Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
43 48
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Nace92
0 / 6

Generalnie to ciężko żałować Japończyków.
Azjaci (ogólnie) są niebezpieczni. To silnie skolektywizowane społeczeństwo, które popełni każdą zbrodnię w imię ideologii, którą jej się zaszczepi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ChaserJohnDoe
+1 / 7

- Czy Japonia nie weszła do osi?
- Czy Pearl Harbor samo się zaatakowało?
- Jednostka 731 to też jakaś fikcja?
- Zmuszanie porwanych Koreanek, Chinek, a także swoich kobiet do pracy w tzw "resortach wypoczynkowych" by zadowalać żołnierzy to też jakaś fikcja?
- Atak na Chiny i masowe mordy tamtejszej ludności a'la Blitzkrieg to też brednie?

Może pora odstawić mango i animu i poczytać trochę książek historycznych. Japonia też święta nie była podczas IIWŚ. Okrucieństwo Japończyków było o wiele gorsze od tego co robili Niemcy, Ukraińcy i Rosjanie.

No ale to Amerykanie są źli bo się wku*wili i posłali Little Boya i Fat Mana by zrobić porządek. Outrider tylko gdzieś się zasiał po drodze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 sierpnia 2020 o 9:59

W wojekwiesiek
0 / 2

@ChaserJohnDoe Amerykanie sie nie wku*wili, tylko posrali ze strachu, że poniosą tak gigantyczne straty, i nie sądzę by nawet w jednostce 731 okrucieństwem przebili Ukraińców mordujących Polaków na Wołyniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

Japończycy dostali dwoma bombami ultimatum. I tak szok, że podpisali akt kapitulacji. Ale mieli do wyboru to albo atomową eksterminację.
Gdyby Amerykanie zrzucili pierwszą bombę na Tokio, Japończycy wybraliby prawdopodobnie to drugie jedyne honorowe wyjście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 0

@koszmarek66 A czym by była przeprowadzona ta "atomowa eksterminacja", jeśli amerykanie nie mieli juz materiału na kolejne bomby? Gdyby USA zrzuciły atomową bombę na Tokio, i zabili cesarza, stracili by nie 400 tyś żołnierzy, ale kilka milionów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem