Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
75 96
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Arkadyjczyk85
+3 / 7

Kiedyś rozliczymy tych pseudo polityków. Minimum kara chłosty, skorumpowanym urzędnikom, tak jak w Singapurze. Tam korupcja nie jest na niskim poziomie, ona po prostu nie istnieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaras12
+1 / 17

dobrze że wypier.... kogoś gdzieś jest przejawem kultury, człowiek w kolorowych ciuchach jest gloryfikowany za obrażanie innych, bo powiedział że komuś przypierdzieli w twarz. Mamy takich bohaterów na jakich zasługujemy. Dla przypomnienia on nic ze swojego nie dał nikomu, tylko z naszego, tak jak i 500 plus nie jest z ich pieniędzy, tak jak dotacje z unii nie są z ich pieniędzy, cała kasa którą ktoś się chwali że daje jest z naszych pieniędzy. Oczywiście dobrze że te pieniądze wracają do nas, ale nie dobrze jak za to przymyka się oczy na przekręty i chamstwo nie ważne z której to strony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
+2 / 6

@jaras12 Wolę Owsiaka niż rydzyka, czy kaczelnika. Piszesz, że Owsiak nikomu ze swojego nie dał. To prawda. Ale na to, co rozdaje/przekazuje ludzie składają się DOBROWOLNIE! Kaczelnik też nieswoje rozdaje, ale nie pyta mnie o to, czy chcę utrzymywać z moich podatków patologię nierobów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paul123
-2 / 2

ci to lubia się przepychać ... ale podobno kto się czubi ten się lubi... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
0 / 4

Ot polskie elity

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+3 / 3

A mogła zaryzykować, zaeksperymentować, dopiero potem mówić, ze nie pomogło...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem