Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1399 1435
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar niejestembotem4321
+37 / 47

Przecież to oczywiste, że parady itd. nie pomagają, więc opcje są dwie, ludzie to robią, bo nie potrafią przewidzieć konsenkwencji swoich czynów i uczyć się na błędach( czytaj cofnęli się w rozwoju) albo robią to specjalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mozgwsloiku2
+1 / 1

@niejestembotem4321 Ej, górnikom to zawsze działa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
-4 / 12

"Wreszcie myśli, że będzie już tylko lepiej". Ale dlaczego miałoby być lepiej i co to by miało oznaczać? Skąd by się miało wziąć to lepiej? Z nieba? Z kapelusza? Lepiej, czyli prawicowo-katolickie społeczeństwo samo z siebie dające przywilej np. zarejestrowania związku z wieloletnim partnerem za dobre sprawowanie? I jeśli boi się, że jego "normalne" życie w społeczeństwie, które budował przez lata, legnie w gruzach przez kilku debili z tęczową flagą na pomniku, to może jednak nie jest tak bardzo akceptowany (lub tolerowany), jak by mu się mogło wydawać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
-2 / 14

A ja mam wrażenie, że to najbardziej kościółek te tęczowe kolory kłują w oczy, a to nie tylko o homoseksualistów chodzi, ale o zmiany światopoglądowe w ogóle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
0 / 8

@Zoarix Jeśli przyjmiemy, że homoseksualiści uprawiając seks w gruncie rzeczy nikogo nie krzywdzą i nie jest to nic złego, to stawia nas to daleko od nauczania Kościoła, który to potępia. A jeśli Kościół może nie mieć w czymś racji, to może czas się zastanowić w czym jeszcze nie ma.

Chodzi mi raczej o np. możliwość istnienia duszy, co dla wierzących, nie tylko katolików, jest ważne i ma duży wpływ na ich działania w "życiu doczesnym".

Te parady przynajmniej zmuszają ludzi do zastanowienia się i uświadomienia sobie, że jest coś więcej niż "kościółek".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 sierpnia 2020 o 12:42

avatar t1ger
0 / 0

Nie, kościół nie lubi być outowany. Masa księży to geje. W sumie nie dziwota - sami faceci w seminarium. Jak w kawale.

Przychodzi młody kleryk do seminarium, oprowadza go jeden z księży. Docierają do wielkiej szafy. "W tej szafie zaspokoisz swoje grzeszne rządze z których później się wyspowiadasz. Cały tydzień, poza czwartkiem". Młody pyta "dlaczego poza czwartkiem?". W odpowiedzi ksiądz "gdyż w czwartek ty masz w niej dyżur".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
-3 / 13

Dlatego zastanawiam się, czy nie powinien powstać jakiś ruch "homoseksualiści przeciwko LGBT". Moim zdaniem miałoby to sens. Przeciwko "dziewuchom" powstały ruchy kobiece.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
+4 / 6

@Zoarix Zabrzmi to jak "mam kolegę geja, który nie jest LGBT", ale ciekawe jest to, że z grupy homoseksualistów, których znam, nikt nie chodzi na parady, większość na pewnym etapie swojego życia popierała (lub wciąż popiera) Korwina, dyskusje o tym, czy powinien być Michał czy Margot komentują wyrazistym facepalmem, zaś w przestrzeni publicznej zachowują się "normalnie". A jednak każdy jeden z nich wie, że jedyną szansą na normalne życie jest ukrywanie tego, że ten "kumpel, z którym zawsze przychodzą na imprezy" to ich wieloletni partner, z którym mieszkają i tworzą gospodarstwo domowe.

Część osób zaakceptuje takie życie. Cześć będzie chciała być otwarta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grobisher
+3 / 5

@Eaunanisme Dodam coś od siebie. Moi dwaj znajomi (chomiki) starają się nie obnosić z tym, bo jak sami mówią, rozumieją, że dla ludzi może być to coś nieestetycznego lub wręcz obrzydliwego -- tak samo jak młode pary heteroseksualne powinny tolerować to, że publiczne lizanie się może powodować zdegustowanie u zauważalnej części otoczenia - np. w autobusie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
+1 / 1

@Grobisher Z "normalnego" życia z drugą osobą przeszedłeś na publiczne lizanie sobie migdałków. Nikt nie twierdzi, że powinno być przyzwolenie na robienie TEGO na ulicy z drugą osobą. Jeśli idziesz na piwo z Krzyśkiem i Olką, to nie patrzysz na nich przez pryzmat ich życia seksualnego, mimo że wiesz, iż są parą. Dla znacznej części społeczeństwa jednak liczy się życie seksualne Piotrka i Michała na tym samym piwie, jeśli są parą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+3 / 13

No, ludzie wierzacy w rytalne spozywanie ciala swojego czlowieka-Boga mowia innym, ze to co robia jest nienormalne. Czy serio chcesz byc oceniany przez pryzmat kogos, kto cos takiego uznaje za normalne, a jego swieta ksiega mowi, ze milosc miedzy ludzmi tej samej plci jest zlem, podobnie jak noszenie ubran z dwoch rodzajow nici, jedzenie zwierzat morskich innych niz ryby czy golenie glowy dookola?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zoarix
0 / 12

@Xar Czemu znowu wyjeżdżasz z wierzącymi? Nikt tu o nich nie mówi. Nie ma podejrzeń, że autor demota jest wierzącym. Daj spokój, bo to fanatyzm. Tobie paradoksalnie potrzebne jest chrześcijaństwo, bo gdyby nagle zniknęło, nie miałbyś już o czym pisać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 sierpnia 2020 o 12:09

avatar Grobisher
+2 / 2

Ruscy+niemieccy+holenderscy+szwajcarscy+brytyjscy oligarchowie (stare fortuny sięgające jeszcze czasów hanzy, kompanii wschodnio-indyjskiej, rozgrabianych kolonii, holokaustu i przetopu żydowskiego złota itd.) > międzynarodowa organizacja oligarchów, do której wciągani są nowi oligarchowie (tacy jak Cukiergóra czy Gejts) > emigracja do Izraela i rajów podatkowych > kapitał-nie-ma-narodowości lol > spółki-wydmuszki i całe siatki powiązań utrudniające dojście do źródła pieniędzy > wykupywanie mediów i finansowanie NGOsów oraz dywersja ideologiczna i wojna informacyjna > robienie zamieszania w społeczeństwach > trzepanie kasy na niepokojach społecznych destabilizujących kraje, co wpływa na kursy walut.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 sierpnia 2020 o 11:28

avatar DexterHollandRulez
0 / 2

W ogóle parady i protesty w jakichś 90% są nic niewartym kretyństwem, które ma na celu wyłącznie to, żeby się "plemię" zebrało w kupę i sobie wykrzyczało frustracje, pomachało transparentami, powygrażało pięściami i w sumie tyle. I to bez względu czy to parady nacjoli, tęczowych, czy czyje tam bądź.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar t1ger
0 / 0

Może. Ale dlaczego nikt nie protestuje przeciwko bożemu ciału? Całe miasta zakorkują swoim spacerkiem, obnoszą się. Fuj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A askes
+3 / 7

Gdyby nie te feministki, które "kobietom zrobiły więcej szkody", to do dzisiaj kobiety nie miałyby praw wyborczych, prawa do samostanowienia, prawa do pracy, równych praw podstawowych, itd. Pierwsze feministki tak samo szokowały konserwatywne społeczeństwa swoimi "wydumanymi" postulatami równościowymi jak dzisiejsi działacze LGBT+. Tak samo oburzały się kościelni patriarchowie i konserwatywne matrony, twierdząc, że ta "wolność" to nikomu niepotrzebna, a w ogóle to zamach na tradycyjną rodzinę. Brzmi znajomo? A dzisiaj nikogo nie dziwi kobieta za kierownicą samochodu czy pani rektor uniwersytetu. Bez tych wstrętnych feministek do dzisiaj wszystkie kobiety realizowałyby się wyłącznie przy garach i pieluchach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+3 / 5

@askes Nie zrównujmy proszę pierwotnego feminizmu, który walczył o słuszne rzeczy jak równość wobec prawa, z feminizmem trzeciej i czwartej fali, który jest zlepkiem mizandrii i szukania przywilejów ponad normę przez robienie z siebie ofiary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A askes
+1 / 3

@DexterHollandRulez
Masz absolutną rację. Ja tych bardzo różnych feminizmów zdecydowanie nie porównuję. Trzeba jednak zaważyć, że współczesnym ruchom LGBT+ bliżej do pierwotnego feminizmu. Tak jak kiedyś pierwotny feminizm, tak dzisiaj ruch LGBT+ walczy o bardzo podstawowe prawa dla tych wykluczanych ludzi. Ten demot zrównuje współczesny (pierwotny) ruch LGBT+, do współczesnego (wypaczonego już) feminizmu. To znaczące nadużycie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+3 / 3

@askes Wiesz, zależy o czym rozmawiamy. Dążenia do legalizacji związków popieram. Rozumiem też gniew spowodowany Pisowo-kościelną nagonką na rzekomych pedofilów LGBT. Natomiast to wszystko nie znaczy, że 'aktywistom' wolno napadać ludzi na ulicy, a potem tłum będzie usiłował wymusić na policji, żeby nie wyciągała z tego konsekwencji. Jak mamy być równi, to bądźmy - ja nie mogę sobie ot tak kogoś wyszarpać i zniszczyć mu samochodu, bo mnie obraził.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A askes
+2 / 2

@DexterHollandRulez
To znaczy, że zgadzamy się w 100%. Ja po prostu nie mogę zaakceptować prostego porównywania ruchu LGBT+ z feminizmem. Te ruchy są na kompletnie innych etapach swojego "rozwoju". Pozostało niewiele miejsc na świecie gdzie kobiety nie są uznawane za ludzi, albo są uznawane za ludzi gorszych. W przypadku osób LGBT+ jest niewiele miejsc na świecie gdzie mogą czuć się pełnoprawnymi ludźmi. A co do stosowanych metod, to wydaje mi się, że są one związane z czasem, miejscem i stopniem radykalizacji, a nie z ruchem który je stosuje. Inne były metody walki sufrażystek amerykańskich, inne za Martina Luthera Kinga,a inne dzisiaj (BLM w USA, LGBT+ w PL, czy współczesnych feministek).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Riesling
-1 / 3

Jak to "nikt mu nie wytyka, że żyje w takim związku"? W bunkrze żyjesz? Chyba ni, raczej po prostu bezczelnie kłamiesz!
Nazywają go tęczową zarazą, ideologią, twierdzą, że jest pedofilem, nie wolno mu dziedziczyć po partnerze, adoptować jego dzieci, każą się ukrywać, nie obnosić, napadają, biją, wyzywają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
+2 / 2

Jak ktoś ocenia osoby na podstawie homo czy hetero to znajomość z takim idiotą jest bezsensowna. I to nie tylko w tym wypadku ale wszędzie gdzie występują stereotypy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MagdalennaMagdalinska
+2 / 2

Jeśli chce ktoś odwrócić uwagę od obecnej sytuacji politycznej i przekrętów obecnie rządzących, to będzie mu zależało na nagonce na pewne grupy społeczne. Manipulacja dezinformacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Polopiryn
+4 / 4

Nigdy nie słyszałem opinii, że parady są złe. Owszem te bardziej skrajne zachowania typu cipkomaryjka, akcja z margot faktycznie mają przeciwników w środowisku, jednak same parady równości, no nie spotkałem się z krytyką osób ze środowiska.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SirNobody
+2 / 2

@Polopiryn mi się parady nie podobają i na żadnej nie byłem (i nie będę). Generalnie chyba można uznać mnie za przeciwnika wszelkich parad. Jestem trans-, i panseksualny ;)

Z drugiej strony w "środowisku" to ja od dawna "nie bywam", bo za bardzo mnie wkurza. Takich jak ja jest pewnie sporo więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-3 / 5

O czym ty plerdolisz!
Gdzie niby w tym chorym kraju osoby LGBT mogły żyć normalnie? Wszędzie za bycie homoseksualistą czy osobą niebinarną ludzi spotykały brutalne szykany, pobicia, masowe samobójstwa tych którzy już szykan nie mogli znieść. To właśnie dzięki paradom i walce tych ludzi o równe prawa w wielu co bardziej cywilizowanych miejscach tego kraju osoby LGBT mogą już żyć normalnie i nie spotykają ich szykany, a homofoby za swoje prymitywne zachowanie ponoszą konsekwnecje.
Nie wiem co za głąby, poza jakimiś yebanymi faszolami, mogą stać tutaj po stronie brunatnego państwa które ostatnio zrobiło wręcz łapanki na osoby LGBT, wsadziło człowieka do aresztu za wywieszenie flagi tęczowej i zamierzano złamać tą osobę poprzez podpuszczenie współwięźniów do gwałtów na niej. Do tego faszystowska nagonka i odhumanizowanie osób LGBT przez to brunatne ścierwo udające prezydenta!
Na pohybel homofobom, jak argumenty do was nie trafiają to przekona się was do cywilizowanaych zachowań w inny sposób. Strefy wolne od LGBT już tracą Euro-dotacje!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+2 / 4

@zaymoon Biedna, niesłusznie aresztowana aktywistka sama się rzuciła z kumplami w piątkę na prolajfera, zniszczyła mu auto, poszarpała i usiłowała ukraść komórkę, którą nagrywał zajście. Potem nie stawiła się na rozprawę. A potem rozjuszony tłum napadł na funkcjonariuszy policji, którzy mieli obowiązek sprowadzić oskarżoną na rzeczoną rozprawę. To ci już nie brzmi 'brunatnie'? Napadanie ludzi na ulicy i buńczuczne domaganie się braku kary?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-4 / 4

@DexterHollandRulez
Działanie w stanie wyższej konieczności, na tej furgonetce były kłamliwe hasła szczujące defacto do pogromów za homoseksualizm (bo tym właśnie jest kłamliwe pomawiania danej grupy o pedofilię). Jak gówniana polska policja zachowuje się niczym policja w Niemczech na początku lat 30ych, przymykająca oko na wszystko co robią naziole, to zwykli ludzie muszą brać sprawy w swoje ręce!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+1 / 3

@zaymoon Ale to nie jest żadna 'wyższa konieczność'. Trzeba było obfotografować i zgłosić gościa na policję. Ja tak robię jak trafię na prolajferskiego vana jeśli np. jest obwieszony zdjęciami zmasakrowanych płodów. A jak odstawiasz chuligankę i dasz się nagrać na gorącym uczynku, to się potem nie dziw, że przychodzi pozew albo policja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dural46
0 / 2

@Niliger Jacy "płaskoziemcy", jakie "głoszenie opinii"? Tu nie chodzi o żadną wymianę poglądów tylko o zwykłe oszczerstwa i pomówienia. Fundacja Pro-Life zrównała tymi furgonetkami wszystkich homoseksualistów z pedofilami. To tak, jakby wszystkich Polaków nazwać złodziejami. Gdyby w tym kraju egzekwowało się prawo jak należy, to osoby odpowiedzialne za te furgonetki poszłyby dawno siedzieć albo dostałyby taką grzywnę, że by im się odechciało, bo na to co robią jest paragraf.

Art. 212 KK
§ 1 Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Ale dlaczego dotąd nie poniosły konsekwencji? Bo tak, jak wspomniałem, w tym tekturowym kraju prawo nie istnieje. Aktywista LGBT, słusznie wkurzony i sprowokowany pomówieniami został wsadzony do paki za rzekome "zniszczenie mienia" (podtrzymuję, że w tym przypadku słuszne), a środowiska kościelne i antyaborcyjne są bezkarne i robią co chcą, bo mają aprobatę rządu. Czy tak wygląda normalny, sprawiedliwy, właściwie działający kraj? Chyba nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 sierpnia 2020 o 19:07

N Nat_99
+1 / 3

Ojej no tak, bo inni homoseksualiści nie mają pracy i znajomych, a parady równości to są takie straszne XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 0bcy
+3 / 3

A najgorsze dla homoseksualistów jest te lewackie "LGBT to po prostu ludzie" czyli geje lesbijki itp - powoduje automatyczne utożsamianie zwykłych homoseksualistów z aktywistami tej chorej ideologii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Suzzzi86
+5 / 5

dokładnie. tak jest ze wszystkim, kiedyś prawdziwe feministki, sufrażystki, naprawde walczyły o prawa kobiet, a dzisiaj juz tylko feminazistki drą ryja o kolejne przywileje i tym samym osmieszają wszystkie kobiety. Tak jest z Islamem - muzułmanie żyjący po europejsku nie są zachwyceni tym, że ich dziko żyjący współwyznawcy robią ich religii taką reklamę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem