Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
199 217
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P konto usunięte
+17 / 23

Słyszałem, że nowy imperator będzie latał na miotle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dashrek
+6 / 8

@Purple_Piper i przenosił pioruny sithów ładując tłuczki, kiedy grał w quiditcha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
+6 / 8

A Mistrz Yoda będzie mówił składnie i poprawnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hugobosy
-4 / 6

@Purple_Piper to chyba nie widziałes tego a tylko kumaty to zrozumie
www.youtube.com/watch?v=x1APyqAuT70

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 lipca 2020 o 17:32

avatar Karbulot
+4 / 4

@Purple_Piper Skoro powstał Aliens vs Predator, komiks Aliens vs Superman, to czemu nie miałby powstać Lord Vader vs Lord Voldemort.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+3 / 11

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale nie musisz oglądać. Także spokojnie, akurat to Cię nie zabije.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skromny
0 / 4

Może to zabrzmi kontrowersyjnie, ale nikt nie przystawi Ci pistoletu do głowy, byś je obejrzał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
+5 / 9

Oryginalna trylogie bardzo lubiłem... późniejsze prequele już nieco mniej ale dalej były spoko. Jednak te "ostatnie" tak nafaszerowali poprawnością polityczną że nawet Odrodzenia nie obejrzałem tak miałem dość po dwóch wcześniejszych... Szkoda, zamiast zostawić serie jako bardzo przyjemne wspomnienie odgrzewając je zrobili z tego wielkie G...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
-1 / 1

@Duergh Z IX epizodem to Disney poleciał w kulki na maksa. Abrams zgodził się reżyserowac tylko pod warunkiem, że mu sie nie będą wtrącali w fabułę. A potem i tak wycięli połowę tego co zrobił, tworząc zupełnie inną wizję. Ale musimy wiedzieć, że obecna poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko. Kiedy tworzono pierwsze Star Wars, był koniec lat 70-tych. Wtedy taki film był jakimś ewenementem. I chociaż Lucas nie liczył na sukces, nie uchronił się przed nim. W dzisiejszych czasach Star Wars jest tylko kolejnym filmem z ciekawymi efektami. Ma dużą konkurencję, trudno zaskoczyć czymś innowacyjnym. Tak więc nie liczmy, aby ludziom przewracało się z zachwytu w głowach i zrywali plakaty spod kin, jak to było w czasach Imperium kontratakuje czy Powrotu Jedi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BorekL_R
+1 / 1

@Karbulot Ludzie chcieli tylko zobaczyć jak Luke wymiata. Wystarczyłoby :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KyloRen
+1 / 3

@Karbulot Myślę, że większość ludzi nie liczy na przełom w kinematografii, tylko na kompetentnie wykonany film, w którym fabuła będzie się trzymać kupy, a bohaterowie nie będą zrobieni z papieru. Na YT można zobaczyć masę filmów, w których ludzie przedstawiają swoje alternatywne wizje na fabułę epizodu IX i każda z tych wizji jest lepsza niż to, na co wydano w zeszłym roku grube miliony dolarów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
+1 / 3

@Karbulot Dlatego mówię, zamiast tworzyć kolejną miernotę i tym samym zniżać całość serii do takiego niskiego poziomu mogli sobie darować bądź zrobić jakiś inny film niepowiązany z SW. Bo tak jak zrobili to tylko pozostawili fanów serii z gorzkim niesmakiem po tak nieudolnej i słabej kontynuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krickin
0 / 0

@Karbulot Wystarczy zrobić dobry film, ludzie jakoś piali z zachwytu nad Mandalorianem, chyba każdy nawet jeśli nie oglądał to kojarzy baby yodę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Karbulot
0 / 0

@Duergh Chcesz, aby Disney sobie darował robienie filmów o SW? Myślisz, że po co wykupili Lucasfilm? Po to, aby zarobić. A to znaczy trzepać filmy o SW ile się da. A że ich wizja postrzegania SW jest inna od Lucasa, to już inna para kaloszy.

@krickin Ja nie piałem za Mandalorianem. Po chyba ośmiu odcinkach serial mnie znudził.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
+1 / 1

@Karbulot To były tylko przykłady lepszych rozwiązań, nie mówię że mają sobie darować kręcenie filmów o SW ale jak się już za to zabrali to powinni to zrobić dobrze a nie ot tyle aby się film nazywał Star Wars... Darować sobie to upychanie na siłę poprawności politycznej, trzymanie się wizji Lucasa (bo jak dobrze wiemy sprawdzała się genialnie) i postawić na coś prócz efektów specjalnych bo filmy z '15 i '17 roku tylko tym stały (ostatni nie wiem bo nie oglądałem ale stawiam że też raczej nie miał nic prócz tego do zaoferowania).

ps.
"@krickin Ja nie piałem za Mandalorianem. Po chyba ośmiu odcinkach serial mnie znudził."
ten serial na chwile obecną ma tylko 8 odcinków ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 lipca 2020 o 14:05

avatar Karbulot
+1 / 1

@Duergh Z tym się akurat zgadzam. uważam, że Disney powinien się konsultować z Lucasem na temat wizji SW. Niestety Disney'a za bardzo poniosło z wymyślaniem fabuły oraz narzucaniem własnych kanonów. Niestety poprawność polityczna zabija dzisiejsze filmy i gry komputerowe. Absurd wrzucania do każdego filmu murzyna, choćby opowiadał o średniowiecznej Anglii czy czasach Wikingów jest po prostu śmieszny. Co ciekawsze, murzyni wcale nie żądają, aby być w każdym filmie, podobnie jak homoseksualiści. To lewactwo wymyśla te idiotyzmy. Ale to już chyba temat na inną dyskusję. Wracając do tematyki SW. Pomijam już fakt czarnego, w końcu w pierwotnej trylogii mieliśmy znakomitego Lando Calrissiana. Lucas miał wizję, miał pomysł i go realizował. I tak powinno być do końca. Jeśli Disney nie chce odpływu fanów, to powinni się radzić Lucasa, a nie wymyślać bajki familijne. Szczególnie, że po numerach z Abramsem, coraz trudniej będzie im zatrudnić dobrego reżysera. Mało który reżyser lubi, jak mu patrzą na ręce. Studio jest od tego, żeby produkować film, a nie dokonywać korekty scenariusza na poziomie podstawowym. Chca murzyna i geja? Prosze bardzo. Ale niech nie ładują swoich wizji prowadzonej historii, bo to już jest kpina. Nie po to szef restauracji zatrudnia kucharza, aby decydować ile i jakie przyprawy ma sypać do zupy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
0 / 0

@Karbulot Niestety ale taka prawda, a rezultaty takich decyzji Disneya jakie są to wszyscy widzimy :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gesser
+3 / 5

Z jednej strony, nowa trylogia Star Wars (ta disneyowska) to była porażka. Z drugiej strony, Disney dał nam zupełnie przyzwoite Rogue One, Solo (może nie był sukcesem finansowym, ale był powiewem świeżości) i serial Mandalorianin który był świetny.

Także mam mieszane uczucia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qqbanek
0 / 2

Abrams tak samo zepsuł SW jak Star Trek. Jego podstawowa zasadą nawalić tyle efektów specjalnych, żeby głupi widz nie zauważył, że nic się nie trzyma kupy. Jak dla mnie powinien kręcić reklamy proszku do prania, a nie niszczyć film, który jakby nie patrzeć miał kolosalny wpływ na całą masową kulturę .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
+1 / 1

Błagam, niech powiedzą, że unieważniają ostatnie 3 części i kręcą je od nowa…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem