Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
79 117
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar maat_
+3 / 9

Masz totalna obsesje na punkcie katolików, zaśmiecasz demoty zdjęciami które nie są demotami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+3 / 7

@maat_ Matka mu każe chodzić na religię, a on odreagowuje. Trzeba dzieciaka zrozumieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maat_
+2 / 6

@Purple_Piper tez uważam, że to neofita ateizmu z bardzo kołtuńskiego katolickiego domu pełnego hipokryzji. Niestety nie ma nic bardziej zawziętego i męczącego od neofity.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LegendaNinjaAssassin
-2 / 2

@maat_ Jest i moja ulubiona zoofilka. Nie wywodzę się z katolickiej rodziny, nikt mi nie kazał chodzić do kościoła. Pokazuje głupotę waszej religii a wy wiecie że mam rację i nie jesteście jej obronić, więc jak typowy plebs nie atakujecie argumentów tylko mówcę. Oczywiście nie spodziewaj się po was nic innego i w sumie fajnie się patrzy na wasze komentarze. To jak oglądanie postępującej schizofrenii na żywo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S settifusion
0 / 0

@LegendaNinjaAssassin Odpowiedz mi, proszę, czy Twoim zdaniem słusznie umieszczono w Konsytucji
Art. 53.
1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależnoœci od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.

Czy ten zapis jest zasadny, czy nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cioran
+3 / 9

Ech, mógłbyś trochę poczytać zanim ulejesz żółci. Możesz się z tym zgadzać lub nie, ale w łonie chrześcijaństwa doszło już przed wiekami (i to ze dwa razy) do wielkich dyskusji nt. obowiązywania lub nie tego starotestamentalnego przykazania (przecież Chrystus dokonał wcielenia, przecież powiedział: "Kto mnie widzi, jakby Ojca widział", itd.), z którego ikonoklazm wcale nie wyszedł zwycięsko. Próbujesz zabierać głos w dyskusji dawno rozstrzygniętej nie wnosząc żadnych nowych argumentów. Dajesz dowody własnej ignorancji. Poczytaj, pomyśl i przyjdź z czymś nowym. Nie kompromituj się, bo Internet nie zapomina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+2 / 4

@Cioran
Nasz lehendarny kolega specjalizuje się w odgrzebywaniu staroci i bzdurnych wymysłów. Racjonalne argumenty nie docierają do niego. Pragnie zaistnieć i ma sporo wolnego czasu. Zapewne we wrześniu wróci do szkoły i to go trochę utemperuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+2 / 4

Ktoś służy pomnikom i obrazom. Ciekaaaaweeeee....
Jeśli potraktować to przykazanie dosłownie, zakazane jest tworzenie podręczników biologii i anatomii, książek o astronomii oraz geologii. Niby jesteś taki świadomy, a chciałbyś posłać ludzi wierzących w mrok epoki kamienia łupanego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RavenMT
0 / 2

Po co im to mówisz, i tak wszystkie inne też mają w dupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem