Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Zatrzymanie George'a Floyda

www.demotywatory.pl
+
26 33
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D duncan
+9 / 11

Na podstawie tego filmu można by zrobić szkolenie: jak nie zachowywać się będąc zatrzymanym przez policję, wskaż po 1 przykładzie na każde 10 sekund filmu.
I drugie - jak spokojnie acz stanowczo postępować z zatrzymanym - wskaż po 1 przykładzie na 10 sekund filmu.

Nie wiem, co się wydarzyło dalej. Ale te 8 minut to bardzo spokojne i profesjonalne działanie policjantów wobec bardzo trudnego zatrzymanego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asheera
+1 / 5

@duncan najlepsze tu jest to, ze gdyby gośc nie był naćpany po uszy to historia skonczylaby sie zupelnie inaczej - albo stawialby sie na tyle, ze by go odstrzelili - co zrobiloby z niego raptem "jednego z wielu odstrzelonych bandziorow", albo grzecznie robilby to co od niego chcą i po prostu wylądowałby w pierdlu. nawet jeśli przebieg by był taki jak tu - to po prostu by przeżył..

Fakt, ze może i bezposrednia przyczyna zgonu nie były narkotyki, były jednak czynnikiem wybitnie sprzyjającym. Działanie opioidów na układ oddechowy jest dość ciekawe - jednym ze skutków przedawkowania (ale i ubocznych) bywa depresja układu oddechowego. Mało kto jednak wie, że nawet gdy się trafi, to nie oznacza ktoś z automatu się udusi - dopóki jest przytomny - bedzie kontrolował oddychanie. gdy jednak przytomnośc straci (choćby to było zwykłe zaśnięcie) - to mogiła.

No i przy takim nafaszerowaniu zapotrzebowanie organizmu na tlen + elementy stresu mogły zwyczajnie drastycznie zwiekszyc zapotrzebowanie na tlen. Bez nacpania z duzym prawdopodobienstwem nawet przytomnosci by nie stracił.

Niestety sekcja ma swoje ograniczenia - nie da sie sprawdzic jak wyglądały efekty naćpania u trupa, ani jakie miał skutki uboczne. Tak samo jak przyczyną śmierci - ucisk był - fakt, na pewno ograniczył dopływ tlenu, ale na ile - to już nie wiadomo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
0 / 0

@duncan mnie fascynuje co człowiek widzi a czego nie widzi w zależności od tego co chce zobaczyć. Podsumowując. Gość przeczuwa że policjanci mogą go zabić i prosi aby go nie zabijali. Odczuwa silny strach jak go lądują do samochodu. Mówi że nie jest złym gościem. Na koniec policjanci go zabijają. Coś pominąłem? A na nagraniu nie widać jak go zabijaja więc można twierdzić że jego zachowanie było nieadekwatne a to co robili policjanci było właściwe. Ale wiedząc jak to się skończyło to można powiedzieć że najwyraźniej miał szósty zmysł albo znał się na amerykańskich policjantqch..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TheBigShow
+3 / 3

I teraz murzyni żadają przepraszania od białych z powodu tego gówna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L louis24
+3 / 3

Nom. A my ,biali przepraszamy. Szok

Odpowiedz Komentuj obrazkiem