Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
533 603
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
-3 / 7

@LegendaNinjaAssassin trzeba być nie lada megalomanem aby wierzyć wyjątkowość swoją, swojego kraju i społeczeństwa go zamieszkującego ponad inne narody świata;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adawo
0 / 4

Obecnie? sugerujesz, że kiedyś było inaczej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Man_Trucker
-3 / 17

9 i 10 to bzdury. Norma jest ogol a nie margines a marsze rownosci nie sluza rownosci tylko promocja zboczen. 10 - unia nie przyjela nas z laski, tylko dla wlasnych zyskow. Jesli sie nie bedziemy bronili to nas wchlonie. Tak mieszkam w tej zlej unii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
0 / 6

@Man_Trucker Co to jest norma? Możesz wyjaśnić, jak rozumiesz to pojęcie? Bo dla mnie to ty akurat jesteś poza normą.
Masz rację Unia nie przyjęła nas z łaski tylko z litości:) Bo już nie mogła patrzeć jak wygląda całkiem duzy kraj na Wisłą. Rozumiem, że twoim zdaniem Polska w ogóle nie skorzystała na przystąpieniu do Unii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polaw7
+1 / 3

@F18_hornet twierdzenie że UE daje nam kase za nic i to swoje pieniądze, to tak jakbyś powiedział, że to rząd daje 500+. Otóż nie, rząd nie daje 500+ z własnej kieszeni tylko z podatków. I dokładnie tak samo jest z UE, bo wpłacamy do Unii więcej niż obecnie otrzymujemy. A wymyślanie problemów i chęci odbierania nam przyznanej kasy jest zwykłym łamaniem traktatów. Tak, Polska jest zła i dlatego UE miesza się w nasze prawo i np. wybór sędziów (gdzie taki sam system jaki obecnie został wprowadzony funkcjonuje w wielu Państwach UE - przykład, Niemcy gdzie sędziów również wybierają politycy). A teraz sobie sprawdź odpowiedź niemieckich sądów jak TSUE chciało ingerować w ich przepisy. A jeśli nie chce Ci się szukać to Ci podpowiem - odpowiedzieli, mówiąc łagodnie, żeby sobie poszli pobiegać bo nie mają podstaw prawnych do ingerowania w ich prawo w takim stopniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 17:26

F F18_hornet
0 / 4

@polaw7 Do 2016 r. byliśmy największym beneficjentem programu spójności UE. Teraz jesteśmy wg rządu znacznie bogatsi, więc będziemy od 2027r. płatnikiem netto:)
Polska nie jest zła. Polska pis jest zła, bo pis rujnuje praworządność. Pis nakładł ci do głowy siana o tych niemieckich sędziach i TSUE. Poczytaj coś innego niż propagandę to zmienisz zdanie. Podpowiem, chodzi o różnice w umowie stowarzyszeniowej. Resztę znajdź sam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Man_Trucker
-1 / 1

@f18_hornet - sprawdz w wiki co to norma. Masz racje jestem poza norma, bo jak reszta idiotow nie zgadzam sie na dyktat bandy zboczencow. Sprawdz lepiej co znaczy tolerancja. To ze spoleczenstwo ich toleruje nie znaczy ze mamy to akceptowac. Co do komentarza o litosci to nie wiem czy jestes idiota czy ci za to placa. Ale nie ma nic za darmo. Unia przyjela nas do siebie bo im sie to oplacilo. Nigdzie nie napisalem ze nam sie to nie oplacilo, ale to nie znaczy ze mamy wszystko akceptowac. Skoro unia jest taka litosciwa, to czemu zezwolila na wybudowanie rurociagu noordstream?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-1 / 1

@F18_hornet znowu bredzisz. Zyskali poszczególni cwaniacy, ale nie kraj jako całość.
Już się nam ta cała "unia" odbija.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-1 / 1

@FenrirIbnLaAhad To może pojeździj trochę po Polsce i wtedy, jeśli ślepy nie jesteś, zobaczysz jak wiele Polska zyskała. Rozumiem narrację debili z pisu, którzy chętnie by dalej pieniądze brali, ale już żeby przestrzegać unijnego prawa to dla nich "dyktatura luźnego stowarzyszenia".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-1 / 1

@F18_hornet zdajesz sobie sprawę że pieniądze które otrzymaliśmy, będziemy musieli oddać z procentem?
Na to co Polska "zyskała" mieliśmy pieniądze z podatków... gdyby nie zostały rozkradzione.
A tak spokojnie kradli, bo mieli czym łatać... ale to się skończy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-1 / 1

@FenrirIbnLaAhad OK, z niepełnosprawnymi nie dyskutuję:) Te mądrości opowiadaj u zapitego wujka na imieninach!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-1 / 1

@F18_hornet nawet nie umiesz się wycofać z honorem... uciekaj, uciekaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 2

@Man_Trucker ,, marsze rownosci nie sluza rownosci tylko promocja zboczen" homo/biseksualizm nie jest zboczeniem - dewiacją, ani zaburzeniem - chorobą psychiczną, tylko orientacją seksualną tak samo jak heteroseksualizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+7 / 19

Jedna uwaga, bo na więcej nie mam czasu. Założenie, ze ksiądz w kwestiach choćby problemów rodzinnych jest niewykwalifikowany, to nadużycie. Część nie jest (tych najstarszych, zanim do seminariów wkroczyła nowoczesna psychologia), cześć ma podstawową wiedzę + doświadczenia a część ma konkretne wykształcenie w tym temacie (często lepsze niż cześć psychologów, psychiatria to inny temat, osoba tutaj pisząca zapewne nawet nie rozróżnia jak bardzo odległe są to dziedziny). Drugą sprawa jest tak, że w wypadku poważnych problemow (np. podejrzenie depresji, ale takiej prawdziwej) większość wyśle taką osobę również do specjalisty.

Sporo tutaj uproszczeń, niektóre hipotezy z sensem, ale wiele jak powyższa opiera się na stereotypach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 13:07

F F18_hornet
-2 / 6

@Elathir Gdy młody wikary zaczął mi opowiadać o tym, jak powinno się wychowywać dziecko, zadałam mu tylko jedno pytanie, ile nocy nie przespał opiekując się chorym dzieckiem? Nie odpowiedział i zamknął się:) To samo kiedyś było z pytaniem o seks. Stary pierdziel zaczął coś bredzić o prokreacji. Więc zapytałam go, skąd się na tym zna, bo nie powinien - prawo kanoniczne zabrania mu współżycia. Odpowiedział, że wie dużo, bo w konfesjonale się dowiedział. Na co odpowiedziałam mu, że chyba nie tylko, bo w okolicy wszyscy wiedzą, że ma dwoje nieślubnych dzieci, na których wychowanie łoży spore sumy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+13 / 27

1. Poprawka - ludzie wiedzą, że wirus istnieje, ale na podstawie doświadczeń ostatnich kilku miesięcy zdali sobie sprawę, że zostali wpuszczeni w maliny jeżeli chodzi o jego domniemaną zjadliwość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+9 / 13

@LordL Liczba wykrytych ZAKAŻEŃ ma się nijak do rzeczywistego stanu i nie jesteśmy w stanie w żaden sposób ustalić (no chyba, żeby przebadać ponad 30 milionów ludzi) ile organizmów machnęło na tego "śmiertelnego" wirusa ręką. Twoje przypuszczenia o 3-4 razy większej liczbie zakażonych są mocno zaniżone. Tym samym, z 2% śmiertelności schodzimy w rzędy wielkości na poziomie promili, a więc takich, jak zwykła grypa.
Należy również zauważyć, kto umiera na słynny COVID: osoby schorowane. O zdrowych 20-30-40 latkach, którzy mieliby gromadnie umierać, jakoś nikt dotąd nie słyszał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-3 / 5

@Ashardon plus ludzie nie umierają na korone tylko choroby współistniejące...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
-4 / 4

@Ashardon Weź pod uwagę, że jak tak chcesz traktować koronawirusa, to tak samo musisz traktować sezonową grypę. I wtedy znowu wychodzi, że jest dużo bardziej zjadliwy. Jeden lekarz ujął to tak: "w ciągu 10 lat nie widziałem ani jednego śmiertelnego przypadku grypy w moim szpitalu, a na COVID już dziesiątki ludzi do kostnicy trafiło".
O młodych i zdrowych ludziach trzeba nie chcieć słyszeć, by twierdzić jak ty, że nikt nie słyszał. Zarówno umierają, jak i mają poważne komplikacje i uszkodzenia organizmu (wielomiesięczna utrata smaku i węchu, uszkodzenia płuc, serca, nerek, bóle kończyn bez wyraźnej przyczyny nawet po 2 - 3 miesiącach od wyleczenia - to zdarza się u młodych 20 - 40 latków i bez wcześniejszych chorób współistniejących).

Jedyne co się poprawia, to skuteczność dobieranych metod leczenia, przez co liczba ofiar i komplikacji spada, ale i tak będzie cała masa ludzi z poważnymi problemami zdrowotnymi po tej całej pandemii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SirNobody
-1 / 3

@Ashardon jeśli zachowujesz na COVIDA i przeżyjesz - super, ale to nie znaczy, że to przechorowanie się na Tobie nie odbije. COVID nawet po przejściu zupełnie bezobjawowym potrafi w znacznym stopniu uszkodzić płuca i np. wykluczyć Cię z niektórych sportów. Jedna dziewczyna po przechorowaniu (dwudziestolatka, nie obłożnie chora staruszka) musiała mieć np. przeszczepione płuca. Tutaj opisany przypadek: https://www.medscape.com/viewarticle/932238?fbclid=IwAR2zoK6kCRnysIwyYU9EhZ59UqcnhWHY-mVAQwBtnF3mjotg8MAsJrtVfL4 Taka mała rzecz, ten covid ;) grypka po prostu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar amroth7
-1 / 3

@SirNobody I co jeden przypadek to jest dowód?? Czy ludzie już powariowali ?? Tak samo jak badanie, które miało pokazać, że wirus powoduje uszkodzenia płuc u 59% tych co nie mieli objawów. Ktoś zapyta co z tym badaniem było nie tak? Ano to, że nie było danych o osobach przed wirusem i badanie było na próbie 37 osób. Na takiej próbie to można wszystko udowodnić, nawet to, że 100% chorych na covid umiera na zawał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
-1 / 1

@amroth7 Był też 40-letni nurek zawodowy, który po bezobjawowym COVID nie będzie już nurkiem, bo ma pokiereszowane (pełne blizn) płuca, była też młoda siatkarka z Iranu (chyba 23 lata, zmarła). Na Reddicie możesz sobie poszukać covid long haulers, np tu masz https://www.reddit.com/r/COVID19positive/comments/hba0k0/long_haulers_are_manymost_of_us_athletes/ Zwykli ludzie, sportowcy, młodzi, starzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 23:56

Q qerc
+3 / 7

Miałem coś napisać ale nie, szkoda czasu. Dariusz napisał to co chciałem ja, tylko zrobił to kulturalniej.
Uproszczenia są dobre tylko czy autor tego demota nic sobie niema do zarzucenia, jest takim wspaniałym rodakiem którego chcielibyście spotkać, myślę że nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 13:08

I Ichna
+12 / 14

1-10. dla mnie największym absurdem w tym kraju jest to, że tak wielu ludzi chce narzucać innym swój światopogląd jako jedynie słuszny. Człowieku żyj i daj żyć innym, zajmij się sobą i swoim życiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asdur
+5 / 19

Generalizacja i manipulacja. Juz sam zwrot "czarne sukienki" powinien spowodowac przerwanie czytania tych bzdur. Idz siać nienawiść gdzieśindziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Barelik
+7 / 11

po kolei:
1. wiara w Boga i wirusa są niezależne. I wśród ateistów wielu w wirusa nie wierzy, i wśród katolików. O ile pierwsze uważam za kwestię własnego światopoglądu, to drugie (niewiara w wirusa) jest po prostu głupia.
2 i 3 (bo częściowo są połączone): czy dobrym trenerem drużyny piłkarskiej musi być dobry, były piłkarz? No raczej nie. Do tego, księża mają dość duże wykształcenie. Nie każdy się odnajduje w takich sprawach, ale zarzucanie braku wykształcenia to błąd.
4. a znasz różnicę, między strojem "służbowym" a prywatnym? Nikt nie ma problemów ze strojem formalnym :P
5. jak 2 i 3, ale dodatkowo: oburzasz się, że chcąc wziać ślub kościelny, musisz spełniać zasady i dostosowywać się do zasad kościoła? To już Twój absurd
6. Być może Twój bóg jest w kamieniu i drzewie - możesz go czcić, nikt nie zabrania. Dla większości jednak kamień jest tylko kamieniem a drzewo tylko drzewem.
7. nie wiem na ile to stereotyp. Ja tam życzę wszystkim dobrze, osoby okradające/ wykorzystyjące to (niestety istniejący) margines. Jesteśmy podzieleni, bo jeszcze możemy myśleć samodzielnie, wiec mamy też inny światopogląd - to akurat jest oznaką tego, że jest dobrze :)
8. Smutno mi, bo muszę się zgodzić:(
9. Widzisz to asymetrycznie. Dokładnie czegoś przeciwnego chce lewica - próby zatrzymania marsza w listopadzie w W-wie są niemalże co roku. Prowokacje podczas niego - również. Swoją drogą - zabroniłbym wszystkich demonstracji - po co blokować miasto :)
10. Osoby z prawicy nie mówią definitywnego "nie" dla Unii, ale nie podoba się to, czym się stała. Miała być sojuszem gospodarczym, staje się areną światopoglądową. I to jest problemem. Dopóki mieliśmy być częścią czegoś większego, dzięki czemu łatwiej miało być negocjować z Rosją/ USA czy innymi - był to projekt znacznie lepiej odbierany w tym środowisku. W momencie, gdy zaczyna się narzucać jak mamy myśleć, czy kształtować swoje prawo - jest znacznie gorzej.

Twoje absrdy wynikają z niewiedzy lub ignoracji.
Jak byłem mały (około 12 lat), to byłem oburzony, gdy ktoś mi powiedział, że 0,(9) = 1. Teraz (no w sumie to od dawna) wiem, że miał rację. Wystarczyło zgłębić temat. I proponuję Tobie również zgłębić tematy - zobaczysz, że absurdy nie są absurdami :D.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-2 / 4

@Barelik Ad 2i3 - nie widziałam wykształconego księdza parafialnego.
ad 6 - kamień i drzewo są wytworami przyrody i wierzenie w nie raczej nie budzi obiekcji. Natomiast licheńska matka boska z odkręcaną główką, czy otwieracz do piwa z krzyżem to już przegięcie, a takimi rzeczami handluje się w miejscach kultu, np. w Licheniu, czy Częstochowie:)
ad 10 - prawicy bardzo podobają się pieniądze Unii, ale już wartości europejskie nie bardzo:) I nie chodzi o światopogląd tylko prawo.
Rozumiem, że całą resztę też akceptujesz, a przeszkadzają ci tylko te odnoszące się do kościoła i Unii?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Barelik
+7 / 7

@F18_hornet ad 6 - Ty robisz z przyrody boga, do tego się ustosunkowuję. Z częścią, że na wszystkim da się namalować krzyżyk/ Matkę Boską, ale nie powinno się tego robić - zgadzam sie.
ad 10 - prawica sądzi (i chyba słusznie), że Polska staje się płatnikiem w Unii. Mam wrażenie, że cała lewica widzi co z "Unijnych" pieniędzy zostało zbudowane, ale całkowicie zapomina, że sporą część tych pieniędzy Unia dostała od nas.

Absurdem jest:
1. chcesz, żeby wszyscy byli równi, ale przez pół mema atakujesz kościół
2. chcesz, żeby ludzie kupowali polskie produkty w polskich sklepach, ale sam tego nie robisz
3. przyrównujesz patriotyzm ze złodziejami aby później napisać, że to Ci sami ludzie - jest to tak błąd logiczny i jednocześnie manipulacja
4. uważasz, że trzeba coś robić, aby móc się o tym wypowiadać/ znać się na temacie
5. piszesz o braku wykształcenia księży nie czytając nic na ten temat - a przecież prawie każdy słyszał o seminariach duchownych..

Mam szukać dalej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-5 / 5

@Barelik Ad1 Kościół jest zły i dlatego go atakuję. W kościele nie ma też równości, wiary ani miłosierdzia. To puste slogany.
Ad2 Nie chcę kupować polskich produktów, dla mnie ważny jest stosunek ceny do jakości a nie kraj w którym towar wyprodukowano (nie wiesz, co czytasz).
Ad 3, twoje projekcje
Ad4 tak uważam. Żeby o czymś się wypowiadać trzeba się na tym znać. W przeciwnym razie mówi się rzeczy niemądre, czego jesteś dowodem najlepszym:)
Ad5 Seminaria duchowne mają poziom równy szkołom gotowania na gazie a nawet znacznie niższy. Sądząc po tym, co głoszą hierarchowie i księża parafialni, wiedza się ich nie ima.

Szukaj dalej, jeśli sprawia ci to przyjemność:) Twoje śledcze inklinacje są śmieszne, ale nikomu nie można zabronić ośmieszać się na własny rachunek:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Barelik
+2 / 2

@F18_hornet
1, 4 i 5: Cóż. Jesteś bardzo niespójny. Twierdzisz, że trzeba coś robić, żeby się o tym wypowiadać, a najwięcej mówisz o księżach - byłeś księdzem, albo chociaż w seminarium? Bo jeśli nie, to zgodnie z Twoją logiką, nie powienieneś pisać wypowiedzi 1 i 5.
2: Twój punkt o Twoim patriotyźmie jest więc tylko i wyłącznie wtedy absurdem jeśli uważasz się za patriotę, ale to Ciebie raczej nie dotyczy.
3: Niemależe cytuję początek Twojego punktu 7 i dokładam lekką interpretację, w miarę bezpośrednią.

Ps. pozamerytoryczne środki argumentacji, w szczególności ad personam, świadczą o Tobie, nie o mnie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+2 / 2

W przypadku sieci handlowych to akurat podatki płaca (na pewno VAT, CIT od alkoholu i dochodowy od osób fizycznych). Może nie za wiele, ale raz na rok tygodnik Polityka pokazuje listę największych firm (a więc takich, które mają największe zyski i odprowadzają od tego podatki). Od dłuższego czasu jest tam Biedronka, która nie jest krajową firmą(jeśli popatrzymy na akcjonariuszy), a np LPP, który niby jest polski, krajowy, płaci podatki na Cyprze bo tam są niższe i tam jest zarejestrowany. W kwestii ekshibicjonizmu religijnego jaki Polacy uprawiają podczas świąt, nie będę wspominał. Bo to widać gołym okiem.
Co do tego "mordowania Ziemi", to bywa z tym różnie. Oczywiście cywilizacja zaśmieca planetę. Ale w porównaniu z Azją czy USA, to w Europie jest czyściutko jak nigdzie indziej. Polska akurat w kwestii niszczenia środowiska nie jest taka straszna. Kiedy w po upadku PRL upadła część gospodarki zatruwającej środowisko, , to kraj stał się znacznie czystszy. Szkoda, że np zaprzepaszczono zmiany w systemie ogrzewania domów. Bo w latach 80 i 90 był spora akcja wymiany pieców na gazowych, które zatruwają znacząco mniej. Ale potem owy gaz poszedł tak do góry, że wszystkie piece poszły na złom. I tu uważam, że gdyby wtedy o to zadbano i ludzie palili gazem zamiast węglem, to pewnie i kopalni byłoby mniej, a w efekcie górnictwo by tak nie straszyło jak dziś. I powietrze w zimie byłoby lepsze i ludzie zdrowsi. Ale dziś już tylko możemy pogdybać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 13:40

P puchuskubatek
+1 / 5

bronimy życia poczętego ale to już urodzone mamy w nosie. Może sobie powoli umierać bo lek nierefundowany. Matka może żyć w nędzy a jak pójdzie do pracy to zasiłki na niepełnosprawne dziecko zostaną odebrane. Zasiłki nie wystarczają na godną opiekę, wiec matka niepełnosprawnego dziecka musi pracować na czarno gdzie się da.W tym samym czasie całkiem sprawna niepracująca Karyna też dostaje zasiłek na całkiem sprawne dziecko. Bo Karyn jest dużo i Karyny mogą głosować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fizdryg
+2 / 2

Jest tyle państw na świecie. Czemu akurat Polska?? Czemu nie wyjechać do ubogaconych kulturowo, wolnych od religii bogatszych i bardziej rozwiniętych krajów tylko narzekać na kulturę, tradycje i charakter Polaków??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+2 / 2

Pkt 1. Ludzie wierzą w Boga, którego nigdy nie widzieli,
ale pewni ludzie, zwani duchownymi, twierdzą, że Bóg jest,
ale nie wierzą w wirusa, którego również nigdy nie widzieli,
ale pewni ludzie, zwani naukowcami, twierdzą, że wirus istnieje.

W tym punkcie, tak na chłodno, bez emocji, to wcale nie ma wielkiej różnicy.
Ani Boga, ani wirusa ludzie nie widzieli.
Różnica jest tylko w tym, komu uwierzymy, że jego relacje są prawdziwe.
A poza tym, są ludzie, którzy wierzą w Boga i w wirusy,
a są też tacy, którzy nie wierzą ani w Boga, ani w wirusy.
Między jednym a drugim nie ma żadnego powiązania, ani żadnej sprzeczności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CrazyIvan
+4 / 6

Nie modli się do obrazu, tylko do Tego, którego ten obraz przedstawia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dr_E_Konom
+3 / 3

W dużym skrócie:
1. Jest to przykład naiwnego scjentyzmu. Najczęściej argumentują w ten sposób ci, którzy mają elementarne braki właśnie z zakresu nauki a ściślej rzecz ujmując metodologii. U źródeł takich przekonań leży ZAŁOŻENIE i tylko założenie, że istnieje tylko co to jest dostępne naszym zmysłom. Pomijam już fakt, że epistemologia (niech mnie jakiś filozof poprawi jeśli się mylę) do dzisiaj nie uzgodniła jednolitego stanowiska w temacie poznania. Co istotniejsze gdybyśmy byli konsekwentni w takim myśleniu to musielibyśmy porzucić myśl o poszukiwaniu obcych cywilizacji oraz odrzucić wszystko co leży poza poznawalnym obszarem Wszechświata (kto się uczył fizyki wie o czym piszę).

2. Uważam PIS za bardzo złą partię i podobną ocenę wystawiam JK - niemniej jednak argumentacja jest całkowicie błędna. Patrz niżej.

3. Jak ktoś przytomnie tu na forum zauważył - dobry trener piłkarski nie musi być dobrym piłkarze. Co więcej większość najlepszych trenerów - statystycznie - nie osiągała najlepszych rezultatów nawet jeśli byli piłkarzami.

4. Wypowiedź się sama komentuje.

5, Patrz pkt. 3

6. Zaprzeczenie samemu sobie w punkcie 1. Dodatkowo panteizm. Dodatkowo brak elementarnej wiedzy w jaki sposób katolicyzm traktuje obrazy, figury itd.

7. Co do okradania się - tu mógłbym się częściowo zgodzić - o ile autor ma tu na myśli rozdawnictwo, wysokie podatki itd. Przypuszczam jednak, że autor jest lewakiem i przez okradanie może rozumieć to że ktoś dzięki swojej pracy bogaci się szybciej niż inni.

8. To wybaczam autorowi - bo te brednie powtarzają niemal wszyscy. W tym niektórzy ekonomiści. Ludzie. Od ok. 200 lat znamy prawo Ricarda - udowodnione matematycznie a nadal tkwimy w nienaukowych oparach. Aby pomóc polskiej i nie tylko gospodarce trzeba kupować rzeczy o najlepszym wskaźniku jakość / cena. WSZYSCY na tym skorzystają. Zob. Ricardo na Wikipedii.

9. Tzw. Marsze równości są elementem tzw. Marksizmu kulturowego. Znamy cele określone przez Gramsciego czy Spinelliego. Ideologia LGBTQĄŹ ma na celu wywrócenie istniejącego porządku. I nie udawajmy Greka.

10. Uważam UE w obecnym kształcie za złą organizację promującą lewicowe wartości (nie bez przyczyny mają tam pomnik Spinelliego). UE nie ma żadnych pieniądzy, podobnie jak nie ma żadnych pieniądzy żaden rząd. Wszystko to są nasze pieniądze, które nam kradną w wysokich podatkach by udawać dobrego wujka (... a mógł zabić).

Odpowiadając na ostatnie pytanie: Zapomniałeś zauważyć iż cała Twoja wypowiedź jest absurdem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+2 / 2

Rozwaliło mnie to niszczenie palm i kwiatów. Po to ludzie je hodują!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szuszutoja
0 / 0

Ja tylko odnośnie punktu 1. WIRUSA do tej pory NIE wyizolowano, oraz nie spełnione są Postulaty Kocha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Walentinas
0 / 0

50 na 50 kłamstwo i prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L liska1234
0 / 0

Prawda. 6 najbardziej mnie dotknęło. Nienawidzę tych pustych modlitw. Słuchania innych w kościele. Wolę sama się modlić, gdzieś w zagajniku...Przynajmniej wiem, że jest szczera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem