Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
218 226
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K krzysiekzet
-1 / 3

Zatem bądźmy czujni. "Nauklove" ani "Ciekawostki o poranku" - to nie budzi zaufania. Proszę podać swoje nazwisko i dorobek naukowy, informacje na temat badań oraz źródło, inaczej pozostaniemy z domniemaniem, że autor nie jest ekspertem w dziedzinie proporcji między znawstwem a wypowiadaniem się i wypowiada się raczej nie będąc znawcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Martasek88
-1 / 1

Informacji o wspomnianym efekcie, jak i jego wizualizacji na wykresie, jest w internecie pełno. Co do literatury i innych źródeł - są dostępne w artykule na Wikipedii i nawet jeśli nie ma ona dobrej sławy, to jednak myślę, że przytoczonym przypisom można dać wiarę.
Odwołuje się m.in. do artykułu zamieszczonego na stronie The New York Times https://opinionator.blogs.nytimes.com/2010/06/20/the-anosognosics-dilemma-1/ .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jamarkus
-1 / 1

I oto 99% społeczności demotywatorów w jednym democie :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+4 / 8

Problem zaczyna się w momencie kiedy w jakiejś dziedzinie jesteś ekspertem - i wiesz że masz rację, popartą własnym doświadczeniem, a ktoś zarzuca ci brak wiedzy. Na Demotywatorach zdarza się to bardzo często, co bywa mocno irytujące. Ponieważ jesteśmy na forum publicznym nie mam ochoty dzielić się prywatnymi informacjami: kim jestem, czym się zajmuję, gdzie mieszkam itp. Lepiej takich rzeczy nie ujawniać. Dlatego jeśli twierdzę, że na czymś się znam, to tak jest. Jeśli nie mam o czymś pojęcia, to po prostu się na dany temat nie wypowiadam - tak jest prościej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SailorMerkury
-1 / 1

to sie powinno nazywać efekt Janusza....aż dziw że to nie polak to opisał ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem