Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Spalono tęczową flagę podczas rocznicy Powstania Warszawskiego

Czy to przejaw braku tolerancji czy raczej walka z zachodnią ideologią?

www.demotywatory.pl
+
92 106
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z zlatko23
+1 / 11

Właśnie takimi akcjami LGBTowcy robią sobie wrogów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
-5 / 9

@zlatko23 Cholera, nie połapałem się!!! To LGBT spaliło te tęczowe flagi? Jakiś ten przekaz niewyraźny i myślałem inaczej. Oczywiście masz rację, takie akcje z paleniem flagi powodują wrogie nastawienie właścicieli flag. Czyli w tym przypadku wrogiem LGBT zostali ludzie z ... LGBT?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zlatko23
+4 / 8

@Oriolus Jakby LGBT nie prowokowało w najważniejszych dla kraju uroczystościach, to by nie było takich akcji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
-3 / 9

@zlatko23 Jakby nie było kreowane przez władzę na wroga narodu to by nie prowokowało! Myśmy to już przerabiali: kułacy, cykliści, bikiniarze, bananowa młodzież i wreszcie w 1968 roku Żydzi. Po drodze byli również studenci, na których wysyłano bojówki robotnicze.
nihil novi sub sole - poczytaj podręczniki historii, to wszystko już było a metoda skłócania narodu i kreowania wrogów "zdrowej tkanki społeczeństwa" to stary mechanizm po wielokroć wykorzystywany przez komunistów. Jak widać PiS właśnie tam ma korzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 sierpnia 2020 o 14:51

S SARs9504
+1 / 3

@Oriolus Ale LGBT robilo to jeszcze przed objeciem wladzy przez PiS i robieniem z nich "straszaka".

Niemniej nie jest to straszak wie kazdy kto byl dluzej w krajach gdzie LGBT odnioslo sukcesy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DarthKarl
+6 / 12

jak alibaba w Niemczech moze bezkarnie palic Niemiecka flage, to, czemu Polak w Polsce nie moze sobie spalic flagi... no wlasnie jest to jakis oficjalny symbol?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
-3 / 5

@DarthKarl Bo Polska to nie Niemcy? Bo odcinamy się przy każdej okazji o Niemców? Bo dziś jest to nasz wróg zewnętrzny nr 1?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DarthKarl
+1 / 3

@Oriolus alibaba Szwedzka flage w Szwecji... lepiej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
-2 / 4

@DarthKarl Nie, nie lepiej. U nas flaga ma inny wymiar emocjonalny. Może wynika to z jej zakazania przez 123 lata zaborów i czas IIWŚ a może tak mamy jako Naród.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+9 / 15

@YszamanY ty weź przeczytaj definicje rasizmu co, bo ja nie znam rasy LGBTQWERTY xD

Generalnie przedstawiciele walczącego LGBT zachowuje się jak rozwydrzony bachor dla którego karą byłoby przemilczenie i zignorowanie tego co robi (chodzi o przywłaszczanie i profanowanie symboli innych ludzi, które są dla nich ważne). Prowokują niszczą jakiś symbol i czekają na reakcję (dla nich ten symbol nie oznacza nic czy to będzie polska flaga czy krzyż), jeżeli nie ma reakcji lub jest za słaba to idą dalej, czekają aż ktoś dostanie w mordę by lecieć w świat i krzyczeć jak to LGBT w Polsce są prześladowani wręcz systemowo.
W Polsce nigdy homoseksualizm nie był penalizowany, jak np. w Niemczech do prawie końca XXw. więc nie można mówić o systemowym prześladowaniu w Polsce.
Przez właśnie działania takich idiotów, którzy chcą poszerzyć/przesunąć okno Overtona jakiś bogu ducha winny gej dostanie w mordę, niewinna osoba nie angażująca się w idiotyzmy z tęczową matka boską.

Mam nieodparte wrażenie, że ty również poczułbyś satysfakcję gdyby teraz pobito jakiegoś geja i mógłbyś wtedy krzyczeć jak to w Polsce prześladowani są przedstawiciele LGBT ignorując ciąg przyczynowo skutkowy, którego przeważająca część lewej strony nie jest lub co najmniej nie chce zrozumieć co widać w ich postulatach społeczno ekonomicznych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+5 / 9

@YszamanY @Oriolus rozumiem, że ten sposób celebracji rocznicy powstania to prowokacja organizacji narodowych według was? I po takim akcie będziecie zdziwieni jak ktoś dostanie w mordę, będziecie krzyczeć o prześladowaniach równych prześladowaniom chrześcijan w Rzymie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 sierpnia 2020 o 13:57

avatar tristan3i5
+3 / 5

palenie tęczowej i unijnej jest mało istotne choć nie pochwalam, palenie czerwonej, czerwonej ze swastyka, lub ewentualnie czarnej z białą szahadą jest jak najbardziej na miejscu, zaś za palenie flag narodowych, jakichkolwiek należy potępiać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zolty006
+1 / 5

@tristan3i5 Nie tylko palenie. Jak ja widzę znak Polski Walczącej na koszulkach, albo w sklepie gacie z godłem Polski to mnie po prostu nerki przestają działać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+6 / 10

III zasada dynamiki przeniesiona na grunt społeczny.
A tak poważnie 1% idiotów z jednej strony, 1% z drugiej i 98% ludzi, których to wkurza w różnym stopniu ale chcą żyć normalnie bez takiej głupiej napinki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cunktator
+1 / 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+3 / 5

@Cunktator wiesz czym jest ciąg przyczynowo skutkowy?

To mniej więcej wygląda tak szarp psa za ogon, a potem ukazuj zdziwienie, że cię uje. bał w rękę;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
-3 / 7

@Tibr Najpierw wykreuj homoseksualistów na wroga publicznego nr 1 a potem "ukazuj" zdziwienie (rusycyzm), że prowokują, rozwieszają flagi itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+1 / 3

@Oriolus Ale to bylo jeszcze zanim "kreowano" LGBT (no nie p... ze homosexualistow bo to klamstwo by bylo z Twojej strony).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+2 / 4

@Oriolus sami się wykreowali,a teraz wyją. Politycy robią na tym kapitał, już pani Nowacka wyje dlaczego kazano ściągnąć tęczową flagę z balkonu. Nie widzi że to coś które było koło tej flagi to prowokator. Dopiero uczestnicy Powstania Warszawskiego pisali list o tolerancji m.innymi dla ruchu LGBT, i dostają tą tolerancję od nich. To w końcu zastanów się kto kogo prowokuje,a potem wyje w mediach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-1 / 3

@SARs9504 TVP oraz generalnie PiS znalazło sobie wroga i go karmi regularnie bo sam odżywia się jeszcze bardziej. Hitler robił tak samo wykorzystując Żydów. Ponad 5 lat temu było trochę happeningów LGBT ale warto zauważyć, że dopiero potem pojawiały się w mediach jak grzyby po deszczu. A telewizja publiczna nie odpuści ani jednego incydentu. Ludzi szalonych, jak ten na balustradzie, w naszym narodzie znajdzie się trochę ale jest ich mniej niż zarażonych koronawirusem, których prawie nikt nie widział na własne oczy. Media filmując z bliska jedną kupę na ulicy robi z tego "obsrane miasto".
Pokazywanie jednego golasa przebiegającego przez boisko piłkarskie rodzi kolejnych kilkudziesięciu. Informacja, że ktoś zadzwonił o podłożeniu bomby w szkole powoduje, że w kolejnych dniach takich telefonów jest więcej.
Nie dajmy się zwariować. Patrzmy z pewnej perspektywy. Jeden idiota na balustradzie chyba jednak wydaje się mniej groźny od kilkunastu ludzi zachowujących się agresywnie w stosunku do kobiety próbującej ocalić coś co dla niej jest ważne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+2 / 2

@koszmarek66 jazdy z LGBT sa od chyba 15 lat to po pierwsze.
Po drugie akurat LGBT przyciaga ich najwiecej.
Po trzecie dalej nie zmienia to faktu do czego prowadzi ideologia LGBT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
0 / 4

@Dipol Wart Pac pałaca i pałac Paca - przypomnij sobie co mówił publicznie nasz szanowny Prezydent, w ilu gminach jest "strefa bez LGBT". Ciekawe co by się działo gdyby, któraś gmina ogłosiła strefę bez PiS? Jak myślisz? O strefie bez Chrześcijan nawet nie wspominam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 2

@SARs9504 Nie wiem do czego prowadzi ideologia LGBT. Jeśli do sporadycznych organizacji mniej lub bardziej udanych widowisk, do których zbyt wiele osób się bezpośrednio nie przyłącza. Za to widzę do czego prowadzi ideologia wykluczeń ludzi.
Znam kilka osób o innej orientacji seksualnej. Żyją cicho i uczciwiej niż reszta statystycznych rodaków.
Tylko w TVP widzę jak straszy się widzów czarnym ludem, który chce porwać i zdeprawować biedne dzieci. Za to w realu widzę zamalowywane od lat podwójne nazwy miejscowości, pobitych ludzi o innej karnacji skóry, wybite okna w tureckich kebabach, traktowanie jak trędowatych w niektórych wsiach ludzi niechodzących do kościoła lub niepijących wódki, stawianie tabliczek strefa wolna od LGBT.
Polska to wspaniały i obrzydliwy kraj. Kraj Jedwabnego i Ireny Sendlerowej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
-2 / 2

@koszmarek66
Jak nie wiesz do czego prowadzi LGBT to taki "telegraficzny skrot":

W UK Ksiazkowa definicja KOBIETY zostala uznana za Transfobiczna.
W szkolach "kuratorzy LGBT" dokonywali rekrutacji dzieci do terapii hormonowych i zmiany plci bez zgody rodzicow.
W Canadzie zwracanie sie do ludzi innymi przedrostkami niz te ktore sobie oni zarzycza jest KARALNE.

Ot taka zajawka Twoim pierwszym bladem jest zalozenie ze LGBT = Homosexualisci. Tak nie jest, mozesz byc homosexualista i nie byc w LGBT (wbrew temu co twierdzi ten ruch) zreszta sama ideologia "reprezentuje" nie tylko homosexualistow ale i wszystkich innych ludzi z zaburzeniami, przez to nie moze przestac rozwijac swojego skrutu.

Tak Ideologia LGBT jest zgubna i prowadzi do bardzo zlych rzeczy.

A jak juz czepiles sie tabliczek "strefy wolne od LGBT" to doczytaj. To byl "preformance" zrobiony przez osobe wyznajaca ideologie LGBT.

I przestan gadac glupoty i homofobii Polakow, od 1911 roku w poszanowaniu mamy gdzie wsadzaja sobie dwaj dorosli osobnicy a od chyba 1925 (kiedy to powstal spujny kodeks karny) prawnie jest legalny.

https://www.wprost.pl/zycie/10345936/policja-przesluchala-aktywiste-w-sprawie-tabliczek-strefa-wolna-od-lgbt-sprawa-polityczna-do-szpiku-kosci.html

IDEOLOGIA LGBT to rak podobnie jak AntiFa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-1 / 1

@SARs9504 To o czym piszesz na początku nie jest powodowane przez LGBT ale przez szeroko rozumiane władze na skutek lobbowania przez zwolenników LGBT. To, że gdzieś dochodzi do wypaczeń, niestety zdarza się w całym świecie. Np. ostatni absurd klękania białych w ramach BLM. U nas z kolei Kościół mocno ingeruje w prawodawstwo. Przy obecnym układzie władzy wcale bym się nie zdziwił gdyby dało się sparafrazować to co napisałeś:
"Książkowa definicja niewierzącego została uznana za tożsama z przestępcą. W szkołach "kuratorzy ewangeliczni" dokonywali chrztu bez zgody rodziców". Zwracanie się do ludzi 'Dzień dobry' zamiast 'Szczęść Boże' jest karalne."
Niemożliwe? Historia uczy, że niekoniecznie.
Wszystkie ekstremizmy prowadzą do absurdów a na koniec zbrodni.
Ideologia LGBT? Wydaje mi się, że jednak większy problem jest z pedofilią, pijaństwem i obłudą wśród kleru. Większość z nas ma własne przykre doświadczenia z duchownymi, z gejami jakoś tak nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Kilka homo znam i są to cisi ludzie na poziomie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
0 / 0

@koszmarek66
"To o czym piszesz na początku nie jest powodowane przez LGBT ale przez szeroko rozumiane władze na skutek lobbowania przez zwolenników LGBT." nie wiem jakiej figury myslowej dokonales ale sam sobie przeczysz.... Lobbowane przez Zwolennikow LGBT nie jest powodowane przez LGBT...

"To, że gdzieś dochodzi do wypaczeń, niestety zdarza się w całym świecie." - No dzieki temu wiemy ze Komunizm sie nie sprawdza a Faszyzm jest tez kiepski... No i ze Ideologia LGBT prowadzi wlasnie do tego bo wszedzie do tego prowadzi...

"Książkowa definicja niewierzącego została uznana za tożsama z przestępcą. W szkołach "kuratorzy ewangeliczni" dokonywali chrztu bez zgody rodziców". - I to tez bylo by wystarczajacym powodem by tego odlamu religijnego "trzymac sie jak najdalej i otwarcie mowic czym jest". Wiec nie widze tu problemu zwlaszcza ze mamy tu definicje (SEKTA tak dziala) i o ile sie nie myle robimy wszystko by nie bylo ich :)

"Niemożliwe? Historia uczy, że niekoniecznie." - No i tego samego w przypadku Ideologii LGBT

"Ideologia LGBT? Wydaje mi się, że jednak większy problem jest z pedofilią, pijaństwem i obłudą wśród kleru." - Ale Pedofilii nie ma w LGBT ani obludy ani wypaczania Tolerancji i narzucania Swoich wymyslow...

Po co miec jeden problem (pedofilia wogule nie tylko w Kosciele bo statystycznie jest tak samo w innych "zawodach") skoro mozna miec do tego jeszcze organizacje "normalizujaca Pedofilie" - Ostatnio w UK organizacja LGBT w materialach edukacyjnych normalizowala pedofilie PO RAZ KOLEJNY - oraz scigajaca ludzi za poglady i niszczoca nie tylko zrodla dochodu ale i zycie ludziom ktorzy sie z nia nie zgadzaja.

"Kilka homo znam i są to cisi ludzie na poziomie." Raz jeszcze (bo nie dociera) NIKT NIE MA NIC DO HOMO... Nawet TVP nie ma do nich nic a nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 0

@SARs9504 Absurdalne przepisy nie wydają lobbujący ale organa władzy.
Poza TVP nie widzę nigdzie "ideologii LGBT". Może Ty widziałeś? Ja nie dowiedziałbym się pewno jak większość innych, że odprawiono gdzieś quasimszę, że ktoś szedł w procesji z waginą albo z kolegą na łańcuchu. W normalnych warunkach nikt rozsądny nie zwróciłby uwagi na tych szaleńców. Ale PiS sobie hoduje takie inscenizacje i karmi swoich sympatyków. Ale cynicznie doprowadzi w ramach walki z czarownicami do skrzywdzenia tych innych chcących żyć spokojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
0 / 0

@koszmarek66
Robisz z siebie beton...

Tak LGBT JEST IDEOLOGIA. Homosexualizm to ORIENTACJA.
Czlowiek moze byc homosexualista albo nie a HOMOSEXUALISTA NIE MUSI WYZNAWAC LGBT...

"Absurdalne przepisy nie wydają lobbujący ale organa władzy." - Pod wplywem i za rada LOBBUJACYCH nie mozesz stwierdzic ZE LOBBUJACY NIE MAJA NIC DO TEGO... (zwlaszcza kiedy WLADZA jest w znaczniej mieze z Politycznego skrzydla wspierajacego ta IDEOLOGIE).

"Może Ty widziałeś? Ja nie dowiedziałbym się pewno jak większość innych, że odprawiono gdzieś quasimszę, że ktoś szedł w procesji z waginą albo z kolegą na łańcuchu." - a Ty myslisz po co sa media i wiadomosci oraz czy to jest "blache" zdarzenie w przypadku kraju deklarujacego sie w 80% jako Katolicki? Zwlaszcza ze organizacje LGBT same sie tym chwala... No zupelnie "odizolowane przypadki" i ciekawe dla czego te organizacje nie potempily takich czynow???

"le cynicznie doprowadzi w ramach walki z czarownicami do skrzywdzenia tych innych chcących żyć spokojnie." - Mam rade; popatrz na historie tej ideologii. Tam zawsze zaczynalo sie od "my chcemy tylko sie kochac" i odstawiano takie akcje. To Twoi Kochani wyznawcy Ideologii LGBT to prowokuja.

Moze poprostu rozgladnij sie i zacznij krytycznie myslec. To AKTYWISTA LGBT postawil tabliczki "strefa wolna od LGBT" to Aktywisci LGBT latami wszczynaja burdy i to ORGANIZACJE LGBT nie odcinaja sie od tych zdarzen. W POLSCE homosexualizm nie jest PRAKTYCZNIE karany od 1911 roku (wczesniej prawo Carskie i Niemieckie a nie wiem czy i nie Austryjackie penalizowalo sodomie) a OFICJALNIE od chyba 1925 roku w PIERWSZYM KODEKSIE KARNYM RP nie bylo takiego przestepstwa ani wykroczenia (nekrofilia i zoofilia chyba zostaly tylko).

Wez ogarnij sie bo az szkoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erecer
+6 / 6

Ludzie, czy wy nie widzicie że ten trend jest używany do dzielenia ludzi? Tak samo politycznie były wykorzystywane feministki. Teraz wykorzystują w identyczny sposób homoseksualistów. Znam kilku i też są oburzeni. Każdy z nad chce żyć w spokoju. Każdy znad zachowuje się przyzwoicie. Ale jak jakiś wariat wyjdzie na ulicę to powinni go zbadać czy ma wszystko w porządku. Nie ważne czy jest hetero czy homo. Jak ma coś z głową to trzeba mu pomóc.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+3 / 3

@Erecer touche ;( zasadę żyj i pozwól żyć innym każdy ją rozumie na swój sposób i gdy wchodzi komuś na głowę jest zdziwiony, że ten go zrzuca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrkwiatek33
+6 / 10

Brawo takie akcje umacniają mnie, że jest szansa dla cywilizacji europejskiej w starciu z tęczowym barbarzyńcami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem