Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
487 520
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cogito_Poli
+10 / 10

Najgorsze są zbrodnie kiełbasą krakowską....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+9 / 13

Pawlak! Podejdź no do płota i płacz, że koniec przyszedł na twoją głupotę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+6 / 6

@kacu1980 Głupi ten kto nic nie czyta. A i od głupców też można się niejednego nauczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+3 / 3

@kacu1980 Nie jestem pewien kontekstu. To Twoje odważne publiczne wyznanie czy sugestia, że RPD ma orientację jakby nie całkiem popieraną przez partię, która go desygnowała?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kacu1980
0 / 0

@koszmarek66 nie interesuje mnie czyjakolwiek orientacja tylko to czy dobrze wykonuje swoje obowiązki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 25

Na zamkniętych grupach na Discordzie, trwał proceder propagowania zażywania leków hormonalnych bez konsultacji z lekarzem i handel takimi. Jest tez wątek pedofilski. Oczywiście po ujawnieniu części materiałów publicznie, osoba, która to zrobiła zaliczyła atak środowiska trans. Nie mniej jednak istnieją ludzie, którzy nie maja oporów ani takie leki załatwiac i nimi handlowac, ani co gorsza namawiać pogubione dzieciaki, że jedyna opcja na ich nieszczęścia jest chemiczna kastracja bez nadzoru lekarza. Właśnie to opisał tygodnik Solidarność. to że RPD wypalił idiotyzm nie podważa fakt że taki proceder miał miejsce. Odnoszę wrażenie że przypieprzanie się do RPD i hiperbolizowanie jego wypowiedzi do granic absurdu ma na calu przykrycie rzeczywistego problemu. nie da się ukryć że osoby heheszkujące z tego nawet nie próbowały zagłębić się w sprawę albo są tej sprawy świadome i robią zasłonę dymną :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+22 / 22

@olmajti Taki proceder miał zapewne miejsce (raczej wierzę słuszność tego dziennikarskiego śledztwa), ale RPD wyraźnie sugerował, że robili to edukatorzy w szkole, a to (w obecnej napiętej sytuacji) bardzo poważne oskarżenia, które oczerniają niewinnych ludzi. Czy przeprosił, czy sprostował? Nie, dalej udaje że nic się nie stało.
Nie zapominajmy, że to jest urzędnik państwowy na wysokiej posadzie i to co mówi często jest bezkrytycznie przyjmowane przez czytających/słuchających, bo wierzą w autorytet jego posady. Człowiek na tym stanowisku powinien ważyć słowa. To trochę jak Ziobro wydający na kardiologa wyrok podczas wystąpienia w TV (sąd nie uznał, ze kardiolog kogokolwiek zabił). Takie rzeczy może powiedzieć Zenek spod budki z piwem, ale nie wysoki urzędnik państwowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+9 / 9

@olmajti
Skąd wiesz o tych zamkniętych grupach na Discordzie ??
Poza tym, nie wydaje mi sie, żeby była duża różnica między handlem nielegalnymi lekami i narkotykami. To pierwsze trudniej udowodnić, ale nie wydaje mi się, żeby ludzie "pogubieni" zażywali Amfe, bo diler im powiedział, że to najczystszej jakości towar. I z pewnością nie wypadną im po tym włosy. Znaczy trafiają się ćpuny, ale tego nie zmienisz, chociażbyś jak sie starał. Niektórzy lubią sobie tworzyć problemy.

Wypadałoby chyba dzieciaki edukować, że nie wolno brać niewiadomego pochodzenia leków/innych takich??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2020 o 8:44

P konto usunięte
+7 / 7

@olmajti
Bo wątek pedofilski to osobny wątek. Po co miałbym się do niego odnosić ?? Zresztą sam niewiele o nim powiedziałeś.

Co do propagandy LGBT, to myślę, że masz rację, mam już tego dość, że TVP ciągle kręci temat jednego debila, który zrobił się na babę i uważa, że jest aktywistą czegokolwiek. Świrów jest pełno, ale nie widzę powodu, żeby tranwestytów jakoś traktować specjalnie i pokazywać ich w TVP codziennie.

No chyba, ze lubujesz się w prasie transwestytów i tam znalazłeś jakąś propagandę, ale muszę przyznać, że musiałeś sie sam zagubić, że tam wszedłeś... Osobiście od kilku miesięcy słyszę w telewizji, że LGBT to tylko kilku transwestytów, którzy chcą pokazać swoją głupotę. Przez głupotę wcale nie mam na myśli orientacji seksualnej. Niech sobie ucinają/dorabiają co tam chcą.

W ogóle to powinno się skończyć z nazywaniem transwestytów LGBT. Bo transwestyta to transwestyta, a nie LGBT. LGBT to Lesbijki Geje Biseksualni i Trans. Transwestyta też się co prawda łapie, ale pojedynczy transwestyta to transwestyta, nie LGBT.

To tak jakby mówić, że propagandą heteroseksualistów jest to, co mówił Hitler, bo on też był heteroseksualny... No jaki to ma sens ?? Gdybyśmy mieli słuchać co gada pojedynczy świr, to pewnie znalazłoby się w Polsce ze sto tysięcy Januszy, którzy by postulowali, żeby rozprawić się z rządzącymi czy "somsiadem złodziejem" w niehumanitarny sposób. Czy jest to powód,by ich puszczać w telewizji ??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 5 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2020 o 9:33

avatar olmajti
-5 / 9

@pawel1148 nie do końca to jest osobny wątek. środowisko LGBT twierdzi że pedofilia w ich szeregach nie występuje a oni sami odcinają się od pedofilów jednocześnie chcą wprowadzić radykalne zmiany w edukacji seksualnej które mają regulować aby z 11-latkami rozmawiać o pierwszych doświadczeniach seksualnych :)

"No chyba, ze lubujesz się w prasie transwestytów i tam znalazłeś jakąś propagandę, ale muszę przyznać, że musiałeś sie sam zagubić, że tam wszedłeś... " lol co?

"LGBT to Lesbijki Geje Biseksualni i Trans. Transwestyta też się co prawda łapie, ale pojedynczy transwestyta to transwestyta, nie LGBT." nie do końca. LGBT to zdawałoby się ludzie. ale LGBT to również ideologia. każdy kto nie podziela pewnych z góry narzuconych poglądów może zostać nzawany homo/trans fobem będąc samemu homoseksualistą :)

"Gdybyśmy mieli słuchać co gada pojedynczy świr, to pewnie znalazłoby się w Polsce ze sto tysięcy Januszy, którzy by postulowali, żeby rozprawić się z rządzącymi czy "somsiadem złodziejem" w niehumanitarny sposób" czy aby napewno? zobacz jak ludzie zareagowali na Gretę Thunberg. zobacz ilu ludzi poszło za Leninem wyrżnąć burżuazję. zobacz ile ludzi popiera Sylwię Spurek. ludzie mają w dupie czy coś jest niehumanitarne czy nie jeśli pokrywa się to z ich wizją świata. świetnym przykładem jest tutak Antifa która walczy z przemocą przemocą i do walki z faszyzmem wykorzystuje faszystowskie metody :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
+8 / 8

@olmajti RDP rzucił BARDZO MOCNE i NIEPRAWDZIWE oskarżenia. Tu nie ma miejsca na "obstawanie przy swoim", bo to nie jest błaha sprawa, którą można zrzucić na karb przejęzyczenia i puścić w niepamięć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+6 / 6

@olmajti
"Ideologia – pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory światopoglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata". W ramach przedstawienia LGBT powinieneś podać światopoglądy tej "ideologii" jak to wspomniałeś. Bo samo słowo ideologia LGBT jakby nie definiuje co to za ideologia Twoim zdaniem jest. Bo słowo LGBT odnosi się tylko i wyłącznie do sformułowania Lesbijki Geje Biseksualni i Trans.
Jak się samemu tworzy nowe sformułowanie, to należy określić przynajmniej co znaczy. Też byłbym skłonny posłuchać czym różni się ideologia Gender od ideologii LGBT. Bo zdaje się "diabeł", straszak biskupów przyjmuje tylko inne imiona. A w zasadzie powinienem wiedzieć czego mam się bać. Bo być może gdzieś przypadkiem szerzę ideologię LGBT, ale nie będąc świadomym, co to jest,trudno mi się temu przeciwstawić :D

Odnośnie rozmawiania z 11latkami o seksie. Zdajesz sobie sprawę, jak to wygląda ?? Poza tym, zdajesz sobie sprawę, co jest w programie nauczania religii dla dzieci przystępujących do komunii(8lat??). Podpowiem, na zadanie domowe interpretacja 10 przykazań (wszystkich bez wyjątku), wraz ze wskazaniem, jak unikać ich łamania... Można oczywiście nie mówić 11latkom jak się człowiek rozmnaża i później być zdziwionym, jak w wieku 12 lat są w ciąży.
Wyręczenie się internetem też jest jakimś rozwiązaniem...

Co do ostatniego podpunktu o świrach, to reasumując, jesteś za tym, żeby pokazywać w TVP Margot jako aktywistę ??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2020 o 11:03

avatar olmajti
-5 / 7

@pawel1148
"W ramach przedstawienia LGBT powinieneś podać światopoglądy tej "ideologii" jak to wspomniałeś" proszę bardzo: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasady_Yogyakarty
z polskiego podwórka to karta LGBT. o tego, wszelakiego rodzaj wydarzenia o charakterze 'kulturowym', marsze, demonstracje, organizacje jak najbardziej służą do, jak sam zacytowałeś, "całościowego interpretowania i przekształcania świata" :)

btw.jeśli podważasz możliwość istnienia wyrażenia ideologia LGBT to równocześnie podważasz istnienie wyrażenia organizacje LGBT :)

"Też byłbym skłonny posłuchać czym różni się ideologia Gender od ideologii LGBT" niczym. mają te same podstawy światopoglądowe a jedno i drugie określenie dotyczy tego samego :)

"Odnośnie rozmawiania z 11latkami o seksie. Zdajesz sobie sprawę, jak to wygląda ??" nie przekręcaj moich słów. w standardach edukacji seksualnych WHO jest mowa o pierwszych doświadczeniach seksualnych w wieku 11 lat. i nie nie jest to masturbacja bo publikacja ta rozgranicza te terminy.

"Można oczywiście nie mówić 11latkom jak się człowiek rozmnaża i później być zdziwionym, jak w wieku 12 lat są w ciąży" jeśli ktoś zapłodnił 12-latkę popełnia przestępstwo bez względu na to czy ta 12-latka jest świadoma tego jak się człowiek rozmnaża czy nie. do 15 roku życia istnieje prawne ubezwłasnowolnienie dzieci w stosunku do odbywanych przez nie stosunków seksualnych i nawet świadomość sposobu rozmnażania oraz przyzwolenie ze strony dziecka tego nie zmieni :)

"steś za tym, żeby pokazywać w TVP Margot jako aktywistę ??" oczywiście. jestem za wolnością słowa :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+2 / 4

@olmajti abstrahując od całej reszty dyskusji chciałam Cię tylko zapytać czy masz wiedzę JAKIMI konkretnie lekami hormonalnymi ci ludzie obracają nielegalnie i skąd wiesz, że chodzi o chemiczną kastrację

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mrooffka
+4 / 4

@7th_Heaven oczywiście, że @olmajti nie ma takiej wiedzy, bo przeczytał jeden artykuł i już się uważa za specjalistę od wszystkiego - taki typ co zarobisz. Każdy może pisać bzdury na każdy temat. Ale szlag mnie trafia jak czytam banialuki o edukacji seksualnej. Cóż, drogi olmajti ja wiem, że teraz cały twój świat legnie w gruzach ale 11latki mają już jakieś doświadczenie seksualne. I obawiam się, że spora większość. Ba! Już nawet 9latki mają jakieś doświadczenie seksualne! Dla dziecka doświadczeniem seksualnym będzie buziak dany ukradkiem koleżance za boiskiem, trzymanie się za rękę po kryjomu, przytualnie się do siebie na łące czy pierwszy pocałunek z językiem jak rodziców w domu nie ma. Doświadczenia seksualne to nie tylko pełna penetracja, anal, oral, bdsm itp itd ale tacy jak ty doświadczenie seksualne rozumieją tylko w ten sposób. Pewnie, że są dzieciaki, które mają takie doświadczenia ale po to właśnie jest edukacja seksualna żeby takie dzieciaki przed tym ustrzec, a jeśli się nie uda to chociaż zabezpieczyć przed konsekwencjami typu ciąża czy choroba. A już jak czytam argumenty o tym, że edukacja seksualna ułatwia robotę pedofilom szlag mnie trafia. Dzieci często jedynie na takich lekcjach są uświadamiane jak się zachowywać w sytuacjach kiedy dorosły próbuje przekroczyć granicę, jak mają stawiać granice i co robić, gdzie się udać jeśli wydarzy się tragedia. Nie we wszystkich domach dzieci mają bezpieczną przystań żeby powiedzieć rodzicom co się stało, zwłaszcza jeśli molestuje przyjaciel mamy, rodziny albo wujek. Wiedza o granicach przydaje się też kiedy jedno dziecko wymusza zachowania seksualne na innym dziecku. Co więcej może ustrzec właśnie przed kupowaniem leków i innego syfu w Internecie kiedy zaczyna czuć, że źle czuje się we własnej skórze. Nie chce mi sie tu roztrząsać czy to normalne czy nie bo nie zmienia to faktu, że problem z takimi zjawiskami istniał, istnieje i istnieć będzie. I o tym trzeba z dziećmi rozmawiać, bo brak rozmowy nie sprawi, że problem zniknie. On nie zniknie, co więcej przestępcy będą zarabiać na takich dzieciach czy to sprzedając im leki czy pornografię z ich udziałem, bo nikt nie uświadomił 10letniego dziecka, że to robi wujek kiedy nie ma mamy jest złe i może do innego dorosłego zwrócić się o pomoc. A jak masz taki straszny z tym problem to poczytaj sobie o psychoseksualnym rozwoju człowieka od urodzenia aż do śmierci, nie muszą to być publikacje WHO, może być nasz rodzimy seksuolog Lew Starowicz, może zrozumiesz o co chodzi z wytycznymi WHO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+2 / 2

@olmajti Kłamiesz Wać Pan. Nie ma nigdzie żadnych pogadanek w szkołach publicznych dla 11 latków o masturbowaniu. Nigdy takich prób nie było i raczej w Polsce nie będzie. Szkoła publiczna jest pod ścisłą kontrolą państwa i takie rzeczy się nie pojawią. System szkolny jest kontrolowany w sposób jednoznaczny i nie można sobie ot tak jakichś treści dodawać do nauczania. Nauczyciel, a także dyrektor mogliby dostać po łapach za to. A zwłaszcza teraz. Nie wiem kto Wam nagadał takich bzdur. Choć jak słucham RPD, to wiem skąd się takie bzdury pojawiają. I jak wiele ludzi beznamiętnie przyjmuje co każdy jeden Wiesiek z Mietkiem, jak menele z pod budki z piwem, powiedzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 0

@7th_Heaven rzeczywiście. to jest najbardziej istotna sprawa. o jakie leki chodzi. olać to w jakich kręgach ten handel miał miejsce i kto był a niego odpowiedzialny. najważniejsze co to było. retoryka na poziomie przedszkola :D

@Mrooffka
Cóż, drogi olmajti ja wiem, że teraz cały twój świat legnie w gruzach ale 11latki mają już jakieś doświadczenie seksualne. I obawiam się, że spora większość. Ba! Już nawet 9latki mają jakieś doświadczenie seksualne! Dla dziecka doświadczeniem seksualnym będzie buziak dany ukradkiem koleżance za boiskiem, trzymanie się za rękę po kryjomu, przytualnie się do siebie na łące czy pierwszy pocałunek z językiem jak rodziców w domu nie ma" ekstra. sprowadzasz kontakty międzyludzkie do doświadczeń sekualnaych? grubo. dodatkowo. "doświadczeniem seksualnym będzie buziak dany ukradkiem koleżance za boiskiem" i " Wiedza o granicach przydaje się też kiedy jedno dziecko wymusza zachowania seksualne na innym dziecku" chyba się wykluczają. bo jeśli założymy że nie każde zachowanie seksualne (jak ty to nazywasz) względem dziecka (chociażby ze strony innego dziecka) jest zły to takie podejście miesza dziecku w głowie bo podważa jego prawne ubezwłasnowolnienie w kontekście seksualnym. dodatkowo dochodzi do tego problem z postrzeganiem przez dzieci rzeczywistości bo dzieci po mimo tego że zdają sobie sprawę z konsekwencji swoich działań to mają je w dupie. no ale przecież naczelni seksuologowie polski twierdzą że po molestowanym dziecku nie da się poznać że jest molestowane :)

"Co więcej może ustrzec właśnie przed kupowaniem leków i innego syfu w Internecie kiedy zaczyna czuć, że źle czuje się we własnej skórze" no przecież. tak jak ma to miejsce na zachodzie, nie? :D

"I o tym trzeba z dziećmi rozmawiać, bo brak rozmowy nie sprawi, że problem zniknie" hmmmmm. a jak do tego ma się np fakt że UK, kiedy rząd przestał finansować bezpłatne środki antykoncepcyjne dla młodzieży problem nastoletnich ciąż zamiast się pogłębić zaczął się kurczyć? i nikt z nimi na ten temat nie rozmawiał :D

Lew-Starowicz? ale który? ten który wypowiadał się o tym że w przypadku kleru pedofila nie jest nadreprezentatywna w porównaniu do innych zawodów? a może ten który uważa że ustawa zaostrzająca kary dla pedofilów i nakładająca kary na osoby które zatajają wiedzę na temat popełnienia przestępstwa to próba ukrycia pedofilii w kościele? czy ten który uważa że standardy WHO muszą zostać wprowadzone? ewentualnie ten który skomentował precedens oddawania pedofilom dzieci do adopcji w Berlinie tylko tym że w latach 70tych nie było sztywnych wytycznych dotyczących przeprowadzania eksperymentów i że tak na prawdę wyczulenie na pedofilię pojawiło się wraz z internetem co można skwitować "no szkoda w ch*j"? a może ten który uważa że osoby 'niebinarne' powinny być traktowane szczególnie?

standardy WHO zakładają że dziecko jest od urodzenie istotą seksualną. dokładnie tak samo jak niejaki Alfred Kinsey i Helmut Kentler. Lwy-Starowicze nie obalają tego założenia. wymijająco odpowiadają jeśli chodzi o tą kwestię. ciekawe nie? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+5 / 5

@Right2000
No to ja się domagam co najmniej dymisji ministra edukacji, skoro takie rzeczy odbywały się powszechnie w Polskich szkołach...
Każdy się przecież może czegoś domagać na podstawie zmyślonych informacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 września 2020 o 8:36

R rikross
0 / 6

Jarosław Kaczyński udowodniły mi, że Polacy to mądry naród, który na swoją elitę, wybiera najinteligentniejszą część swojego społeczeństwa, trzeba być tylko dobrej myśli..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fefefka
+3 / 3

@rikross głupimi się łatwiej rządzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adawo
+2 / 2

Herr Flick powrócił? ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+5 / 5

Ciekawe co on jeszcze czyta?
Fakt, Wróżka, Superexpres i Tygodnik Różdżkarza???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar fefefka
+4 / 4

Ja się wciąz zastanawiam, jak dorosły człowiek w ogóle mógł uwierzyć, ze takie coś się może wydarzyć? No dobra - nie jakiś półgłówek, który ledwie zdał podstawówkę, ale ktoś, kto reprezentuje interesy innych?! Ktoś, kto powinien być wybrany spośród elity intelektyualnej, aby umiejętnie i z rozumem stał po stronie osób, które reprezentuje. A tymczasem on jest bardziej tępy od średniej inteligencji licealisty! Nie przeanalizować i odrzucić bzdur, które się gdzieś tam usłyszy? Nie mieć krzty krytycznego myślenia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
+5 / 5

Od kiedy dla urzędnika państwowego informacje podane w jakimś szmatławcu, a takim jest obecnie tysol, są podstawą do głoszenia ich jako prawdę objawioną? Skoro to t akie bulwersujące, to dlaczego ten pisi bobek nie sprawdził informacji i nie pomaszerował z nią do prokuratury?
Jak ja mam dość tej pisiej niekompetencji na każdym kroku.!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+1 / 3

Gościu wygląda jak Trynkiewicz i Margot w 1...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tmaniek
+4 / 4

Wiem że nie można sądzić ludzi po wyglądzie,ale muszę to napisać.Ten typ na zdjęciu wygląda jak lubieżny wikariusz.O jego wypowiedziach powiem krótko-tfu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A allegro0905
+2 / 2

Taki człowiek pełni funkcję publiczne..... Brak słów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P psx
-3 / 3

Dmuchanie na zimne w takich sprawach gender-pedofilskich uważam za słuszne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
0 / 0

@psx
Ty tak serio, czy sobie jaja robisz? Jeśli to żarcik, to raczej cieniutki. A jeśli serio? Nie podejrzewam, że można być aż takim idiotą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem