Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
115 146
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MG02
+4 / 4

Co to jest kukold?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daniel700
+2 / 4

@MG02 jak to by nazwac ,taki gosc przyboczny ,druga opcja taki friendzone który nosi piwo facetowi swojej kobiety duzo znaczen z angielskiego cuckold rogacz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+8 / 12

Mi to się bardziej jakoś z kukułką skojarzyło. Nie lepiej było napisać po Polsku "jesteśmy rogaczami europy" zamiast na siłe wymyślać spolszczenia angielskich słow?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+8 / 14

Fakt, za granicą spotkałem głowinie Polki, które wyjechały za granice z mężem/chłopakiem, albo takie ktore nie saą zainteresowane zwiazkiem z Polakiem. Może jednak lepiej się zastanowić co w nas jest złego, że Polki za granicą wybierają obcokrajowców. Może jednak Ci "ciapaci" albo "czarni" nie są tak obrzydliwi i nie piszą o sladach slimaków? Soro my jestesmy za granicą tacy super to w czym problem znaleść sobie włoszkę, hiszpankę czy "ciapatą" co kolwiek to znaczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daniel700
+2 / 8

@MG02 dobra propagandawieczne pokazywanie przez media polaka jako grubego janusza ,moze moda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+2 / 8

@daniel700 Propagandowiczem nie jestem, ale jak coś nie wychodzi to szukam najpierw u siebie co można poprawic, a nie kogo możnaby obwiniać o niepowodzenie. Moda u nas jest niestety taka, że wszyscy się uważają za bohaterów, a jak coś nie idzie to jej wina bo "czarnego" zobaczyła. Sami z siebie robilmy "grubych januszy" miedzy innymi piszac o sobie "lewaki" "prawaki" a o innych "ciapaki" wiec ja sie nie dziwie ze granicą w miarę rozgarniete dzwiewczyny kierują sie sterotypami. Moim zdaniem w koncu po to wyjechały z Polskie żeby nie mieć kontaktu z takimi "januszami".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-3 / 7

@MG02 sprawa jest prosta, rozbija sie to wszystko o kase, lub o to ze ciemnoskorzy lubia latwe panienki, a dla niektorych kobitek, "opalony", mowiacy w obcym jezyku, jest przystojniakiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+1 / 3

@Clip180 ooo sprawdzałeś parkiet. :D A tak poważnie, każdy ma prawo wybrać partnera według własnego gustu. Obcokrajowcy w szczególności południowcy mają do perfekcji opanowaną sztukę uwodzenia, czego polskim mężczyzną zdecydowanie brakuje. Kobiety są słuchowcami, przy komplementach, obietnicach i wizjach wspólnej przyszłości, miękną. Nawet drobne upominki dawane bez okazji, romantyczne randki, robią swoje i kobiety szybko tracą głowę. Polacy raczej są oszczędni w słowach i portfelach a do tego wybredni i kapryśni. W Polsce już wszyscy na wszystkich są napuszczeni, że teraz niby każdy chce drugą połówkę, ale bez ustępstw i na swoich warunkach, Inaczej druga płeć jest tą złą stroną, którą trzeba szkalować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 września 2020 o 20:37

C Clip180
0 / 0

@matek1998

Poniosło Cię trochę. Tu chodzi o jedną noc a nie upominki ,randki i niewiadomo co. I napewno nie są sluchowcami. I to nie południowcy tylko czarni, araby i pakole. Poludniwcem można nazwać Włocha, greka albo portugalczyka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
0 / 2

Czekaj, boli Cię, że jakieś panny zabawiają się z obcokrajowcami, uprawiają z nimi szybki niezobowiązujący seks ? I to ma być powód samobójstw polskich facetów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K keramzzyt
0 / 8

To oznacza, że mamy delikatnych mężczyzn czy silne kobiety?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+2 / 2

@daniel700, dlatego nie ma co się przejmować sa jeszszcze kobiety innych narodowości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hek_sa
+5 / 7

@MG02 One też są beznadziejne bo nie rzucają się na polskich mężczyzn z dzikim okrzykiem" Mój ci on".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+1 / 5

Dałem Ci plusa jak zrobisz jeszcze raz takiego samego demota z danymi z tego roku a nie z 2012roku i zastapisz słowo "kukokoldami" Polskim wyrazem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+8 / 14

Winne kobiety, a może to z mężczyznami jest coś nie tak? Mimo wszystko okazuje się, że Polki wolą obcokrajowców, niekoniecznie arabów czy samych czarnych. Nasz naród jest mało przyjazny w stosunku do ludzi i takie są fakty, a kobiety nie lubią "januszy" czy też "cebulaków", którym przeszkadza sam fakt, że drugi człwoiek żyje w inny sposób, "fobie" od a do z i uprzedzenia. Do tego nadmiar alkoholu, jedyna rozrywka to kabarety i chłop przebrany za babe i po 30 wygląd wieprza może skutecznie zniechęcać.
Co też nie zmienia faktu, że bywają płytkie kobiety, które lecą na obcokrajowców bo się melodramatów naoglądają, choć też nie należy zapominać o tym, że nikt nie powiedział, że Polka ma być z Polakiem, a Polak z Polką. Dziś Polka może sobie wziąć Palestyńczyka, a Polak może wziąć Włoszkę. Nikt nie może nikomu życia układać i tym bardziej krytykować wyborów poszczególnych osób. Każdy jest wolny.
A takie ujadanie, że "ohoho Polki puszczają się z ciapatymi, zamiast wybierać prawdziwych polskich mężczyzn" to mnie bawią, bo najczęsciej piszą to ludzie, których jedyną dalszą perspektywą w życiu jest szukanie promocji na browarek w żabce i pykanie w minecrafta z ziomeczkami.


Wina nigdy nie leży po jednej stronie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 września 2020 o 13:14

avatar SkrajnieCentrowy
+6 / 8

@daniel700 To jest konstruktywna krytyka, tutaj przedstawiłem co może powodować takie zachowanie u kobiet. Zauważ, że większość polskich mężczyzn nie chce słuchać nic na temat teatru, opery. Jedynie do kina taką laskę zabierze albo do baru. Tutaj nikt nie jest winny poza samymi Polakami. Oczywiście nie twierdzę, że jest to złe, bo jeżeli komuś to pasuje to okej, tyle że niech później nie płacze, że mu złe ciapaki kobiety odbierają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vetulae
+1 / 3

@daniel700 Białorusinki, Ukrainki bardzo chętnie wychodzą za Polaków, podejżewam, że też chętnie wyszły by za innego obcokrajowca z zachodu, taka magia obywatelstwa :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+3 / 5

@daniel700 Jeżeli mnie podniecają związki mieszane to sobie po prostu szukam partnera/partnerki z zagranicy i tyle, ja nic nie promuje jedynie twierdzę, że ani ja, ani Ty nie mamy prawa nikomu wybierać partnera, jeżeli ktoś woli Niemca, Palestyńczyka, Włocha to jest jego sprawa, nie moja, nie Twoja. Jeżeli Polak chce założyć rodzinę to musi mieć coś do zaoferowania kobiecie i też musi odrobinę się starać, a nie tak jak jest zazwyczaj, że ona musi mieć dupe i cyc, a sam nie widzi swoich stóp jak spojrzy w dół. Mężczyzna też musi o siebie dbać. Tak jak facet chce mieć zgrabną kobietę, tak też kobieta chce mieć fajnego w miare wysportowanego mężczyzne, a nie jak pisałem wyżej wieprza. Chce mieć możliwość porozmawiania z nim o róznych sprawach, wyjść do muzeum, teatru, opery czy na kręgle, a nie słuchać na okrągło o lewakach, żydach, pedałach, ciapkach i komuchach chcących zniszczyć nasz naród. Obecność syndromu oblężonej twierdzy, gdzie ciągle są tworzone jakieś nowe formacje obrony narodu, a to ruchy narodowe, a to armie święte też nie za dobrze świadczą o Polakach.
Niektóre sprawy wyolbrzymiłem, ale większość mężczyzn odnajdzie się w tych przykładach, które podałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+1 / 3

@skrajniecentrowy w 100%racja

@daniel700 podejście @skrajniecentrowego byłoby właśnie zbawienne gdyby wiecej mężczyzn zastanawiło się co samemu może wnieść do związku a nie obwiniało dziewcznę, że wybrała kogoś innego. Polek w Polsce jest wiecej niż obcokrajowców wiec statystycznie jest duża szana na znalezienie odowiedniej osoby. Wystarczy albo podnieść swoją wartość albo obniżyć wymagania wobec partnerki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daniel700
0 / 8

@SkrajnieCentrowy prosze cie dla kobiet z polski byle był zagraniczny a ty mi cos gadasz o operach napewno ,murzyni czy ciapac chodza do opery a zwłaszcza ci co pisza w internecie poradniki czy kreca filmiki na youtuba jak przeleciec polke

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
-2 / 2

@daniel700 Zaskocze Cię, ale tak chodzą. Może niekoniecznie z takiego powodu, że ich to interesuje, ale z takeigo by po prostu tą kobietę tam zabrać, a wieczorem ona jemu może zrobi niespodziankę :)
Myślę, że w internecie jest wiele poradników jak przelecieć kobiete z danego kraju, czy to Polska, czy to Włochy, czy Francja. U takich mężczyzn, których interesuje skakanie z kwiatka na kwiatek to chyba żadna nowość.
Natomiast jak się wczytasz uważnie to nie zrzucam całej winy na meżczyzn. A w Twoim przypadku, z tego co widze to obwiniasz kobiety za swoje ewentualne niepowodzenia. Usiądź sobie na spokojnie i przemyśl co może to powodować, bo też nie jest tak, że wszystkie Polki lecą na obcokrajowców, a Polacy nie mają z kim się związać. Wśród moich znajomych nie ma ani jeden pary mieszanej mimo że mam małą styczność z obcokrajowcami, też moimi znajomymi.
Łatwo jest znaleźć winę w kimś, ale trudno jest ją odnaleźć w sobie, ale jak to się uda to mogą się otworzyć zupełnie nowe drzwi, które wcześniej uniemożliwiały dalszą, satysfakcjonującą drogę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+1 / 3

@daniel700 Argumenty Ci sie skończyły, że zmieniłeś strategię? Będziesz od teraz wyzywał ludzi, ktorzy się z Toba nie zgadzają i maja inne zdanie? Nie szukaj tematu zastepczego tylko przeanalizuj komantarze to może znajedziesz czemu kobiety tola obcokrajowcòw

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
-1 / 1

@daniel700 Nie jest tak źle tam, mniej stacji reżimowej/religijnej i zobaczysz, że życie wygląda nieco inaczej w tamtych rejonach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+1 / 3

@daniel700. Po pierwsze nie ma takiego słowa jak "kuklodami". Po drugie źle mnie chyba zrozumiałeś z tym szukaniem winy w sobie. Powiem prościej. Jeśli starujesz do jakiejś dziewczyny a ona wybiera kogoś innego to znaczy, że ten ktoś bardziej się jej podoba. Albo jest przystoniejszy, albo bardziej wygadany, albo lepiej sie ubiera. Może ma wiecej pięniedzy a może sprzedaje niezły kit a ona wierzy w jego kłamstwa. Może jest bardziej czarujący albo oboje mają wspolny temat do rozmowy, np niewiem oboje interesują się literaturą mongolską 17stego wieku. Jak Ci sie podoba dzieczyna ktora lubi literature mongolską to zanim zaczniesz płakać, że ona wybrała kogoś z mongolii to przeczytaj jakis wiersz żeby jej zaimponować. Ja na przykład oglądnąłem jakis glupi serial bo widziałem, że Jej sie podoba. To nie jest tak, że tylko my (tak jestem mężczyzną) mamy wymagania ale one też. Nie wystarczy, że sie uśmichniesz na przystanku a ona już bedzie z Tobą planować ślub i kredyt na mieszkanie. Zadna dziewczyna nie pojdzie z Tobą do łóżka tylko dla tego, że oboje jesteście z Polski. Zdarzaja sie pewnie takie, które pojda z kimś do łóżka tylko dla tego ze jest obcokrajowcem. Przykromi, jeśli tylko na takie do tej pory trafiłes i życze powodzenia w poszukiwaniach tej właściwej.
Po ilość samobójstw wsrod meżczyzn wynila moim zdaniem bardziej z sytuacji ekonomicznej w kraju a nie z tego że

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 0

..że mężczyźni nie moga sobie zbaleźć partnerki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+6 / 6

Interpretacja materiału wydaje się nie być do końca wiarygodna. Pod względem seksualnym sytuacja Czechów jest gorsza niż w Polaków. A jednak tam faceci masowo się nie zabijają. Czyli przyczyna samobójstw musi być odmienna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ant1o
+1 / 3

Tak właśnie! Panowie nie mają wymagań od tych pań, a one złe i niedobre... KAŻDY człowiek posiada jakieś wymagania, nawet taki pan co nie ma na niego popytu... Smutne, trzeba się z tym pogodzić lub zmienić coś, zaczynając od siebie.
W moim przypadku, zawsze mówią że nie mam "tego czegoś", o wyglądzie i nie tylko... więc sama się zastanawiałam czy niestety ale za granicą bym nie miała większej szansy na związek, bo np nie będę tam w typie urody większości kobiet jak w pPolsce (z tą zagranicą to bardziej w dziwnej wyobraźni, przecież mogę żyć sama), trochę to smutne i tyci zazdrość gryzie, nie mam kogoś od kogo mogła bym kraść trochę ciepła. (staram się nie obrażać płci przeciwnej za to że mnie nie chce, nawet jak to czasem boli...)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wonskji
+2 / 6

Pod innym demotywatorem pewien użytkownik napisał, że z powodu nudów wywołanych pandemią zarejestrował się na portalu randkowym, i stwierdził, że wymagania kobiet w stosunku do mężczyzn są iście bajeczne,mimo, że większość z nich sama żadnych nie spełnia, a rozmowy są nudne i nędzne.

I niestety muszę podzielić jego zdanie. W związku, że jestem tymczasowo unieruchomiony i dopiero uczę się chodzić od nowa, stwierdziłem, że pogadam sobie z kimś na gadu gadu (tak, to jeszcze żyje) i stwierdzam, że to jest dramat. 99% użytkowniczek NIGDY nie napisze do faceta pierwsza, bo nie wiem czemu, to uwłaczające dla nich? jakieś 90% w ogóle Ci nie odpisze, a jak już znajdziesz jakąś, co odpisze, to po dwóch zdaniach odpisuje "nom" "aha" "yhym" "dobrze" Ja się tu produkuje, piszę ładnie, zgrabnie, treściwie i miło, a tu taka dupa. Wiem, że roi się tam od wszelakiej maści zboczeńców, no ale cóż, nie każdy myśli jajami.

Wnioski mam takie. Po części to wina mężczyzn, bo latają za kobietami jak komary za ludźmi. Mając tyle atencji, zaczyna im po prostu odwalać i wybrzydzają jakby były królowami życia. W drugiej części to wina kobiet, bo jak mają wzięcie, to zaczynają się mieć za nie wiadomo kogo, a niestety tak nie jest, czasem pani och i ach a reprezentuje taką mentalną biedę typu hobby to spanie i seriale.

Gdyby mężczyźni przestali myśleć chu*ami i zamiast gonić za kobietami na złamanie karku, bo tak każe świat, zaczęli poświęcać więcej czasu swoim pasjom i swojej osobie, to kobiety moment by się otrząsnęły z bańki jestem piekna, bo każdy mnie chce i nogi by im zadrżały, bo lata lecą a ja nie mam nikogo. I skończyło by się wybrzydzanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+2 / 4

Wysoka liczba samobójstw wśród polskich mężczyzn wynika z problemów rodzinnych, finansowych oraz depresji. Fakt z kim wiążą się polskie kobiety nie ma żadnego znaczenia dla tych, którzy postanowili odebrać sobie życie. Może jakiś znikomy procent jeden na 1000, decyduje się na samobójstwo z powodu porzucenia przez kobietę, która wybrała obcokrajowca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daniel700
-5 / 5

@matek1998 jasne ty sie znasz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+3 / 3

@daniel700 poczytaj dane GUS. Naiwnością jest też myślenie, że kobiety które wybierają obcokrajowców, wybrałyby jakąś jojczącą bułę, tylko ze względów patriotycznych. Raczej wolałyby być same, niż z Polakiem marudą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daniel700
-3 / 3

@matek1998 stwierdzanie faktów to nie marudzenie ,co masz z tego ze bronisz zwiazków polek z obcokrajowcami?daja ci popatrzec wieczorami ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+1 / 1

@daniel700 na razie nie stwierdziłeś żadnych faktów a ja nikogo nie bronie, tylko mam zdrowe i realne podejście do sprawy. Każdy ma prawo do własnych wyborów, koniec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar misteriusz
+1 / 1

Oj tam.To też działa w drugą stronę i możesz sobie łatwo znaleźć Ukrainkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem