Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
16 24
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wojekwiesiek
+2 / 8

"Wmówić ludziom"... ? A na podstawie czego twierdzisz, iż Łukaszenka nie ma wysokiego poparcia na Białorusi? W Minsku próbują numeru jak w Kijowie na Ukraine, czyli Majdanu, stąd ostra reakcja milicji, na Ukrainie USA "zainwestowało" 5 miliardów $ by przejąć ten kraj, ciekawe ile podsypali "opozycji" na Białorusi.
Tak tylko przypominam, iż Łukaszenko już jakiś czas temu bezobjawowo przeszedł koronawirusa, i dlaczego miał by uciekać do Turcji, jeśli wybory wygrał? Już szybciej do Rosji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
4 420nice
0 / 4

Jednorożce. W twojej historii brakuje tylko jednorożców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sasame
-1 / 3

@wojekwiesiek Pierwsza nieścisłość to to, jak Łukaszenko blokował wiece przeciwników - gdyby się nie bał i MIAŁ poparcie, nie robiłby tego. Kolejna znamienna rzecz - pod ambasadami liczono głosy - TYLKO 3 na ŁUKASZENKĘ. A to interesująco wyjaśnia fakt, że odciął swoim obywatelom dostęp do internetu w dzień wyborów, a dziś konsulaty i wszystkie urzędy są POZAMYKANE, by nie można było składać protestów wyborczych.
No i co do Rosji, nawet Putin ma go DOŚĆ. Już tyle razy nakłamał Rosji, że Putin, gdyby nie to, że opozycja też mu nie pasuje, już dawno kopnąłby go w odwłok.
Jeśli myślisz, że Łukaszenko ma poparcie większości, zupełnie nie wiesz, jak wygląda jego zachowanie na Białorusi. Ludzie mają go DOŚĆ i gdyby wybory były uczciwe, wyleciałby z HUKIEM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 2

@Sasame A gdzież to Łukaszenko blokował wiece przeciwników, jak media donosiły, iż na jednym z nich było nawet 60 tyś ludzi, to jest ta "blokada"? W jaki sposób pod ambasadą liczono głosu, sprawdzając karty? Nie, na słowo, czyli każdy mógł mówić, co chce.
Nie wiem, jakie jest realne poparcie Łukaszenki na Białorusi, ale wiem, że Ty tez nie masz pojęcia. Faktem jest, iż pod jego rządami Białoruś nie jest tak zadłużona jak Polska, banki, handel i przemysł jest w białoruskich rekach, a nie obcych jak w Polsce, decyzje zapadają w Mińsku, a nie Waszyngtonie, czy Brukseli. Jak ktoś chce sprzedać swój kraj, sposób znajdzie, podobnie było w Polsce, czy na Ukrainie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar efek
+2 / 2

Po tym jak Łukaszenka zaczął głośno mówić o próbie przekupstwa w celu ogłoszenia stanu pandemii na Białorusi i wprowadzenie lock-downu , zacząłem się zastanawiać jak szybko zrobią mu rewolucję.
Szybko im poszło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem