Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
54 60
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Q Qaziku
+7 / 7

KO i PSL mieli by sobie pensje ograniczać?
Wszyscy są siebie warci i widać na czym tak na prawdę im zależy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F faraon69
+8 / 8

Jedna sitwa. Na wizji skaczą sobie do gardeł, za kulisami "ręka rękę myje".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2020 o 19:35

W wojekwiesiek
+11 / 11

I znowu Konfederacja zachowała się jak powinna, reszta... szkoda słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L luc2233
+2 / 2

nowe hasło jełopozycji: nasze kieszenie są większe niż wasze wyborcy!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pranelt
-4 / 14

i co to zmienia? Konfederacja potrafi liczyć, dobrze wiedzieli, że jest ich 11 więc dla zasady zagłosowali przeciw, bo ich 11 głosów nie ma żadnego znaczenia a w oczach wyborców zapunktują a pieniążek z subwencji będzie się zgadzał. Dobrze wiedzieli, że PiS i PO zagłosują ZA. Tutaj się jaracie bo wyskoczyli z szabelką na czołg, a oni spokojnie na swoje konto bankowe przyjmą ponad 10mln zł rocznie za samo istnienie.

Nawet gdyby o kilka dni opóźnili, to na następnym posiedzeniu PiS pełną mobilizacją przecisnęłoby ten projekt dalej. REALNE działania, a nie pokazówki, gdy nie ma się żadnej mocy sprawczej. Ludzie w większości zagłosowali na PiS i PO, to teraz niech patrzą jak dodatkowe 493-500 mln zł rocznie będzie przewalanych na nic. I to w momencie, gdy notujemy -8,2% PKB. Oczywiście wyborcy jak co kadencję, zapomną o tym :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+7 / 9

@Pranelt To nie jest jedyny raz jak głosują zgodnie z tym co mówią i na nasz pożytek, to że jest ich 11 wynika z tego że mało ludzi na nich głosowało bo układ po/pis się stara aby nie dopuścić ich do władzy. Po czym chcesz oceniać pracę polityków jak nie po tym jak głosują?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pranelt
0 / 8

@kibishi mówić i "robić" (nie wiem co tu za tytaniczna praca się wykonała...) jest łatwiej, gdy nie stanowisz żadnej siły, a twoje działania nie mają żadnej wartości, więc nie poniesiesz żadnych konsekwencji swoich działań. Konfa co roku przytula ponad 6 mln zł, teraz będzie to ponad 10 mln. Czy zrzekną się subwencji? czy zrobią z tych pieniędzy jakiś użytek po za wywaleniem ich na własne zachcianki i kampanie? :) Jeśli to zrobią, to pod demotem o tym informującym oficjalnie i szczerze ich przeproszę. Póki co, są mocni w gębie jak Ruch Palikota i Kukiz 15, którzy też się zarzekali, że najpierw kwota wolna od podatku, że nie, nie wolno a kasę i tak brali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2020 o 20:14

P pastor_
-3 / 5

@kibishi polityka panie,polityka i konfederacja o tym wie,ale tusk wie co wypada a czego nie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+2 / 4

@Pranelt Ja się wcale nie dziwię że nie zrzekną się subwencji, powód jest prosty, za coś trzeba żyć i zrobić kampanie. Jak sądzisz czemu mamy od tylu lat kilka niezmiennych partii w sejmie mimo że widać jak się zachowują? Pewnie dlatego że mają kupę kasy na kampanie i są w stanie wmówić części społeczeństwa że to co robią musi być tak robione. To jak uważasz że robią tak ze względu że i tak nie mają siły przebicia to dajmy im w następnych wyborach szanse, nie tyle aby rządzili całkiem samodzielnie (to była by głupota) ale tak aby ich zdanie się liczyło i zobaczmy jak wtedy będą głosować, gorzej i tak już nie będzie.

@pastor_ Pewnie że polityka, jak w przypadku każdej partii. Proponuje jednak dać Konfederacji szanse aby mieli trochę znaczenia w sejmie (ale nie mieli samodzielnej władzy) i zobaczymy jak wtedy będą głosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pranelt
-2 / 4

@kibishi jak wspominałem kiedyś w komentarzach - konfederacja miała mój głos w parlamentarnych chociaż i wtedy już miałem "ale", mój głos straciła na dzień dzisiejszy bo nie jest już partią wolnościową. Nikt mi nie będzie mówił jaki ma być prawdziwy Polak, w co ma wierzyć ,na kogo głosować i co ma robić. Nie chcę państwa wyznaniowego ani w wykonaniu PiS ani Konfederacji. Nie chcę państwa, które jest tak skorumpowane i zepsute od wewnątrz jak Węgry. Po za tym, należę do tego elektoratu, który po dziesięcioleciach obserwowania sceny politycznej nie daje się już nabierać na takie pokazowe gesty jak w przypadku tego głosowania. Na głos trzeba sobie zapracować i zasłużyć całością swojej działalności, a nie pojedynczymi wyskokami pod publiczkę.

Przypomnę Ci, że posłowie dostają swoje diety, dostają dodatki na prowadzenie biur, dostają kasę za podróże służbowe i dojazdy do miejsca wykonywania obowiązków posła, innych dodatków i bonusów już nie liczę. To nie są małe pieniądze, to są pieniądze, które większość ludzi zarabia w pół roku, a nie w miesiąc, ale zostawmy to, tu o subwencje chodzi. Subwencja jest na działalność partii i jej struktur. Niech będzie, kasy na kampanie potrzebują - więc niech się zrzekną 1 z 4 rocznych rat, aby dostali tyle ile przed podwyżką :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2020 o 20:54

K kibishi
+2 / 2

@Pranelt Też nie jestem fanem państwa wyznaniowego ale na ten moment wydaje mi się że gospodarka jest dużo ważniejsza niż sprawy społeczne, jak nie będziesz miał na chleb to nie będzie wtedy ważne czy państwo jest wyznaniowe czy nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kotkawbutach
+10 / 10

No super. Państwo z powodu srandemii na skraju bankructwa. Firmy upadają, ludzie tracą pracę, a oni sobie pensję podwyższają. Z 460 posłów, tylko 33 zachowało się jak trzeba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mizantropix
+4 / 4

Jasno widać jak POPiS i reszta socjalistycznych padalców to jedna liga pasożytów. Głosujcie na nich dalej :) Brawo Wy, którzy na nich głosowaliście.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ixpire1234
+5 / 5

Ciekawe ile osób będzie o tym pamiętało przed następnymi wyborami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HopArt
0 / 0

Domyślam się, że w trakcie tego głosowania frekwencja głosujących wynosiła blisko 100%?
Takie przeciwieństwo codzienności w tym miejscu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem