Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
0:23

W Polsce odnotowuje się kolejne rekordy zarażeń. Z tej okazji warto sobie przypomnieć słowa premiera Morawieckiego

www.demotywatory.pl
+
778 814
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
H harry1983
+47 / 57

Za ten występ i jego konsekwencje facet powinien trafić do więzienia (zresztą nie tylko za to). Ale w IV RP nic mu nie zrobią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
+13 / 15

@harry1983 Ma gościu parę istnień ludzkich na sumieniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M monstercLock
+13 / 17

jesteście banda chamów i prostaków. nie wiem gdzie was wychowywali ale ja byłem wychowywany według wartości że z upośledzonych umysłowo ludzi się nie śmieje więc niech sobie Mati tam gada co chce... nie o taką Polskę nic nie robiłem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
+1 / 13

Wszystkie te dane są i tak o kant dupy rozbić, co z tego że zakażonych (nie chorych) jest 100, 1000 czy 10000, a zapewne wszystkich w Polsce już lekko było w milonowych ilościach, kwestia tylko ilu zrobiony testy, ja bym prosił o dane ile osób spośród tych które zdiagnozowano trafiło do szpitala

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Ynfluencer
+29 / 33

Dopóki kilku takich cynicznych kłamców, nihilistów i obłudników tego pokroju nie zadynda na szubienicy to żaden rząd nie będzie liczył się z obywatelami Polskimi. Przecież oni wręcz co chwilę plują ludziom w twarz, kpią w żywe oczy i jeszcze się śmieją, że durny naród łyka wszystko co TVP, albo TVN powie, bo PiS i PO to takie samo ścierwo i dno, wyuczone, że nie trzeba się kompletnie liczyć z ludźmi. Ludzie mają krótką pamięć, są głupi, pozbawieni zdolności do refleksji i jak idą na więcej to ryczą i skandują na cześć tych dwóch złodziejskich, zdegenerowanych i do cna przeżartych degrengoladą i zepsutych do szpiku kości ugrupowań. Potem przed wyborami uwiodą ten zidiociały naród analfabetów i przygłupów w ten sam sposób co zawsze. Gdyby tak kilka par nóżek zawierzgało na szubienicy w przedśmiertnych spazmach to od razu cała ta grzybnia nierobów i krętaczy, która się rozrosła w tym kraju jak rak i żre za nasze pieniądze może by się przestraszyła, bo ta banda tchórzy jak nie zasłoni się sztabem ochroniarzy, policją i wojskiem to jest nic nie warta. Nakradną się, naoszukują, a potem chowają w swoich willach wypracowanych naszymi rękoma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrzej11635
+1 / 17

Damian Garlicki, ratownik medyczny z Piły. "Jestem wolnym człowiekiem, nie pozwolę się zniewolić. FB pewnie zablokuje mój wpis kto inny zapuka do moich drzwi.

Ale do sedna sprawy. Zaczynam:
Ostatnio widziałem pożar ale bez dymu , ognia i temperatury. Miałem pacjenta ze złamaną nogą ale nie było bólu, pęknięcia, deformacji itp. Widziałem człowieka chorego, który miał katar ale nic z nosa nie wypływało. Miałem pacjenta z raną szarpaną, zniszczonymi naczyniami ale nie było widoku czerwonej krwi, bólu, uszkodzonych tkanek.

„Musiałem jednak mówić im że jest krew, że jest ból, że jest ogień itd., mimo, że tego nie widzieli i nie czuli. Ale im wmówiłem, że jest.”

Widziałem bezmyślność lekarzy na SOR-ach I NAS pozostałych medyków, którzy wszędzie widzieli Covid-19 i zaniedbywali leczenie pacjentów, dzieci z ranami odsyłane były do szpitala zakaźnego odległego o 150 km od domu, bo ojciec wrócił z zagranicy i….. może mieć wirusa. Ludzie z udarami mózgu, zawałem mięśnia sercowego nie byli od razu przyjmowani na oddział udarowy, kardiologii tylko w pierwszej kolejności wymaz, testy, czekanie,... bo mieli ……. temperaturę itd, itd.

Zobaczyłem naszą głupotę i widzę ją nadal. Zobaczyłem jak nigdy wcześniej, niepotrzebną śmierć ludzi bo wmówiono nam szereg nieprawidłowych zachowań i większość nadal ich przestrzega.
Już zrozumieliście !!!

….I jest wirus SARS CoV 2, korona-wirus, choroba z dziwną nazwą COVID 19, która może nie dawać objawów!!!! Ludzie przechodzą chorobę bezobjawowo
Cud medycyny. Pierwsza choroba w moim 22 letnim stażu pracy w ratownictwie medycznym, która jest bez objawów i nazywa się ją chorobą !!!!!
Nie neguje obecności korona-wirusa, obecnego w naszym środowisku od lat 60-tych ubiegłego stulecia bo już wtedy go Świat poznał, nie neguję prawdziwych objawów, które występują i występowały u osób chorych.

Ja po prostu nie znoszę kłamstwa, w tym medycznego, pseudo polityków, zastraszania i ogłupiania społeczeństwa, niszczenia gospodarki, życia społeczno-kulturalnego.
Jesteśmy nosicielami wielu wirusów, grzybów, bakterii itp. przez całe nasze życie. Jesteśmy nosicielami, powtórzę jesteśmy nosicielami. Dopiero gdy nasz organizm osłabnie, układ odpornościowy zawodzi zaczynamy chorować na różne choroby i to co mamy na sobie w sobie, może być dla nas groźne!!!!

Nie boję się fali krytyki na FB przez tych, którzy wierzą w to co się dzieje i żyją w swoim telewizyjnym świecie.
Mają prawo do wypowiedzi tak samo jak ja. Ale ja mówię stanowczo NIE!!! na to co się teraz dzieje!!!! Pomiar temperatury!
Ściema totalna. Przypomina to strzał w głowę i powoduje strach wśród ludzi. Wszyscy na to zezwalają i nie analizują, że jest to kompletnie nieefektywne, niepotrzebne i nie ma dowodów naukowych na to, że ta czynność zwiększa wykrywanie nagłośnionej choroby.

Totalna bzdura, marnotrawstwo pieniędzy na zawyżone cenowo termometry i narażanie społeczeństwa, firm i instytucji na niepotrzebny wydatek. Od kiedy temperatura >38 st. C jest jedynym wyznacznikiem groźnej choroby!!!! Bzdura. Mając zawał mięśnia sercowego, udar, ból zęba możesz mieć podwyższoną temperaturę!!!! Stres też może wywołać wzrost temperatury, przebywanie w nasłonecznionym terenie także!!!!!! Strach pogłębia choroby, nasila złe samopoczucie, pogłębia depresję…. Strach blokuje skutecznie normalne życie i zniewala.

Gdy co roku jest fala sezonowej grypy, to czy mierzyli Ci temperaturę przed wejściem do szkoły, urzędu, na basen, gdziekolwiek!!!! NIE!!!! Czy zamykali przychodnie zdrowia? NIE !!!! Ludzie siedzieli na korytarzach bez masek kasłając, plując dotykając wszystko dookoła i co? NIC!!!!! Zero reakcji, masek i innych kłamstw.

Grypa też jest chorobą zakaźną!!!! Ludzie z AIDS mają wirusa HIV itd., itd. Czy tych ludzi pozamykano w domach, czy im pozamykano kościoły…… zakazano wejścia do LASU, zabroniono dzieciom bawić się na placach zabaw!!!!!!!!!
NIE!!!!!Przypominam - że w sezonie epidemicznym 2019/2020 w Polsce, odnotowano ponad 3,2 mln zachorowań lub podejrzeń zachorowań na

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 18

@andrzej11635 i dlatego gosciu jest ratownikiem medycznym(do tego potrzeba tylko srednie), a nie lekarzem - bo nie ma specjalistycznej wiedzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+4 / 10

@andrzej11635 tak odnosnie braku objawow, jakby ktos nie ogarnial:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mary_Mallon
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nosicielstwo
Znaczy,ze autor wpisu "Cud medycyny. Pierwsza choroba w moim 22 letnim stażu pracy w ratownictwie medycznym, która jest bez objawów i nazywa się ją chorobą !!!!!" jest idiota - Przykłady drobnoustrojów, w przypadku których często występuje nosicielstwo: wirus zapalenia wątroby typu B, C, D, pałeczka duru brzusznego (Salmonella typhi), pałeczka czerwonki (Shigella dysenteriae)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S settifusion
+3 / 11

@andrzej11635 Chory bezobjawowo może zarażać innych - choć w mniejszym stopniu. Choroba - nawet bezobjawowa - niszczy nie tylko płuca, ale również nerki i inne narządy.
Moim zdaniem ten człowiek powinien zostać zwolniony z pracy. Za niekompetencję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrzej11635
-4 / 10

@Xar Co nie zmienia faktu, że wie i widział więcej niż nie jeden tu komentujący no ale przecież tego nie powiedzieli w jedynej słusznej TV więc to nieprawda.

KONFERENCJA PRASOWA AMERYKAŃSKICH LEKARZY W WASZYNGTONIE:
https://www.bitchute.com/video/mDYg1Al630Ur/ dla Ciebie to pewnie też niekompetentni idioci ze średnim wykształceniem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-3 / 7

@andrzej11635 Facet jest idiotą, jakich wielu można spotkać branży medycznej i nie tylko. Największą "wiedzę"mają salowe, po nich pielęgniarki a na końcu ratownicy:) Dla nich lekarze to zbędny personel, bo oni wiedzą więcej i lepiej! Znam kilkoro takich "mądrych". Dlatego nie dziwi mnie wypowiedź tego kogoś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrzej11635
0 / 6

Yhym ta, czyli wszyscy to idioci a najmądrzejsi są na randomy na demotywatorach a wirus "wyszedł" z targu w Wuchan bo jakiś Chińczyk zjadł nietoperza, oj przepraszam łuskowca. Nie no istna paranoja. Telewizyjne społeczeństwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-1 / 1

@andrzej11635 sorry,ale jesli medyk twierdzi, ze nie istnieja choroby przy ktorych moga byc tylko nosiciele, to po prostu jest idiota

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+8 / 10

Ciekawe kiedy nastąpi ten przełom, kiedy to naród pierd... nie pięścia w stół i powie dość kłamstwa obłudy robienia z Polaków idiotów śmiania się im prosto w twarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mooz
+8 / 8

@mamut3003
Ale połowa narodu właśnie tego pragnie! W tym problem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+12 / 14

jako przedstawiciel zwiazku zawodowego klaunow czuje sie obrazony, gdyz ten demot zrownuje szanowany i powazny zawod klauna z premierem morawieckim i jego zachowaniem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mateusz0206
0 / 0

ten występ też jest słaby

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar WarmianinOkuratny
+5 / 5

Jakby byli bardziej rzetelni a nie bawili się w szopkę wyborczą to wtedy byłoby nieco inaczej i nawet ten wzrost ludzi z tym wirusem nie byłby taki straszny. Przecież ten wirus podobnie jak inne wirusy nie zniknie nagle tak szybko jak oni by chcieli. Poza tym te całe zamykanie wszystkiego w marcu było tylko po to by ukryć fakt że bieżący rząd podobnie jak poprzednie rządy miał w głębokim poważaniu stan państwowej służby zdrowia i gdyby ludzie masowo zaczęli chorować i umierać to wtedy by to się wydało(zresztą rządzący sami raczej mają środki by leczyć się prywatnie i mają pod względem lepiej w przeciwieństwie do poddanych). W dodatku sami łamali te zakazy jakie dali poddanym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+7 / 7

@kacpo1 nie, to nie jest fake. To bylo na zywo w roznych telewizjach. To, ze nie pasuje do Twojego swiatopogladu i nie chcesz w to uwierzyc - trudno, jedno to wypowiedz prawdziwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sacres
-4 / 8

Akurat o wzrost zakażeń, ludzie powinni mieć pretensje sami do siebie :)

Bo po co przestrzegać restrykcji, skoro tego wirusa "nie ma", jest go tak mało, że ludzie wierzą, ze to kłamstwo.

Ja też uważam, że na drodze wypadków samochodowych nie ma, bo nigdy takiego nie widziałem, więc po co jeździć przepisowo? (sarkazm)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0lsen
+2 / 10

Polacy! Protest przeciwko reżymowi 16 sierpnia Plac Zamkowy w Warszawie 12.00-15:00. Nie dajmy się zniewolić, pokażmy ilu nas jest https://www.facebook.com/events/763453147736717/ Zakończyć plandemię

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 sierpnia 2020 o 22:48

B bromba_2k
+5 / 5

@0lsen Był na to czas całkiem niedawno, w ramach wyborów prezydenckich, a rok temu - parlamentarnych. Większości widocznie pasuje bycie dymanym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M m1989w
+5 / 9

w normalnym kraju takie cymbały jak Sasin czy Morawiecki dawno poddały by się do dymisji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 2

@jerzy66 w Polsce 4-20 tysiecy testow na dzien, w DE 200.000 na dzien. Jest roznica, nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jerzy66
+1 / 1

@Xar Tak, ale jest pytanie o ile więcej z tych 200 tysięcy w DE znajduje się przypadków - tzn. czy wykrywają więcej chorych niż to jest w PL właśnie dzięki testom.
Bo jeżeli mówimy o przypadkach objawowych to wg mnie większość jest w Polsce wykrywanych - jeżeli ktoś ma korona wirusa i ma objawy to w PL będzie miał zrobiony test.
Oczywiście tendencyjnie napisałeś 4 tyś jako limit który był na początku, teraz jest to stabilne ponad 20 tyś dziennie.
Ale wracając do faktów, a nie liczb rzuconych bo tak.
https://ourworldindata.org/grapher/covid-19-testing-policy
tu widać faktycznie, że w DE robione są również testy przesiewowe - czy jednak uchroniło to Niemców przed dużo większa ilością zachorowań? Właśnie paradoksalnie nie, bo mieli większa ilość zachorowań objawowych na początku - teraz faktycznie to spadło i maja mniej niż w Polsce.
https://ourworldindata.org/grapher/new-covid-cases-per-million?tab=chart&country=DEU~POL
Czyli można powiedzieć, że z jakiś przyczyn dopiero teraz Niemcy zaczęli radzić sobie lepiej niż Polacy - bo na początku epidemii wyglądało to zupełnie inaczej.
Ale wracając do tematu - w czasie kiedy premier mówił to co mówił sytuacja wyglądała inaczej - a jak weźmiemy jego wypowiedzi sprzed pandemii to nic nie mówił o zagrożeniu - no nie jak on mógł tak oszukiwać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-1 / 1

@jerzy66 czy Ty nie rozumiesz, ze u nas robili 4-20 tysiecy testow na dobe i wychodzilo po 300 osob, a wiekszosc po prostu wysylali na kwarantenne bez robienia badan?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem