Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
77 87
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z Zigyban21
+15 / 15

Ja mam raczej wrażenie, że te wszystkie ugrupowania raczej udawały, że się nienawidziły. Nadal udają, bo można z tego mieć dobrą kasę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+5 / 7

@Zigyban21 Dlatego mam wrażenie że powinno być się posłem na kilka kadencji max.... Bo w większości są tam dla zbijania kasy ponieważ z ich wykształceniem nigdzie tyle nie zarobią... Dodatkowo ostatnio zgodnie podnieśli sobie pensję... a niby PiS i PO tak się nie lubią a tutaj taka zgoda..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 września 2020 o 10:06

N konto usunięte
0 / 0

@Zigyban21 Pamiętam jak kiedyś miałem szansę dyskutować z kimś, kto pracuje "na zapleczu" sejmu. Facet podzielił się kilkoma interesującymi spostrzeżeniami i historiami, między innymi historiami z poselskiego baru (tak, jest taki) gdzie nieraz widywał beztrosko i bezproblemowo pijących razem posłów przeciwnych partii, którzy jeszcze godzinę, dwie temu bluzgali na siebie z mównicy.
Dodam do tego fakt, że z tych wszystkich ugrupowań chyba tylko Razem, Kukiz'15 i Konfederacja mają jakieś drastycznie różniące się od "normy" programy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hokek
+5 / 5

Przecież programy pis, po i ich odłamów różnią się tylko w kilku punktach. To, że żrą się o dostęp do koryta to już inna sprawa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+4 / 4

czemu cie to dziwi? to polityka. jeszcze pare lat temu bylo tak ze na wizji wszyscy sie wyzywali, a potem razem szli na wodke. teraz z pisowcami nikt pic nie chce, konfederaci tez chleja we wlasnym gronie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Odoaker
+2 / 2

Kto się czubi - ten się lubi ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+5 / 5

Ale Korwin nie mówił tego w kontekście ruchu narodowego ale słów posła Adama Andruszkiewicza, który wtedy był w partii Kuzkiz 15 czy też stowarzyszeniu Endecja a teraz jest w PiSie.(choć zaczynał w ruchu narodowym).

A sprawa dotyczyła słów Andruszkiewicza że ograniczenie handlu w niedzielę będzie korzystne dla polskiej gospodarki, również regionów przygranicznych.

Więc nie traktowałbym tego jako atak w ruch narodowy ale właśnie narodowców z kukiza.
Zaś o narodowcach ogólnie Korwin mówił że jak im wytłumaczysz, że wolny rynek jest dobry dla narodu to będą wolnorynkowcami, ale jak wytłumaczysz, że socjalizm jest dobry dla narodu to będą narodowymi socjalistami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xintlaer
+1 / 1

Tak tylko przypominam, że nawet krowy zmieniają swe preferencje, a co dopiero ludzie.

Ale i tak to wszystko to jeden gnój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
+1 / 1

Bo tu o kasę idzie misiu. O kasę i zaspokojenie chorych urojeń (ale to na drugim miejscu, dopóki banda szurów się nie dorwie, wtedy może być ciekawie).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O obiekt83
+1 / 1

Wszystko wygląda na wyreżyserowane,żeby ludzie mieli świadomość,że jest ktoś inny sprzeciwiający się obecnej władzy,a tak na prawdę wszyscy jadą na tym samym wózku i się śmieją.No w sumie jest z czego.Kasa leci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
0 / 0

nowacka faktycznie krytykowala po, ale warto zauwazyc ze rowniez w tym czasie konserwatywne skrzydlo platformy oslablo, bo sporo poslow (w tym miedzy innymi gowin) przeszlo do zjednoczonej prawicy

razem i sld, o ile dobrze pamietam to wielu wyborcow obu partii tego chcialo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 września 2020 o 9:36

N nicemen1
0 / 0

Polityka to najdroższa prostytucja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem