Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
48 51
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Saladyn1
+6 / 10

To pokazuje tylko głupotę opozycji... PIS ma większość i tak by to przegłosowali, więc podwyżki były prawie w kieszeni, a wizerunkowo opozycja by nie straciła, a jeszcze mogłaby PIS atakować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
+3 / 11

@Saladyn1 , będę uparcie powtarzać: przed 2014 rokiem panował w Polsce paradygmat, jakoby PIS był partią jednego człowieka (Kaczyński), bez którego cała struktura by się rozpadła... nie twierdzę, że tak nie jest, ale okazało się, że kiedy w PO zabrakło Donalda Tuska, z całą fakcją stało się dokładnie to, co zarzucali PIS-owi w ewentualności, gdyby zabrakło ich lidera. Cóż...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar EdwardMeczywor
+13 / 19

Konfederacja - szanuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
+7 / 7

Paradoksalnie to jest najmniej szkodliwa dla polski decyzja partii PiS. Poza tym zajebista zasłona dymna. Sejm sobie ustanowił, że władza może popełniać przestępstwa, i nikogo to nie interesuje. Nikogo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
+8 / 8

@agronomista , interesuje. Kilka osób (w tym m.in. ja) zrobiło chociażby o tym demota. Fakt, że ludzi, jako całość narodu ta kwestia nie interesuje, to cóż... Mamy demokrację, w związku z czym rządzi nami większość, a że większość jest jaka jest, pozostaje nam tylko mówić i załamywać ręce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gabriel001
+9 / 9

A najgorsze jest to że oni są święcie przekonani że za ich "ciężką" pracę im się to należy. Wyhodowaliśmy pasożytów na własnej krwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 sierpnia 2020 o 13:46

avatar tyswidziol
+3 / 7

Z Konfederacji wszyscy byli i wszyscy głosowali przeciw, jednak to tylko 11 posłów.

Resztki przyzwoitości taa... naiwni ludzie.
PO/KO, LewicaRazem i PSL/Kukiz, łącznie te 22 osoby zagłosowały żeby zostać "czystym".

Teraz te "nieskazitelne, pełne przyzwoitości" 22 osoby, mogą wrzeszczeć w mediach, jaki to PIS jest zachłanny, bo przecież nie ONI (czyt. PO/KO, LewicaRazem, PSL/Kukiz).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 sierpnia 2020 o 16:36

W wysockr
+1 / 1

W końcu dobrze wiedzą ile pieniedzy nadrukowali i jaka wyniknie inflacja. Oni tylko utrzymali na przyszłość obecny poziom zarobków :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L leon_84
0 / 0

Przyzwoitości??? Ta, jasne. Dokładnie wiedzieli że i tak to przejdzie z nimi czy bez nich to mogą sobie pozgrywac przyzwoitych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem