Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
128 173
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar maat_
+4 / 10

Za położenie plastra boczku na klamce meczetu kobieta dostała wyrok vezwzględnego więzienia, bolo to w wielce nowoczesnej Wlk. Brytanii, za kukłę Żyda bylo sledztwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+4 / 8

@maat_ Witaj. Nie przekonasz. Choć może ktoś z czytających pomyśli i porówna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wwer
+6 / 10

@maat_
No bo (zwrot ostatnio stał się modny) Twoja wiara jest lepsza niż moja.

A co do chrześcijan z PIS - socjalistom raczej nie po drodze z głęboką wiarą. Swoje pokazywanie się w kościołach przeliczają raczej na głosy wyborcze niż na skarby zbierane w Niebie i Zbawienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Samand
+3 / 5

@maat_

Bo w Anglii mają fioła na punkcie boczka, co po nich widać. Nie można marnować boczka i słusznie, że zamknęli;) ale tak na serio, widać, że też są głupi.

Za kukłę, czy coś zrobili z kukłą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Samand
+1 / 3

@wwer

Nic dziwnego w zachowaniu polityków. Mieszają się z biskupami i z pierwszej ręki wiedzą, że to wszystko ściema.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PWDzP
-1 / 1

@maat_ Na serio uważasz, że spalenie kukły symbolizującej Żyda da sie porównac z powieszeniem tęczowej flagi na pomniku religijnym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S settifusion
+1 / 5

@LegendaNinjaAssassin Generalizowanie nigdy się nie sprawdza. Znam trochę różnych ludzi i zapewniam Cię, że w Polsce istnieje religia chrześcijańska. Taka bez przegięć i ambicji zawładnięcia światem. Problem w tym, że takich chrześcijan nie widać, bo nie latają z flagami czy krzyżami, a po prostu żyją porządnie, przestrzegając przykazań. A katoli widać, bo się wydzierają i atakują wszystko, co nie pasuje idealnie do ich ramek i klapek na oczach.
Wierz mi, mylisz się, są prawdziwi chrześcijanie w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T takj
+1 / 1

@settifusion
Marnujesz czas chcąc mu coś udowodnić. On jest fanatykiem i dziennie wrzuca sporo demotów, które mieszają z błotem religie chrześcijańska, czasem są to jakieś marginalne zachowania patologi, które w jego oczach urastają do natury wszystkich katolików, a czasem są to brednie wyssane z palca. Grunt by obrazić Kościół. Mam nadzieję, że mu kiedyś to przejdzie, bo inaczej nienawiść mu całe życie zniszczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem