Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
391 479
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
L luc2233
+36 / 52

w sumie dwóch, pod warunkiem że reszta nie robi zadymy i nie przeszkadza, jak w przypadku powyżej...w oświeconej nowoczesnej europie potraktowano by ich gazem, wodą, pałką i na dołek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L luc2233
+19 / 29

@lelek2 czy tylko tvpis tam był??rozumiem też ze policja jest równie nienormalna w każdym kraju, bo za każdym razem gdy jakiegoś takiego typa chcą zwinąć to pojawiają się aktywiści i robią szum...wiesz w czym jest problem?? że debile bronią kogoś takiego i utrudniają, dwa słowa podsumowania: typowe sebixy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 sierpnia 2020 o 13:11

M manout
+16 / 24

@lelek2 To dlaczego dwóm policjantom utrudniano zatrzymanie jednej osoby?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M manout
+8 / 12

@lelek2 No informacje mam z Polsatu, a nie TVN czy TVP. A mogę wiedzieć skąd Ty masz swoje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M manout
+8 / 8

@lelek2 A skąd zagraniczne media wiedzą dokładnie co się wydarzyło? Które z zagranicznych mediów były na miejscu? Bo chętnie się zapoznam z taką relacją zagranicznych mediów które były na miejscu zdarzenia. Oczywiście oprócz tych już wymienionych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L luc2233
+14 / 16

@lelek2 jest coś takiego jak wydanie nakazu aresztowania przez sąd..tu nie chodzi o tęczowe flagim jak próbowaliście wcisnąc kit, tylko o jego wcześniejsze wyczyny. taaakkk chłopak jest zdolny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+19 / 19

@lelek2 palenie cudzej własności to przestępstwo, zatrzymanie i bicie kogoś bo się ma inne poglądy to też przestępstwo i ma prawa dowolne fotografie mieć nawet na czole pod warunkiem, że nie łamią prawa. Dziwne że to głównie LGBT czy AntiFa pierwsze ruszają z przemocą polityczną a potem płacz bo Policja reaguje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrkwiatek33
+8 / 8

@lelek2 Znaczy boisz się aby twoje dzieczi poznawały obiektywną prawdę i wiedzę nakowa? Wolisz edukację seksualną opartą na zabobonach sekty LGBT?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+9 / 15

@lelek2 Jesteś głupi, czy udajesz? Przecież wysłali ludziom informację, że kolesia będą zawijać i by się jak najliczniej zgromadzili. Policja tam powinna wjechać w zestawach do zamieszek i tłum rozgonić, a się z małolatami szarpali. Ale dalej uważasz ty i tobie podobni, ze przegięli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L luc2233
-4 / 8

@lelek2 czyli jeśli twój pies zesra się na moim trawniku to mam prawo go skopać....dobra logika tumanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lelek2
-5 / 5

@Wojtek1291 kto wysłał wiadomość z tego co normalne media podają chciał albo chciała czekać na policję ale oni się nie zjawili i dopiero na mieście jaj jego znaleźli jak przed kamery przyszedł przyszła tvpis

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+9 / 9

@lelek2 Zobacz profil "stop bzdurom". Jest apel o tym, że go chcą zatrzymać i żeby jak najwięcej osób przyjechało, oraz nagranie ze środka budynku jak rozmawiają z tym Margot i mu mówią, że go nie dadzą, albo jak mu w w komentarzach sugerują, że pomogą mu uciec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+8 / 10

@Lolek2 Więc jesteś ekstremista do tego o zapędach przestępczych jak tylko ktoś się nie zgadza z tobą. I tak może filmować bo to MIEJSCE PUBLICZNE nie może upubliczniać bez powodu ale widocznie był (bo zarejestrował przestępstwo). No jak się czujesz jako obiektywnie zły czlowiek na poziomie bojówek Hitlera czy Aparatczyka partii Komunistycznej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L luc2233
+8 / 8

@lelek2 no właśnie. Masz rację!! panują zasady. Nie niszczymy cudzej własności!!! więc czemu bronisz osobe która dopuściła sie wandalizmu??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wic1
+3 / 3

@luc2233 W Rosji aktywistki czy aktywiści czegokolwiek są kuci, pakowani do auta i mają cudowne przeżycia wizytacji radzieckiego TFU, Rosyjskiego więzienia ;) stawianie jakiegokolwiek oporu kończy się pałowaniem. No chyba, że kobietę można wziąć 'za wszarz" i nie wyrywa się znacznie to może uniknie pałki. Przynajmniej tej do bicia...

W Polsce chcą uniknąć medialnego pierdzenia i katowania głupiej dzidy więc ja tam bym docenił fakt, że lala wyjdzie z buzią kobiety a nie gołoty :P bo gdyby się bardzo stawiała mogłaby tak skończyć. W każdym innym kraju 'napaść' na Policjanta kończy się natychmiastową pacyfikacją. Czyli osoba lub grupa dostaje gazem, stosowna pacyfikacja, gleba, zakucie i wywiezienie w kajdankach :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+4 / 6

@lelek2 Hitler akurat wspierał aborcję tylko w mniejszym zakresie czyli u innych.
Nie spełnia warunków czynu zakazanego, spełnia "misje społeczną" taka jak np na paczkach papierosów albo reklamach pokazujących skutki wypadków. Paragraf o zgorszeniu publicznym pokrywał by i LGBT jak i pro aborcjonistów.
I co Ty masz z projekcją swojego wyobrażenia na innych? Kto się nie zgadza to faszystą rozumiem. Może ci coś powiem, nie masz prawa ich napadać tak samo jak oni nie mają prawa napadać Ciebie. A Ty Kali chcesz innym zabraniać ale by nie zabraniano Tobie. No i kto tu bliżej Hitlera Ja co chce prawo stosować do wszystkich równo czy Ty co chcesz nic tych co Ci się nie podobają? I czy już kupiłeś czerwona gwiazdkę albo brunatną koszulkę? Bo to w sumie dwa odcienie tej samej ideologii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lelek2
-3 / 3

Czyli ty możesz mi narzucać co mam oglądać? A już nie mogę robić co mi się podoba bo Ty mi narzucasz co innego? Widzisz to fundacja z tymi zdjęciami to chyba lubują się w nekrofili skoro tak jeżdżą i się afiszują. I te zdjęcia spełniają warunki czynu zabronionego bo dostali już parę mandatów i kilka spraw sądzie się toczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L luc2233
0 / 2

@lelek2 słyszałeś o czymś takim jak demokracja?? jeśli dobrze pamiętam to sporo skakało o przestrzeganie jej. Więc w wielkim skrócie, jeśli większość nie życzy sobie oglądania czegoś, to chyba należałoby to uszanować a nie na siłę wciskać drzwiami i oknami??a skoroi twierdzisz że masz prawo bo to gwarantuje ci konstytucja czyli wolność poglądów, to tym bardziej powinieneś nie awanturować się o takie plakaty bo to niszczy min moją wolność...rozumiesz już??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T THEDREEEAM
0 / 0

@luc2233 Jeżeli chodzi o tego słynnego Pana ,który twierdzi ,że jest Panią. To podbijam do jednego... Nie mogła/mógł poskładać kierowcy, który nawet się nie bronił i w efekcie w pięć osób im się udało...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T testujac092
+16 / 30

po 1) nie aktywistki a terrorystki, może w końcu ktoś zacznie grzebać w źródłach finansowaniania tych zadym i postawi przed sądem własciwych prowodyrów całej akcji
po 2) zgodnie z ustawą o broni i amunicji dopuszczalne jest strzelanie do osób usiłujących odbić zatrzymanego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+2 / 12

@lelek2 tak powinny zostać ujawnione niemniej co do JK to każdy rozsądny wie dla czego ma ochronę policji.
Jest prezesem ugrupowania rządzącego.
Jest obiektem nieustannych ataków z różnych stron.
W ramach walki politycznej nachodzi no go w domu.

Więc jeśli masz uwagi co do kosztów jego ochrony to zapraszam do rozmowy z "opozycją" dla czego nie są opozycja a bandą rozwydrzonych bachorów którym powinno się spuścić lanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andrzej70
+2 / 8

@lelek2 Czepiasz się tej willi na Żoliborzu, przecież to tylko zwykła ochrona historycznego budynku który Naród Polski podarował rodzinie płk Lisa Kuli za jego zasługi dla II RP i która przez czysty "przypadek" znalazła się pod opieką rodziny Kaczyńskich więc po co drążyć temat ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lelek2
-4 / 10

To opozycja mu tą ochronę dała może nie ośmieszaj się więcej i brnij dalej. Kto mówił że stoi tam gdzie zomo? Kto dzieli ludzi na gorszych i lepszych? Kto bierze pełna emeryturę pomimo tego że jest zawodowym posłem? I tak wiem prawo się zmienił bo mały człowiek o wielkim ego musiał brać kasę żeby dotować sektę smolenskij

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-3 / 7

@lelek2 "A u was biją Murzynów".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lelek2
-3 / 5

@Purple_Piper a to u was to gdzie w dziczy? I nie pisze się murzynów tylko Afroamerykanów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 8

@lelek2 Siłę argumentów pokazałem. Pisze się Murzynów. Powiedz Iziemu Ugonohowi, że jest Afroamerykaninem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gust
+2 / 6

@lelek2 Lelus. Spojrz obiektywnie. Najperw lewicowo-demokratyczne towarzystwo nachodzi mu dom, wykrzykuja coraz to bardziej brutalne hasla, a pozniej zdziwienie, ze ma ochrone. Tak samo bylo z miesiecznicami, czy rzucaniem soe pod kola jego auta pod Wawelem. Po co?? Co wam przeszkadzaly te miesiecznice?? Przeciez niby jest wolny kraj. Domagacie sie tolerancji, ale pozniej idziecie pacyfikowac pokojowe zbiegowisko! Ani nie jestem zwolennikiem pisu, ani nie podobaly mie sie te zbiegowiska, ale uwazalem, ze maja do tego prawo w wolnym kraju! Dzielenie ludzi?? Pomijamy przeinaczenie slow kaczora. Ale to wlasnie oboz lewicowo-demokratyczny, jak tylko przegra wybory, to zaraz doszukuje sie kto zaglosowal na nich, a kto na tamtych. I zawsze im wychodzi, ze na nich glosowali ci lepiej wyksztalceni, z wiekszych osrodkow miejskich, w skrocie lepszy sort, a na tamtych, nieokrzesana wies i male miasteczka - w skrocie gorszy sort! Idzmy dalej. Mohery to tez nie byl wymysl pisowcow, prawda??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lelek2
-2 / 6

@gust na Wawelu jest zakaz ruchu i tak został zmieniony po tym zamieszniu idąc do polityki wiedział że będzie nurzał się w szambie. Co to są te miesięcznie? Jakiś spęd innowiercow? Przy tych igrzyskach miesięczni ach zamykali kordonem spory fragment placu, co mieli powiedzieć o tym mieszkańcy? Może lubisz jak ci pod oknem co miesiąc idoioci łażą? Aa podobno naród żyje w dobrobycie i w uwielbieniu obecnej władzy to czego oni się tak policja obstawiają?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kshak
+4 / 4

nie aktywistki, tylko aktywisty. Kobietą trzeba się urodzić, a to zwykły kolo jest któremu coś na obwodach siadło :]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gust
0 / 2

@lelek2 No nie. Taki tolerancyjny czlowiek, jak ty, a pisze pogardliwie o spedzie innowiercow?? Zamykali kordonem, bo wlasnie tacy tolerancyjni przychodzili im blokowac pokojowe zbiegowisko! Nie zgrywaj idioty! Moze nie lubisz twgo spedu, ale tak samo ktos inny nie bedzie lubil spedu pt. parada rownosci! Juz ci pisalem: przemysl najpeer argumenty, ktorych uzywasz. Jezeli LGBT i reszta spoleczenstwa maja byc rowni (z czym nie mam problemu), to oznacza ze i tym, ktorych lubisz, i tym ktorych nie lubisz musisz pozwalac na to samo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pietrucha08
+6 / 8

ped ał a nie ak.....sty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrkwiatek33
+20 / 24

Aktywistki?Serio? To facet, zwykły agresywny oprych, pociął nożem opony i plandeke urwał lusterka i ukradł tablice. Pobił człowieka za to że miał inne poglądy. Teczowy neobolszewicki faszysta uwielbiający przemoc i traktujący innych z pogardą. Aresztowanie słuszne, życzę dlugiej odsiadki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S starmen4
+4 / 4

@piotrkwiatek33
W samo sedno. Zgadzam się z Tobą w 100%.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+15 / 21

Przecież zatrzymywali faceta, a nie kobietę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1Kvothe
+1 / 1

Lama?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gendougram
+14 / 16

Bo te antyaborcyjne samochody nie łamią żadnego prawa. Niszczenie samochodu, tablicy rejestracyjnej i pobicie człowieka już łamie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geralt07
+8 / 8

@gendougram Ale Ty nie rozumiesz! Dla lewaka przestępstwem jest wszystko to co mu się nie podoba, a nie to co jest wbrew prawu. I odwrotnie, jeżeli coś jest wbrew prawu a lewakowi się to podoba, to dla niego nie jest to przęstępstwo. Próba rozmawiania logicznie z tą bezmózgą sektą jest może urocza, ale bezcelowa xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Majkel667
-1 / 1

@Geralt07 @gendougram Artykuł 51 kodeksu wykroczeń. Ale zamiast chwilę pomyśleć to lepiej obrażać innych i pisać głupoty. Nie jestem lewakiem, nawet nie wiem co to znaczy i nie mam nic wspólnego z żadną sektą. A nie podoba mi się konkretnie to, że zmusza się ludzi do oglądania takich obrazków na ulicach, gdzie tez mogą zobaczyć to dzieci. Takie obrazy np. u mnie wywołują zgorszenie i nie chcę ich oglądać. I tylko z takiego powodu napisałem ten komentarz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geralt07
0 / 0

@Majkel667 Jeśli tylko z tego powodu to napisałeś, to oznaczyłes złego gościa xDDD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
+1 / 1

@Geralt07 clue całej sytuacji z lewicą jest takie, że wszystko co jest prawe (zgodne z prawem etc) jest złe... Poza tym jak sama nazwa wskazuje poglądy lewicowe są złe bo są LEWE. A przecież człowiek od najmłodszych lat uczy się, że wszystko co jest lewe jest złe...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vlkplzn
+6 / 6

Wystarczy jeden snajper...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Niktobcy
+13 / 15

zanim powiesz o nim aktywistka to pomyśl drogi autorze i ty ktory sadzisz ze to kobieta czy póścił byś z nim swoje córki do damskiej ubikacji lub pozwolił by się spotykali u ciebie w domu tak jak zwykłe koleżanki za zamkniętymi drzwiami...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zbiczek8889
+6 / 8

Chyba aktywisty. Skoro w dowodzie ma dalej Michał ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geralt07
+4 / 4

@zbiczek8889 Nawet jakby w dowodzie miał ,,wieloryb" to dalej byłby to chłopak xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greggor
+8 / 10

Żadna aktywistka nie została zatrzymana! Został zatrzymany tylko Michał Szutowicz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geralt07
+4 / 4

Nie wiem, bo ostatnio złapano tylko jednego aktywiste, którego próbowała bronić armia bezmózgów xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
+4 / 4

O ile wiem to zatrzymano 48 osób.

Cytując klasyka
Policja miała wybór między hańba a wojną, wybrała hańbę a miała wojnę.

Powinni wjechać w żółwiach z wodą i gazem. 5 minut i po zbiegowisku, tak jak robią to z kibolami. Bo ja nie widzę różnicy między przestępca w tęczowej fladze a przestępca w dwubarwnej fladze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piomak
+4 / 4

to nie aktywistka tylko zwykły bandziorek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mambolinski
+2 / 2

aktywistki? przecież to facet

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar przemowczarski
0 / 0

żadna aktywistka tylko bandzior

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
0 / 0

@borgman jednego aktywisty*

Odpowiedz Komentuj obrazkiem