Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
23 45
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M meritka
-1 / 13

Nie. Twoja wolność jest Twoja, ale szanuj i nie obrażaj mojej, bo to jest nie fair. Oczywiście w rozumieniu katolików.

U lewaków wygląda to tak: mam prawo obrażać, wyśmiewać, wyszydzac, zabijać tych o innych poglądach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kalion
0 / 6

@meritka
W rozumieniu katolików, nie mogą uszanować wolności innych, gdyż podpada to pod grzechy cudze. Dlatego próbują poprzez sejm zmienić prawa dotyczące wszystkich.
Twoja opinia odnośnie "lewaków" jest błędna, gdyż generalizuje - gdy w tym przypadku jest to błędem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M meritka
-2 / 6

@Kalion
Błąd. Katolik zajmuje się swoim sumieniem, bo według jego wiary będzie sądzony ze swojego postępowania i sumienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kalion
+2 / 6

@meritka
Błąd. Przeczytaj katechizm, zwłaszcza w kwestii grzechów cudzych. Wykazujesz się po prostu ignorancją. Masz wyidealizowane mniemanie o katolicyzmie, tymczasem właśnie m.in. interpretacje w kwestii grzechów cudzych przyczyniły się do krucjat (mam na myśli głównie przeciw Słowianom, niezorganizowane plemiona nie stanowiły zagrożenia dla państw, zwłaszcza posiadających twierdze) i walk z herezją. Przyznaj, ktoś kto jest sądzony ze swojego postępowania i sumienia nie zabija innych tysiącami, gdy inkwizycja nie daje rady zastraszać śmiercią setek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 sierpnia 2020 o 19:06

M meritka
0 / 4

@Kalion
Człowieku jesteśmy już 70 lat po Soborze Watykanskim II a Ty mi tu ze sredniowiecznymi historiami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nitaki
+1 / 3

@meritka ale, że co? Na tym Soborze zniesiono grzechy cudze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maat_
+5 / 7

Pewnie tak samo mówili Żydzi i muzułmanie, gdy papież zakazał handlu niewolnikami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 7

@CinCun Czytałeś co napisałaś? Jeslio"Tobie nie wolno wyjść za mąż, bo ONI przez to cierpią" nie jest dlacjebie miarodajne, przytoczę to w innej formie: "Robię co chcę, mimo, że cierpią na tym osoby trzecie". Naprawdę uważasz, że to słuszne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
0 / 4

@Fragglesik Mam wrażenie, że nie zrozumiałeś, o co chodziło autorowi demotywatora, a i on/ona nie wyraził/a się precyzyjnie. Wydaje mi się, że chodzi mu o to, niektórzy uważają, iż ci, którzy żyjąc swoim życiem, nie wchodząc nikomu w drogę, nikogo przy tym nie krzywdząc, naruszają ich wolność samym sposobem/stylem życia, nawet jeśli to żadni znajomi ani rodzina. W uproszczeniu - nie podoba mi się, że ty - kobieto, bierzesz ślub z inną kobietą, bo ja uważam, że to wbrew prawu bożemu, i nie obchodzi mnie to, że cię nie znam, że mieszkasz daleko ode mnie i jesteś innego wyznania - masz żyć tak, jak ja ci każę, bo Twoje postępowanie (mimo, że mnie nie znasz) powoduje moje cierpienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 sierpnia 2020 o 16:44

avatar Fragglesik
0 / 4

@katem. Zdaje się, że Ty też nagle masz jakiś zanik i dajesz się nabrać na te lewackie hasełka antyklerykalne, o straszliwych szczękach imadła Katolibanu. To jest sprzeczne z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej. koniec. Chcą się homożenić - niech zmienią Konstytucję. Puki w konstytucji jest zapis o małżeństwie jako związku kobiety i mężczyzny, to mogą tylko takie histerie urządzać i kwiczeć na temat prymatu wiary nad rządem. Prawda jest taka, że to Konstytucja im zabrania, sami ją pisali, sami podpisali, sami chodzą w OTUAch, a jakoś tego nie rozumieją. Zmienią Konstytucję - proszę bardzo - niech się żenia nawet z psami. I kościół będzie tylko gadał z ambonek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 sierpnia 2020 o 17:03

K Kalion
-1 / 5

@Fragglesik
Nie zrozumiałeś tego, co przeczytałeś? "Cierpienie" jest tutaj czymś sarkastycznym. Biedni katolicy strasznie "cierpią" na myśl, że homoseksualna para miałaby wziąć ślub i dlatego tego zakazują.
Tak, uważam że to słuszne. Niech katolicy "cierpią" w ten sposób, jak tak ich to krzywdzi. Ich cierpienie nie jest uzasadnieniem do prawnego zakazu w państwie świeckim.
Edit: O konstytucji to już było tyle razy, że naprawdę aż dziw, że nawet ty nie rozumiałeś. Konstytucja nie zabrania ślubów homoseksualnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 sierpnia 2020 o 17:28

avatar Fragglesik
+1 / 1

@Kalion "Małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny." - Konstytucja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kalion
-1 / 1

@Fragglesik
Nie potrafisz cytować, co? Zapis jest inny i znaczenie jest inne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@katem Przypominam też, że ostatni napis "Kiedy żyjesz własnym życiem i pilnujesz własnego nosa wywierasz prersję na biednych przesśladowanych katolioków"" w żaden sposób nie odnoszą się do LGBT, gdyż oni żadają, by akceptować i uważać za normalne wszystkie dewiacje jakie uprawiają, żądają, dla tych którzy nie chcą ich uznać przymusowych szkoleń (mój znajomy z Nokii opowiada, ze gdy mieli zapytania, jakiej są płci, 70% z nich poszukało sobie na stronach LGBT jakiś dziwacznych i powpisywali co im pasowało, wobec czego dyrekcja Nokii zarządziła CYKL SZKOLEŃ z zakresu LGBT, gdyż "ludzie nie wiedza jak to jest ważne i robią sobie szkodliwe żarty", do momentu, aż ludzie zrozumieją.), chcą przymusowe lekcje tolerancji w szkołach (a przypominam, że lekcje religii są nieobowiązkowe, bo możesz zawsze wybrać etykę). Przypominam, że facet który na Black Lives Matter przyszedł z koszulką ALL Lives Matter" został dotkliwie pobity i wyzwany od nazistów, a sami LGBT celowo poobwieszali swoje flagi na chociażby figurze przy Kościele Św. Krzyża, choć wiedzieli, że będzie to odczytane jako znieważenie symbolu religijnego. Przypominam też, ze za położenie plastra boczku na klamce meczetu we Francji prowodyr został aresztowany i sądzony, więc nie widze tu nigdzie "trzymania się własnego nosa", raczej atakowanie wsztstkich, którzy myslą inaczej i żadanie, by zaczęli myśleć jak oni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-2 / 2

@Kalion Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. To samo. Nawet bardziej restrykcyjnie. katolicy cierpią nie dlatego, że dwóch gejów sobie coś tam robi, czy che się w Polsce pożenić. Cierpią, bo parodiuje się ich msze, obrażając najważniejszy sakrament, Matkę Bożą wkomponowuje się w pochwę, robi się plakaty Maryi z tęczą zamiast aureoli i (choć wszyscy zapomnieli) w pierwszej wersji z penisem na rękach, lewacka modelka przechadza się naga filmowana po kruchcie kościoła "Bo chciałam pobudzić katolików i doprowadzić do zgody", tyrzech gejów bije księdza, żądajac wydania szat liturgicznych, by jeden z nich, w szatach, mógł pobłogosławić związek dwóch przy ołtarzu. jak takie zachowanie, na figurach drogi krzyżowej dopisuje się bluzgi i rysuje penisy. Jeśli wg. Ciebie jest to w porządku, to nie mamy o czym rozmawiać, zwolenniku wolności i równości. Przypominam, ze we Francji - tej jakże wyzowlonej, za położenie plasterka boczku na klamce meczetu, prowodyr jest sądzony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 6 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 sierpnia 2020 o 20:51

K Kalion
0 / 0

@Fragglesik
Czytać ze zrozumieniem też nie umiesz? Logika to pojęcie obce?
Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.
Co oznacza, że małżeństwo jako dowolny inny związek nie znajduje się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. Ale nie znaczy że jest zakazane.
Ba, jakby dodać punkt konsytucji, że małżeństwo jako związek dwóch kobiet i mężczyzny (lub dowolny inny, tym z helikopterem bojowym) znajduje się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej, nie byłoby to sprzeczne. Jakby stworzyć taką ustawę, również - tylko że opieka i ochrona byłaby ustawowa, nie konstytucyjna.
Logika, chłopcze, logika i umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 sierpnia 2020 o 4:37

avatar Fragglesik
0 / 0

@Kalion Przestań mi kruczki prawne i interpretację lewacką wstawiać jako logikę, bo zajady mi się otwierają, jak to czytam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kalion
+1 / 1

@Fragglesik
Logika przeszkadza nielogicznej ideologii, co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 1

@Kalion Top już Ty powinieneś sam dobrze wiedzieć, bo jesteś tutaj rzecznikiem nielogicznej ideologii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cytrusowaty
-1 / 1

Prawie dobrze ... a jak to się ma do wieszania 'swoich' flag na 'cudzych' pomnikach religijnych ?
Parodiowania i wyśmiewania religii ?
Dążenie do konfrontacji a potem uciekanie w prześladowanie - takie medialne ...

(nie twierdzę że nie istnieje nietolerancja - na nią nie ma zgody to oczywiste....
twierdzę że 'wybielanie' działań aktywistów i czynienie z siebie tylko i wyłącznie ofiar też nie powinno mieć miejsca)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem