Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Uczestniczki Powstania Warszawskiego o LGBT

www.demotywatory.pl
+
66 77
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ChaserJohnDoe
+5 / 9

Niech te babcie lepiej się nie wypowiadają o faszyzmie wśród obecnego Polactwa, bo jeszcze nie daj bóg jedyna i słuszna partia wyśle im pozwy o odszkodowania za rozwalenie Warszawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A a5tech
+3 / 11

Mądre słowa, może dotrze to do paru sebixów ze znakiem Polski Walczącej na koszulce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 18:06

avatar ChaserJohnDoe
+6 / 10

@a5tech sebusie teraz powiedzą że te babcie sprzedały się lewakom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 9

@ChaserJohnDoe to że jestem przeciwnikiem niewolnictwa, rasizmu nie czyni mnie z automatu zwolennikiem #BLM

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojakszwejk
+3 / 3

Oczywiście, że LGBT to nie ludzie. To jest ideologiczny ruch. Ludźmi są homoseksualiści, lesbijki, transy i inni. Babcie się dały zmanipulować. LGBT w obrzydliwy sposób wykorzystuje mniejszości seksualne do własnych celów, tak jak rewolucja październikowa wykorzystywała robotników, rzekomo walcząc o poprawę ich losu a tak naprawdę w najlepszym wypadku miała ich w doopie albo strzelała im w łeb. Nie dajmy się manipulować. Odróżniajmy aktywistów od zwykłych gejów czy lesbijek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
-3 / 15

Wykorzystywanie starszych ludzi do gier politycznych jest obrzydliwe.

Sędziwy wiek i brutalna przeszłość nie dają mądrości politycznej i społecznej. W dodatku ludzie w tym wieku są najczęściej przykuci do telewizorów już od lat i od lat są przepełniani telewizyjną propagandą. Jeśli w TV mówi się takim ludziom, że przeciwnicy LGBT to faszyzm i najchętniej pozamykaliby homoseksualistów we więzieniach, to ci ludzie najczęściej zareagują znacznie bardziej emocjonalnie (a mniej racjonalnie) na takie wiadomości WŁAŚNIE DLATEGO, że widzieli, co się z homoseksualistami działo w tych obozach, czy innych miejscach. Ale fakt, że widziały tę część rzeczywistości, wcale nie oznacza, że była to cała prawda i wcale nie oznacza, ze między nazistami i faszystami, a współczesnymi przeciwnikami ideologii (tak, ideologii!) LGBT zachodzi podobieństwo.

PS. Tak w ogóle, to bardzo ciekawa organizacja (która stworzyła ten spot): sprawdziłem na szybko, więc nie miałem czasu się w to wgłębić. Nieznany mi twórca (Andrzej Wendrychowicz), a na stronie FB 90% linków, to udostępnienia z Polityki i Gazety Wyborczej, większość z nich polega na polowaniu na patriotów, którzy im się nie podobają oraz na wykorzystywaniu śmierci powstańców i ich ofiary np. do... pisaniu o atakach na wolne sądy. JEst także atak na nacjonalizm, podając z gruntu fałszywą jego definicję.

Czy tak robi organizacja, której naprawdę zależy na popularyzowaniu wiedzy na temat powstania warszawskiego? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 sierpnia 2020 o 19:14

T Tibr
+1 / 1

@wojekwiesiek w tej chwili lewica nie będzie takich rzeczy opowiadać o powstaniu jak drzewiej ich dziadkowie bo nie pasuje to do obecnej linii partii czyli walki o wolność LGBTQWERTY. Co tylko pokazuje jeszcze dobitniej jej hipokryzję.
Panie jak i wtedy są naiwne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar allmaechtig
-1 / 7

Co tam Powstańcy Warszawscy wiedzą, Halyna z januszem i Karyna z Sebixem wiedzą lepiej i zaraz Bohaterkom powstania wytłumaczą na czym polega powstanie i jak ono wygląda, a przede wszystkim o co w nim chodzi, skąd Powstańcy mieliby to wiedzieć, na szczęście mamy ex, expertów oczywiście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem