Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
168 191
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Obeznany
-3 / 3

Nie ma takiej komisji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LegendaNinjaAssassin
+9 / 15

Na co umarł Wesołowski? Na szczęście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
-4 / 10

@LegendaNinjaAssassin wiemy że masz niezdrowy fetysz do kościoła ale wiesz że wiele użytkowników tej mają gdzieś o twoich zainteresowaniach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar shizeer1906
0 / 0

Hehehe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cioran
-4 / 8

Po pierwsze demotywator jest kłamliwy, bo dr Kmieciak od lat nie jest współpracownikiem fundacji Ordo Iuris i już za tę manipulację należałoby go usunąć. Owszem, przed kilkoma laty jako prawnik pisał dla fundacji ekspertyzy z czego trudno czynić mu zarzut. Też wolałbym, żeby na czele komisji stanął ks. Isakowicz-Zalewski, bo to postać politycznie niezależna. Jednak proszę wskazać inną osobę spośród członków nowo powstałej komisji, która miałaby większe kompetencje od dr. Kmieciaka -- doktora habilitowanego nauk prawnych, doktora socjologii prawa, absolwenta resocjalizacji i podyplomowych studiów w zakresie prawa medycznego i bioetyki, który Ukończył Szkołę Praw Człowieka organizowaną przez Helsińską Fundację Praw Człowieka i Szkołę Profilaktyki Uzależnień w Warszawie, który ma uprawnienia mediatora, odbywał kursy organizowane przez Uniwersytet Harvarda, Uniwersytet Georgetown i Organizację Narodów Zjednoczonych dotyczące praktyki w stosowaniu praw dziecka oraz przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Wreszcie przez osiem lat pełnił funkcję Rzecznika Praw Pacjenta Szpitala Psychiatrycznego, był ekspertem rzecznika praw pacjenta do spraw bioetycznych, a także członkiem Zespołu ds. Ochrony Autonomii Rodziny i Życia Rodzinnego przy Ministerstwie Sprawiedliwości; który pracuje w Zakładzie Prawa Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zatem pytam -- kto inny? Może autor demotywatora, który nawet nie potrafi sprawdzić faktów, ani przytoczyć prawidłowej nazwy komisji na której temat się wypowiada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 lipca 2020 o 18:50

avatar sliko
+3 / 7

@momo6 brawo Kolego!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-2 / 2

@momo6 na wikipedii którą posłużył się @Cioran napisał że zakończył współpracę w 2019 roku.. odświeżając link na polski nie widać tej osoby w radzie naukowej tej śmiesznej instytucji do której należy też pierwszy (w znaczeniu największy) aborcjonista PRL niejaki Chazan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 lipca 2020 o 2:17

C Cioran
0 / 2

@Pasqdnik82 Ostatnie opracowanie dr. Kmieciaka dla Ordo Iuris, które udało mi się znaleźć jest datowane na rok 2017. Nie mam dostępu do płatnego serwisu GW, na który powołuje się autor hasła w Wikipedii, gdzie podano, że współpraca dr. Kmieciaka z OI została zakończona w roku 2019, ale może ktoś z Szanownych Użytkowników ma i je poda. Chcę zaznaczyć, że dr Kmieciak nie jest mi bratem ani swatem -- Plato amicus meus est, sed magis amica veritas (łac. Platon jest mi przyjacielem, ale większą przyjaciółką prawda). Mam wrażenie, że nie wszyscy spośród Użytkowników kieruje się tą zasadą, co widać choćby po stosowanych przymiotnikach. @Pasqdnik82 musi się naprawdę obawiać IO skoro tę organizację, rozszerzającą chyba swoje wpływy, nazywa "śmieszną". No, ale intencje @Pasqdnik82 trudno ocenić po tym, co pisze, bo daje dowody, że nie rozumie znaczenia słów, których używa, vide "niejaki Chazan" - mamy tu do czynienia z nieudolną próbą zlekceważenia postaci dość znanej. Nieudolną, bo "niejaki" to zaimek komunikujący, że piszący nie potrafi bliżej scharakteryzować osoby, którą wymienia z imienia lub nazwiska, a nie, że jej nie poważa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-1 / 1

@Cioran jest znany z hipokryzji :P lepiej? Bardzo ładnie przepisujesz SJP ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cioran
0 / 0

@Pasqdnik82 Koniec argumentów, więc zaczynają się inwektywy (znaczenie słowa "inwektywa", ale i "hipokryzja", można sprawdzić w SJP; ja chętniej korzystam z pięciotomowego słownika PWN pod red. naukową prof. Dubisza -- polecam).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F ferdal
+2 / 2

Pytanie zasadnicze: czy Konfederacja była przeciwko? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
-1 / 1

Przecież ten oszolom jest powiązany z sekta im. P. Skargi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cioran
0 / 0

@okiem_inteligenta Dysonans pomiędzy nickiem "okiem_inteligenta" a niewyszukanym (uwaga: eufemizm!) sposobem wypowiadania się sprawia czytelnikowi niemal fizyczny ból. Chciałoby się wierzyć, że to zabieg intencjonalny, mający szokować, ale brak dbałości choćby o polskie znaki diakrytyczne każe wątpić w to, że autor najpierw pomyślał, a później napisał. A warto byłoby poinformować tutejszych czytelników czym jest owa "sekta", czyli Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi, czyli polskiej odnogi południowoamerykańskiego stowarzyszenia TFP, bo rzeczywiście nawet przedstawiciele episkopatów Brazylii i Polski mieli do nich zastrzeżenia, oraz czy rzeczywiście i w jaki sposób dr Kmieciak jest z nim "powiązany". Jeśli się nie chce o tym pisać, to po co w ogóle klikać -- żeby pochwalić się nickiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar okiem_inteligenta
0 / 0

@Cioran pisałem z telefonu, nie mam polskich znaków tam. Jest to sekta katolicka. Jest powiązany ponieważ Ordo Iuris jest dziełem tej sekty.
Poczytaj sobie teraz ich teksty, chociażby ze strony "nie wstydzę się Jezusa" - zawiść, manipulacja, plucie jadem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem