Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
205 249
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R Rydzykant
-1 / 7

Jakoś tak flaga Unii Europejskiej wyziera zza tęczowej flagi.

Kiedyś o pewnych osobach mówiono "sobota wygląda spod niedzieli". I było to powiedzenie mające więcej niż jedno znaczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
+1 / 9

Stan wiedzy na temat marksizmu i stałego modus operandi lewicy jest katastrofalny. To nie jest żadne przeobrażenie czy nowość. Za każdym razem kiedy jest się na etapie rewolucji albo mówiac inaczej niszczenia zastanego ładu to wtedy ucieka się do każdych metod. Bolszewicy przeciez także w fazie rewolucyjnej popierali nieograniczoną wolność seksualną rzecz jasna z głównym akcentem dostosowanym do ducha epoki. Tym niemniej karalność homoseksualizmu znieśli. Kiedy już udało się zniszczyć stary ład to odchodzono od swobody seksualnej na rzecz opresji i regulacji bo koniec końców każda lewicowa władza dąży do totalitarnej kontroli. Do takich przypadków jak w komunach chińskich gdzie nawet stosunki były regulowane. To że teraz lewicowcy kładą nacisk na taką a nie inną aktywność seksualną wynika z tego że społeczeństwo uznało stosunki heteroseksualne za normę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+2 / 2

„Pytaniem jest co tak naprawdę uzależnia. Uzależniać może myślenie „jestem dobrą osobą”. Może i tak. Jednak ktoś o umyśle psychoanalitycznym mógłby powiedzieć, że to nie to jest narkotykiem. Narkotykiem jest nienawiść, usprawiedliwienie do użycia siły, pragnienie totalitarnej kontroli i tyranicznych rządów. Maska dobroci jedynie to przykrywa.”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Oriolus
+2 / 14

Komuniści z PiS są wręcz uczuleni na tęczę. Strasznie namieszało Ci się!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 5

@Oriolus socjaliści jak już, natomiast każdy rodzaj lewicy musi mieć wroga z którym walczy, zresztą marksizm miał wywalczyć wolność seksualną człowieka, a już Che budował obozy dla "not straight". Nie dawno po klasie robotniczej gdy się nie udało przyczaił się i wziął w obronę kobiety, gdy się okazało, że kobiety nie do końca potrzebują równości widzianej oczyma lewicy znalazł sobie LGBTQWERTY i znów chce obalać stary ład, widząc, że na zachodzie nie wszystkim "not straight" jest po drodze z marksizmem zwrócił swoje oczy ku ludności kolorowej. U nas w związku z tym, że wybór jest wąski, a my gonimy zachód to i z pewnymi zajściami jesteśmy spóźnieni więc jedni pochylają się wciąż nad uciśnionym proletariatem, a drudzy nad uciśnionymi mniejszościami seksualnymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MussiMag
-1 / 7

To nie są kolory tęczy. Prawdziwa tęcza ma 7 kolorów ta ICH ma 6. Tęcza posiada kolor niebieski, tu jest granatowy, tęcza posiada jeszcze kolor siódmy - indygo. Więc proszę mi tu prawdziwej tęczy niebeszcześcić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
+1 / 7

komunizm → PiS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Waldi2012
0 / 2

@Tomasz3652 PiS to etatyści, czyt. przedwojenna sanacja jest dla nich wzorem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MadPin
-1 / 5

Popiepezylo Ci sie cieciu - KOMUNIZM jest teraz. A jkk tego nie widzisz to wyjdz z gumiakow i pojedz do miasta !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Waldi2012
+1 / 3

@MadPin To jest ETATYZM, nie KOMUNIZM baranie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem