Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
3 18
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
0 / 4

Najlepszym dowodem na to, że tak nie jest jesteś ty i twój demot. Gdyby tak było to już byś słyszał pukanie do drzwi, a przed drzwiami stałoby dwóch smutnych panów. Jeszcze powiedz, że po ciemku słuchasz radia wolna Europa i dopełniasz groteski takiej narracji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CinCun
-1 / 1

@Tibr :D :D
A odkąd to wy pukacie do drzwi??? :D - Wy wywarzacie drzwi o 6 rano za pomocą służb specjalnych. Komuchy pier..lone !!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-2 / 2

@CinCun z całą to pewnością komunistą jesteś ty, ponieważ właśnie komuniści używali zaimka "Wy" zwracając się do pojedynczego człowieka;)
Ponadto każdy fanatyk będzie przypinał innym łatki gdy tylko ktoś wykaże błąd merytoryczny ustawiając adwersarza od razu po drugiej stronie barykady, aby uczynić go wrogiem z którym musi walczyć. Każdy fanatyk musi mieć wroga potwierdzającego sens jego egzystencji. Jeżeli by go zabrakło to i jego egzystencja i jego twierdzenia straciłyby sens.
Najważniejsze wszak mieć cel w życiu, nieprawdaż? ;)
Może czas wyjść ze strefy władnego komfortu i przywitać się z prawdziwym życiem ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 sierpnia 2020 o 14:56

P pietrucha08
0 / 2

jak się nie podoba to wy.....aj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CinCun
-1 / 1

@pietrucha08 ty wypier..laj - bo to tobie najbardziej się tu nie podoba - dlatego robisz nagonkę na wszelkie mniejszości i przeróżne grupy społeczne. Faszysto pierd..ony

Twoje miejsce jest w WATYKANIE !! Pier..ony Najeźdźco !!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 sierpnia 2020 o 14:43

C CinCun
+1 / 1

@pietrucha08 z Europy wypier..laj !!!! Bo to miejsce dla cywilizowanych ludzi a nie średniowiecznych zje..anych fanatyków !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem