Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
618 653
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S szatol1
+12 / 14

A ty mądralo Terlecki już dawno na emeryturze powinieneś siedzieć.najkepiej takiej 1500 brutto a nie się mądrować w sejmie.
precz że starymi dziadami z polityki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ricochet69
+9 / 9

@szatol1 Kryterium wiekowe to raczej niezbyt dobry sposób na ocenianie ludzi. W tej samej grupie wiekowej można znaleźć zarówno osoby inteligentne, rozważne jak i totalnych idiotów. Wspomnianemu w democie człowiekowi jest według mnie bliżej do tych drugich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar WarmianinOkuratny
+11 / 11

Są zwierzęta równe i równiejsze. Nihili novi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+5 / 5

Przecież od dawna wiadomo, że łatwiej jest wołać "łapcie złodzieja" bo wtedy nikt nic nie podejrzewa...

Szczerze mówiąc, mi osobiście lata, ile są w stanie zarobić na boku, byleby kasa w państwie sie zgadzała i produkowali w miarę dobre ustawy. Ta władza nie spełnia moich oczekiwań. Głównie za sprawą tego, że ustanawiają prawo w dziwny sposób, z możliwością pominięcia prawa(np. obowiązek noszenia maseczek wprowadzony jako rozporządzenie). Poza tym, ustawy są coraz dłuższe i coraz bardziej skomplikowane (wcześniej też ciężko było niektóre rzeczy zinterpretować, teraz to jest kosmos). Największym błędem jest zmiana prawa podatkowego w ciągu roku, gdy należy to robić na przełomie roku kalendarzowego, żeby ludzie kojarzyli kiedy się to prawo zmieniło. (chociaż tutaj widzę poprawę, podatek cukrowy wchodzi 1 stycznia, a nie 1 września, jak to mają w zwyczaju).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michau81
-4 / 8

Przekaz demota jest taki że za Platformy było lepiej. Nie, nie było. Robili takie same przewały jak PiS tylko wielu już o tym zapomniało. Przeciętny poseł chce sie nachapać bo taka okazja może mu się w życi już nie trafić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar gosc101
+2 / 4

Ja tu bym nie przesadzał z tą wysoką kulutrą administrowania za Platformy. Znaczy byłą o niebo wyższa, ale porównywanie się z Pisem to jak zabranie dziecku lizaka.

Aha i nazywają facetem feceta, który uważa się za płcio-płynnego. Tak brzmi to głupio, ale spokojnie jest jeszcze głupsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lib_Gor
+3 / 3

Won stary dziadzie!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
+3 / 3

Terlecki ma mózg zryty dragami. To jeden z najbardziej obmierzłych ludzi, jakich kiedykolwiek widziałam. Podobnie jak absolutny władca Polski wychowanek komunistycznej rodziny kaczelnik. Nie może być nazwana normalną matką kobieta, która dziecku daje na urodziny dzieła lenina! Czy można się zatem dziwić, że ten kurdupel prowadzi nas prostą drogą do komunizmu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem