowicie czyści. Po prostu to za daleko poszło i gubi ich zbytnia pewność siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
+1 / 1

@kondon Tak, ale to już byłoby szukanie na siłę, a takie działanie w myśl zasady. "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie", źle się kojarzy. Na pewno wielu coś przeskrobało, ale cześć po prostu nie musi. Bo całkiem legalnie np. obecność posłów w sejmie gwarantuje ich rodzinom intratne stanowiska w wielu spółkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 1

@agronomista Nie wydaje mi się, że trzeba szukać na siłę. Wystarczy trochę poszukać, a przekręty się znajdą, jak choćby wspomniany przez Ciebie nepotyzm, który jest podstawą działania wszelkich spółek państwowych i regionalnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+2 / 2

Mogę napisać, jak pogodzić ustalenia z Magdalenki i program PiS:

Pomimo niewątpliwych przestępstw, popełnionych przez Pana Sławomira, nie wydamy go Ukrainie, ponieważ Pan Sławomir jest obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej.

I co, da się?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem