Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
344 364
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar refael72
+2 / 16

PiSuarów prawo nie obowiązuje. Prawo jest dla chamskiej hołoty i drugiego sortu Polaków. Czego nie rozumiesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+6 / 14

Oni tworzą nazwijmy to prawo ale doskonale wiedzą że to jedna wielka ściema i dlatego się nie stosują, przykładów chyba nie ma co wymieniać każdy to widzi w mediach na codzień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+3 / 3

i właśnie dlatego nie wierzę w to co mówią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
+1 / 3

minister zdrowia z takim bebechem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1148
+6 / 8

No i miał racje. Nie ma imprez masowych. Są wytyczne co do trzymania dystansu od innych ludzi. Czyli wakacje nie są takie jak wcześniej. Przecież Wirusy nie rozmnażają się w jeziorze, tylko przenoszą między ludźmi.
Trzeba się kierować rozumem, a nie propagandą. Niebezpieczne to było pojawienie się na weselu Kurskiego, czy wiecach Dudy, a nie w lesie czy na wakacje nad jeziorem. Tam raczej spotyka mniej przypadkowych ludzi niż w ministerstwie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 sierpnia 2020 o 11:42

I Ichna
0 / 0

co człowiek, któremu bandzioch wisi po kolana może wiedzieć o zdrowiu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kasiekii
0 / 0

On sie nie przejmuje, nasi politycy wiedzá doskonale ze statystykI sà celowo zawyzane. Tylko w czasie kampanii wyborczych jakos nie bylo tyle zakarzeñ Covit 19 ( moze wirus tez byl na wakacjach) . Majà przykaz zeby oglosic, ze jest druga fala na jesieni zeby realizowaç dalej plan. Powoli do tego przygotowujá ludzi to samo dzieje sie w UK i innych krajach..Chcà zastraszyc ludzi zeby siedzieli grzecznie na d..ach i czekali na szczepionki.Przecież Szumowski wczesniej mowil ze noszenie masek nie pomaga potem zmienil zdanie. Ten czlowiek wogole nie powinien byc ministrem zdrowia ( facet lubi ośmiorniczki) ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem