Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
278 284
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar konradstru
0 / 0

I właśnie naku.wiam to co te dziadki na dole :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

Nadal używam winampa..

Nullsoft przegrał rynek usilnie promują 3 skórkami wektorowe niekompatybilne z 1 i 2 jakie były jego atutem w tamtych czasach. Uparcie tkwili w tym aż zrazili wielbicieli a nie zyskując nowych w zamian.. zbyt późno wprowadzili 5 kompatybilną z oboma standardami. potem usiłowali przerowbic winampa w odtwarzacz filmowy dodając jakieś cuda jak treie i inne dziwactwa w rezultacie mały szybki kompaktowy program dedykowany do odtwarzania muzyki stał się niezbyt sprawnym kobylastym programem do multimediów , usiłowali eksperymentować ze strimingiem video wprowadzając nowy niekompatybilny kontener NSV. Do tego kodowany w PV3 , 5 i 7 niestandardowym formacie kompresji zbliżonym do MPG4. Jeszce w miedzy czasie zmienili niestandardowe tagi w MP3 i zmienili format plalist. W efekcie zniechęcili sporo ludzi a konkurencja nie spała. Zabiła go budowa katalogu skórek i dodatków w formie bibliotek DLL w podkatalogu winampa co powoduje niezgodność systemową z systemami od 7 w gorę.

Ale spokojnie został odkupiony. Ma wyjść nowa wersja. Format nadawania radia Showcast nadal działa i jest popularnym standardem.
https://directory.shoutcast.com/#

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Master_Yi
+1 / 1

Ja wróciłem do winampa od kiedy na każdym serwisie streamingoweym walą reklamami na potęgę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
0 / 0

Próbowałem przejścia na aimpa, nie wyszło - skróty klawiszowe nie działają (klawisze funkcyjne) i jest mniej intuicyjny, przeciąganie utworów na listę dzikie, wyszukiwanie utworu na zasadzie wyszukiwarki i manualnie trzeba wracać do poprzedniej listy.
ale aimp ma znacznie lepsze efekty dźwiękowe (podbicie basu) i mimimalnie szybciej się uruchamia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 0

@teszwonsz Też kiedyś próbowałem i ostatecznie też zostałem przy winampie. killerxcartoon pisał wyżej o konkurencji jednak sprawdziłem wiele odtwarzaczy i nic nie może zastąpić Winampa z dodatkiem DFX 8. Program charakteryzuje się najlepszym dźwiękiem, wygodą użytkowania jak i wyglądem więc nie ma sensu go zmieniać i zresztą nie ma nawet na co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q konto usunięte
0 / 0

Jako alternatywę dla winampa mogę polecić Aimpa. Jest "lżejszy".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alibi1987
0 / 0

A ja właśnie słucham nutek z dolnej playlisty ;-) Nie ma to jak Mike wspomnienia ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem