Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
190 199
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P psuj11
+13 / 13

to nie polskie to exportowe jablka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ehrig
+20 / 20

Sądząc po naklejkach to kupione w biedronce po 6,99 za kilogram, więc zysk musi być

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psuj11
+3 / 3

@Ehrig smiejesz sie
kiedys handlowalem na chodniku, skonczyly sie brzoskwinie a dobrze szly
polecialem do biedry i kupilem z drewnianymi skrzynkami
babka na kasi byla w szoku ze place tez za drewno
przebitka 100%

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ehrig
+11 / 11

@psuj11 nie śmieje się, pracuje w biedronce więc poznałam po naklejkach gdzie kupione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Luiza568
+7 / 7

@psuj11
dzisiaj w lidlu przecena na dorsza 50%,kolega ładuje pół wózka, po czym śmiga do swojej smażalni w której sprzedaje świeżego dorsza z kutra :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
+9 / 9

Te są z zeszłego roku, z tego roku będą w przyszłym roku :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar inkognitko
+5 / 5

@konradstru albo przynajmniej jesienią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kontestatorka1
+5 / 5

ja dziś kupowałam polskie po 9,99

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VeritasAequitasHonoris
+6 / 6

To są jabłka deserowe sprzedane w zeszłym roku po 1.2 - 2.30 zł / kg. Niekoniecznie z Polski. Banany po 2.49 ze stonki też na plantacji nie kosztują tyle... Co nie zmienia faktu, że ceny jabłek (ale nie tylko) są CHORE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+1 / 1

@VeritasAequitasHonoris tak gdzieś ok miesiąc temu bez żadnej promocji banany, pomarańcze taniej niż jabłka i to wszystko w lidlu, a dzisiaj mama kupowała banany z kartą lidla po 2 zł po prostu jaja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@Kamikadze10001 Polscy Janusze biznesu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J juby22
0 / 2

Ziemniaki będą za darmo to sobie odbijecie!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+6 / 12

Dla mnie to ceny wszystkiego są w tym kraju absurdalne do zarobków. Rosną tylko ceny, a zarobki za tym nie nadążają. Niektórym to jeszcze teraz spadły. Płacimy już za jedzenie więcej niż w Danii, czy w Niemczech.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DemonZniszczenia
-1 / 5

ynfluencer skądś trzeba brać na socjal ;) ostrzegałem was, a to nie koniec podwyżek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skarpetoperz
0 / 0

@Ynfluencer no co zrobisz? Co roku mamy klęskę. Raz nieurodzaju, potem urodzaju, albo znowu klęskę doskonałego wyważenia zbiorów. Co roku! Ile można?! :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+7 / 7

No to masz przepis na biznes stulecia. Skupuj jabłka po tyle po ile powinny kosztować i sprzedawaj po tyle ile kosztują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SmallPig
0 / 0

Tylko polskie w takiej cenie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

A podobno jabłek Ci u nas dostatek aż ludzie wypierdzielają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stypson
+4 / 6

Witaj dobra zmiano!!! Za Tuska były po 2,5 zł, a jak Putin wprowadził sankcje, to nawet po 1 zł. No ale Tusek miał dziadka w wermachcie a Polska byłe w ruinie, więc nie można było tego dłużej tolerować. A te chociaż na Brajanka dajom pińcet, a Tusek nie dawał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SailorMerkury
0 / 2

@stypson dla odmiany za tuska cukier i masło były po 5-6 zł(krótko po sprzedaniu wielu polskich cukrowni braciom zza odry) dziś cukier 2-3 zł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stypson
+1 / 1

@SailorMerkury Kłamiesz co do masła. Było po 3,5 za Tuska. Dziś masło dochodzi do 7 (polskie). Bardzo nie trafiony przykład towarzyszu. Co do cukru - nie wiem, nie kupuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 lipca 2020 o 10:21

A adawo
+1 / 1

a gdzie tu są tegoroczne jabłka? W Polsce, w 2020 dopiero zaczynają owocować papierówki. Na zdjęciu mamy jakieś wynalazki z importu z RPA czy Argentyny. Przepłynęły pół świata, więc muszą tyle kosztować Tylko kto myślący w Polsce coś takiego kupuje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SailorMerkury
0 / 0

@adawo jak dobrze że już dojrzały nasze polskie banany które mamy po 2zł i nie musimy sprowadzać z jakiejś afryki czy ameryki południowej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mala1989
0 / 0

Polskie jabłka dzisiaj kupowałam za 5.49 za kg natomiast ananasa kupiłam za 4.50 kg.
Jagody w skupie 10zł za litr, cena na bazarku 25zł za 0.9l.
Witaj dobra zmiano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrzej11635
0 / 0

To jest dobra zmiana! Najważniejsze że DUDA DAŁ! Ale że za jabłka płacimy 2.5 Euro za kilogram to już inna bajka. Swoją drogą Polska znajduje się na 4 miejscu na ŚWIECIE pod względem produkcji jabłek z wynikiem 2 441 393 ton wyprzedzają nas tylko Turcja, USA i Chiny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem