Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
79 95
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar zjebmaker
+1 / 7

Ty no patrz!
Mam dwie Skody Octavie w tej specyfikacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorgonek
+1 / 1

@zjebmaker doczytaj resztę wymogów ;) To pewnie jak u skarbówki, tylko jedno auto (szybsze niż grupy Speed) spełnia wymagania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zjebmaker
0 / 0

@Gorgonek oczywiście masz rację, ale w dalszym ciągu różne samochody mogą spełnić tę specyfikację :)


Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 lipca 2020 o 11:53

B Balduran44
-1 / 7

Nie znam całej specyfikacji ale moc od 150kM, kamera cofania i niebieski lakier a no i opel insygnia albo passat. Luksus przez duże L.
A tak serio to jak by tam się pojawił opis audi A8 albo tak jak ostatnio czytałem o autach dla skarbówki gdzie celowali w jakiegoś tam mercedesa amg to bym rozumiał sens tej afery.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zasysacz11
-2 / 2

@Balduran44 Wiesz jak oburzeni tym ludzie jeżdżą autami z zachodniego demobilu gdzie ich paseratti w dizlu ma 90 km i z czarnego zrobił się rudy to silnik 1,5 150 km robi wrażenie a przede wszystkim luksusowy niebieski metalik szau :D o klimie już nie wspomnę. I dobrze iż nie zwrócili uwagi na to że kierownica skręca w prawo a na dodatek w lewo ! ciii :D Brawo panie @ZenonZabawny kolejna straszliwa afera ujawniona :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jurand1967
+2 / 4

za mało precyzyjny ten przetarg. ja bym proponował sprecyzować "kolor niebieski metalic". Np. tak: "kolor niebieski metalic 'electron blue' subaru forester model 2008". lub coś w tym stylu. i skromni są. tylko 150KM? ostatnio był gdzieś post o przetargu dla urzędu skarbowego, to chcieli minimum 300KM

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 lipca 2020 o 2:24

G grescio
-2 / 2

Ale sensacja, przecież każda telewizja ma samochody, którymi się porusza, a insignia czy passat przedstawiane jako auto dla prezesa... Póki co widzę auta tvp - stare, wysłużone mondeo i astry, więc nie dziwię się, że wymieniają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KwZ
-2 / 2

150 KM to dużo, ale poza tym nie ma tutaj jakichś szczególnych wymagań. Długość? Kolor? Kamera cofania i automatyczna skrzynia biegów to przydatne rzeczy, ułatwiają jazdę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rikross
+4 / 4

Niestety, nie od Andrzeja, ani nie od Jarosława, ani nawet nie od rządu tylko z naszych podatków.
Niech się bawią, a my nominujemy siebie nawzajem, do akcji charytatywnych i zbierajmy pieniądze na ratowanie życia ludzkiego, bo NFZ nie dostał dodatkowego wsparcia z naszych podatków, tak jak TVP i nie ma za co leczyć chorych.
Niech się nie martwią rządzący, mogą na nas liczyć, jesteśmy mądrym społeczeństwem i za trzy lata wybierzemy tych samych, których wybieramy od 30 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R right123
0 / 0

To tylko opel, weź wyluzuj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem