Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
146 154
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wojekwiesiek
+7 / 9

USA jest krajem, gdzie największa zaraza XXI wieku- poprawność polityczna bierze największe żniwa, więc jeszcze długo potrwa. Pytanie tylko co potem (a raczej w czasie), kolejna wojna domowa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+3 / 7

@wojekwiesiek Wyobraziłem sobie taką kolejną Wojnę Secesyjną tylko z tym, że zamiast wyzwalać murzynów będą ich zamykać do klatek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B balbuli11
+3 / 3

@Jeremi978 Piękna wizja. A klatki ustawione obok wielkiej plantacji bawełny :))))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+3 / 3

@balbuli11 Kombajny są tańsze, bardziej wydajne i nie choruja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B balbuli11
0 / 0

@Purple_Piper Słuszna uwaga. Czarnuchy będą myły kombajny. :))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-1 / 9

nie miałbym nic przeciwko gdyby ten człowiek tak przydusił białego policjanta... wtedy może takie zdjęcie miałoby sens jakikolwiek. Niestety są normalni aktywiści, a są też poje...ni, przykład powyżej... ani to mądre, ani z przekazem jakimś (no chyba tylko przekaz że "jestem ku..a idiotą")

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 8

@Pasqdnik82 wytłumacz jak sens ma protest przeciwko przemocy wyrażany przemocą? "nie miałbym nic przeciwko gdyby ten człowiek tak przydusił białego policjanta... wtedy może takie zdjęcie miałoby sens jakikolwiek"???

To trochę tak jakbyś usłyszał, że jakaś kobieta zdradziła męża, więc proponujesz aby ktoś inny zdradził jakąś inną kobietę bo miałoby to jakiś sens, aktu zemsty na ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
+3 / 7

Lewica jest bardzo silna na zachodzie i w części Europy wschodniej. To poparcie będzie tylko rosnąć bo lewica poznała strategię idealną dla pozyskania powszechnego poparcia. Zamiast wzorem prawicy twierdzić że człowiek jest dobry a zło powszechne i we własnym środowisku zamiatać pod dywan to lewica dokonała zwrotu pojęciowego i naturalne ludzkie zło nazywa dobrem. Dzięki temu zindoktrynowani przez kulturę ludzie wytresowani do tego aby uważać dobro za wartość dodatnią mogą uwolnić naturalne ludzkie instynkty i nazywać je dobrem. I to się nie zatrzyma dopóki nie pojawi się konflikt między różnymi nurtami w samej lewicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
+3 / 5

Powiem może po "staroamerykańsku" bo po nowemu to poprawność polityczna - odstrzelić na miejscu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T testujac092
+5 / 9

proponuje na terytorium polin nie propagowac lewackich klamstw, nie aresztowano aktywisty, aresztowano bandyte zwyrodnialca i inne synonimy, nie robmy przynajmniej tutaj bohaterow ze zwyklych przestepcow

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asheera
+2 / 2

@testujac092 problem ppolega na tym, że całe "blm" to nic innego jak horda bandyckiego ścierwa, ktoórzy z bandziora robią męczennika. Ci zaś, którzy to popierają "pokojowo" to po prostu banda ślepych debili.

blm to nie jest walka z rasizmem wobec czarnych - to walka czarnych rasistów przeciwko białym i wszystkiemu co stworzyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
0 / 0

Mam nadzieję, że aresztowano także tę drugą osobę, która trzyma dziecku ręce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

Dlatego ich ruch bardziej szkodzi, niż pomaga. Na pewno nikt normalny (nielicząc ksenofobów z PIS, bo ich to nawet nacjonalistami nie można nazwać, bo już nawet nie udają, że naród polski jest dla nich ważny) nie miałby nic przeciwko tym protestom, gdyby walczono o równość w taki sam sposób jak za czasów M. L. Kinga. Można walczyć o swoje prawa nie demolując połowy miast? Można. Tak samo jak można krytykować BLM nie będąc rasistą czy ksenofobem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem