Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
294 306
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafalinformatyk
+5 / 13

Nie. Porąbana jest wyłącznie ta cała psychoza obecna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+2 / 4

Rzeczy na które nie zwracamy na codzień uwagi, a które są dziwne albo obrzydliwe jest sporo. Kultura i pewne kanony zachowań sprawiają, że stają się normalne i nie poświęcamy na nie refleksji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar andrzej11635
+6 / 6

Jest masa takich przykładów, jak chociażby to że 32% Polaków nie myje rąk po wyjściu z WC! a przykładową chorobą jaka można się zarazić to tzw. "Choroba brudnych rąk" czyli:
- WZW Wirusowe zapalenie wątroby typu A
- Wirusowe zapalenie wątroby typu E
- Bakteryjne zapalenie jamy ustnej
- Tasiemiec
- Salmonella
- Czerwonka bakteryjna

I wiecie co jest najśmieszniejsze ? Że wszystkie te choroby mają niemal identyczne objawy co sławetny COVID-19

Jeszcze niecały rok temu kiedy o koronaświrusie nikt nie słyszał jakoś nikomu nie przeszkadzało to że wchodząc do pierwszej lepszej przychodni jeden na drugiego kaszlał, smarkał, kichał, wszędzie się roiło od bakterii i wirusów i ktoś robił z tego problem ? oczywiście że nie! Będąc w restauracji czy ktoś przejmował się że kelner nie ma rękawiczek czy maseczki gdzie kilka chwil wcześniej ten sam kelner jarał na zapleczu peta, potem poszedł się odlać trzymając ręką swojego pindola, by wychodząc z toalety nawet nie umył sobie rąk by z uśmiechem podać Wam zamówione żarcie! Czy ktoś się przejmował tym że siedzenia w autobusie, kinie, teatrze, barze nie były czyszczone, dezynfekowane w zasadzie od nowości ? Oczywiście że każdy miał to daleko w żopie bo NIKT o tym nie myślał! Obecnie wystarczyło powiedzieć że mamy śmiertelnego wirusa i nagle same czyścioszki się znalazły a jeszcze kilka miesięcy temu nawet nie wiedział że od zwykłej za przeproszeniem sraczki może umrzeć! Zdrowego rozsądku życzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WodaPoKisielu
+7 / 7

@andrzej11635 Z tego piszesz wychodzi,że COVID-19 był lepszym edukatorem społeczeństwa niż setki lat kultury i nauki. Widać taka epidemia raz na jakiś czas jest całkiem przydatna. Może przy kolejnej ludzie nauczą się myć częściej niż raz na tydzień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Robalus1970
0 / 0

Świeczki można kompresorem zdmuchnąć... :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akam91
+1 / 1

Hmm u mnie dalej jest normalnie. Ostatnio dzieciaki na zmiane dmuchaly, czy pewnie i pluly troche.
Poki co wszyscy zyja xD xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
0 / 0

to było i jest normalne, tylko dla idiotów wydaje się być porąbane :) jakby tak odciąć się od mediów gównego nurtu to okazuje się że tej pandemii nie ma

Odpowiedz Komentuj obrazkiem