Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
91 113
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F F18_hornet
+6 / 20

Dlaczego, brak słów? Zidiocenie!

Ale jest to pokłosie patriotyzmu na pokaz tak uwielbianego przez kiboli i nazioli. Przecież oni są bezrefleksyjni. Kotwica to kotwica. Ktoś kiedyś namalował, a co oznacza? Dla większości z nich to... powstanie warszawskie. Te same litery przecież:) A gdyby zapytać, kiedy to powstanie wybuchło i kto wygrał, to można by się mocno zdziwić:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+5 / 15

Tylko patrzeć, jak ktoś wpadnie na pomysł by takie symbole umieszczać na gaciach. I puste łby jeszcze się tym chwalą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
+6 / 6

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 1

@wojekwiesiek gacie gaciami... już przecież są kije bejsbolowe z takimi symbolami czy z rysunkiem "małego powstańca" :P to kije patriotyczne dla ONR i kiboli :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 sierpnia 2020 o 1:49

B bazarel
+5 / 5

otóż to, to nie jest symbol którego używa się na pizzy, do bryloka do kluczy, obroży smyczy itp. tak samo orzeł na plecach gościa, co kładzie płytki u Niemca...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
0 / 4

Nie krytykujcie ich. To Radom, tam cywilizacja dociera furmanką. To miasto i okolice stanowią skansen intelektualny w Polsce, ale tubylcy się starają na ile im rozumu starcza. Za 20-30 lat zrozumieją o co chodzi. Dajcie im trochę czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+4 / 4

Przesadzili. Ale nie oni jedni i o to jakoś nikt nie ma pretensji. W czasach mojego dzieciństwa, za tej antypolskiej komuny, symbole narodowe to była świętość. Jak się wywieszało flagi czy inne sztandary, to było wiadomo, że to jakiś wyjątkowy dzień. Nie było koszulek czy w ogóle odzieży z czymś takim. A teraz koszulki czy bluzy to jedno.

Ale gacie albo skarpety? Po jednym dniu są brudne, przepocone. Tak się traktuje nasze symbole narodowe i podobno to jest patriotyzm.

A zeby jeszcze jeden z drugim wiedzial, co takie symbole znaczą. Ja nigdy czegoś takiego nie nosiłem. Wg kryteriów ustalonych przez prawdziwych Polaków jestem lewakiem, antypolakiem itp. Nie jestem żadnym omnibusem i moja wiedza historyczna nie jest zbyt imponująca. Powiedzmy, że w latach 90-tych taki poziom wiedzy uznano by za lekko powyżej przeciętnej. A jednak większość tych patriotów zaginam bez problemu. Czyli obwieszają się jakimiś symbolami jak choinki, a nic o nich nie wiedzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar IwanBardzoGrozny
+1 / 1

Patriotyzm na miarę naszych wyobrażeń i możliwości.

Kotwice na bazgrać, flagę wywiesić , ew "ciapatemu" mordę obić. Gdy się trzeba czymś wykazać, świat zachwycić, ciężko pracować, mądrze kombinować - to się "patriocie" nie chce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siarek94
+1 / 1

Czy jest w tym coś złego? Trzeba reklamować hasła związane z historią kraju, bo oprócz religii nic się ze szkoły nie wynosi. Większość ludzi nawet nie wie kto walczył i kiedy się zaczęło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
0 / 0

Nikt im nie powiedział, że pizza jest włoska a Włochy to był sojusznik Niemiec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem