Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
311 315
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Q konto usunięte
-3 / 5

W dalszym ciągu jest to Twoja wina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alienapacz
-4 / 4

gówno tam, bo nigdzie nie pojechałeś? no rzeczywiście tragedia, bo jeżdżenie to życie tak? zawsze można po Polsce, ludzie Polski nie znają a się zachwycają ch.. wie czym za granicą, byłem w Szwajcarii na jakichś wodospadach i na jeziorze kwiatów na jeziorze bodeńskim i powiem że w Polsce są fajniejsze rzeczy do zobaczenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cascabel
+1 / 1

@alienapacz Każdy może mieć różne powody dla których rok może być zmarnowany. Ot, w moim przypadku założeniem tego roku była zmiana - która zakładała więcej interakcji społecznych, w tym wyjazdów.
W Polsce jest wiele fajnych rzeczy do zobaczenia, ale jeżeli widoki są jedynym, co uważasz za interesujące w podróżach - to twoje podejście znacznie się różni od mojego. Dla mnie główną frajdą są interakcje z inną kulturą, okazje do praktykowania języków obcych, możliwość nakupowania obcojęzycznych książek i całkowita zmiana otoczenia. No i sam fakt - mieszkam w Polsce, nie chcę słyszeć naszego typowego narzekania też na urlopie ;)
Pomijając to, jak dużo osób straciło pracę, oszczędności, część zarobków. Pieniądze na urlop ma zamrożone, bo wykupiło wycieczki, które odwołano i czekają na zwrot pieniędzy. Rzeczy, na które się przygotowywały zostały odwołane (koncerty, śluby, konwenty...).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boomfloom
0 / 0

Twój wybór czy szukasz wymówek, czy sposobów na osiągnięcie swoich celów. Mój rok nie jest zmarnowany - wszystko idzie zgodnie z planem pomimo koronawirusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem