Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
64 74
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wans
+3 / 9

Konfederacja w Sejmie patrzy wam na ręce, ludzie otwierają oczy - Tej siły już nie zatrzymacie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+8 / 12

@wans Naiwny jesteś. Do czasu, kiedy ludzie będą mieli pełną michę nic się nie zmieni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wans
+3 / 9

@Purple_Piper Nie jestem naiwny, taka przemiana przed która stoimy nie zrobi się z dnia na dzień, wymaga wręcz zmiany pokoleń. Zaczyna się to od otwierania ludziom oczu, wskazania że są alternatywy. Coraz więcej ludzi widzi co się dzieje i zaczyna rozumieć jaka jest rzeczywistość. Moim zdaniem jesteśmy w sytuacji jak za zaborów i trzeba się skupić na pracy u podstaw, a to konfederacja robi świetnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+4 / 8

@wans W 1988 wydawało się, że coraz więcej osób widzi i rozumie, a skończyliśmy w PRL-bis, gdzie cofnięto wszystkie wolnorynkowe reformy Wilczka-Rakowskiego.
Trzymam kciuki za Konfederację, ale nie wierzę w "przeciętnego elektora".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wans
-1 / 3

@Purple_Piper Ja w ogóle nie wierzę w demokrację, Transformacja dokonała się Huzia na Józia i dlatego wygląda jak wygląda, dlatego jesteśmy gorzej jak pod zaborami, takich przemian nie można robić bez przygotowania bo potem kończy się tragedią. Należy wrócić do pracy organicznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+2 / 4

@wans Ja w ogóle nie jestem zwolennikiem demokracji. Transformacja nie była źle przygotowana - wręcz przeciwnie. Strona pezetpeerowska przygotowywała się do tego co najmniej od 1987 roku. Zrobili selekcję opozycjonistów, których chcą widzieć podczas negocjacji metodą "bierzemy tych, których znamy z podwórka od piaskownicy", czyli dzieci działaczy komunistycznych i urzędników państwowych, więc "miłość do socjalizmu" została zagwarantowana, a ludzie uwierzyli, że jak ktoś jest antykomunistą, to musi być też antysocjalistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem