Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
438 528
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pisowskagangrena
+15 / 43

żeby jeszcze ta królowa Polski chciała nas ochronić przed pedofilami w sukienkach i ich obrońcami w rządzie ukrywającymi ich dane na rządowych listach zboczków

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+2 / 20

@pisowskagangrena
Przecież większość opisanych przez ciebie pedofili w dobiera się do ministrantów. Czyli hasło jak najbardziej adekwatne - "broń nas przed tęczową zarazą ubraną w sutanny".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
0 / 4

@jakies dane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G goff
-3 / 7

@trebi oczywiscie jest pełno informacji nt zboczków w kieckach.... a jak masz z tym problem to do pierwszej szkoły zapraszam aby pogadać o plebanach. tylko nie na wsi bo tam pleban swiety

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
+3 / 3

@goff nie mam wątpliwości co do zbokow w sutannach oraz chroniących i hierarchach KK. Chodziło mi o kwestię tego czy pedofilia częściej dotyczy homo, hetero czy jest statystycznie tak samo (zbyt) częsta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar andre53
+6 / 30

Debilizm w najczystszej postaci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+11 / 27

Jakiś pijany typ kiedyś opowiadał w barze o cudzie w postaci, że widziano Maryję w powstaniu warszawskim jak rzucała granatami w Niemców. Ktoś mu wtedy odpowiedział, że patrząc po wyniku powstania to chyba słabo celowała XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
0 / 10

Jedni drugich warci...

Czy to jest naprawdę aż tak istotny problem, żeby poświęcać mu tyle uwagi? Przecież to dotyczy ułamka społeczeństwa, a kłóci się o to pół kraju.
https://www.youtube.com/watch?v=G6z-HgSvpKo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-3 / 21

Dlaczego ci głupi ludzie sądzą, że obroni, skoro przed holokaustem nie obroniła (i co ciekawe wg nich nie powinna była, bo to ingerencja w ludzką wolną wolę) ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
-5 / 17

Teraz niech jakieś Margot czy inny tego typu zniszczy tę płachtę, to przez następny miesiąc będziemy truci w kato-pisowskich mediach o atakach LGBT na Królową Polski, religię i Polskę... że już się zaczęło... A po cichu będą przechodzić ustawy z nowymi podatkami czy premiami dla rządu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+5 / 5

@pandoro
Już nawet nie po cichu. Już nie muszą. Wystarczy lekkie odwrócenie uwagi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Koles86
+1 / 9

Przed czarną zarazą również

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dordi
+2 / 8

I ta "miłość bliźniego" wyzierająca z tych wszystkich określeń...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+4 / 16

Żadnej homoseksualista nie zrobił mi nigdy krzywdy, nie oszukał, nie uczynił - jak to "Wiedźminie" napisano "wstrentów". Nie znam też nikogo, komu zrobił. Poznałem jednego, żona dwóch.
A teraz KK.

1. Ksiądz oszukał dziadka (żony) na grube pieniądze. Pobierał pieniądze za miejsce na cmentarzu, później się okazało, że nie ma ksiąg ani wpisów.
2. Mnie księża okłamali na uczelni. Odwiedziliśmy z kolegą słynną katolicką placówkę. Chcieliśmy wypożyczyć jeden sprzęt. Księża zasłonili sobą i stwierdzili, że nie mają czegoś takiego. Wystarczyło zwykłe NIE. No cóż, zrobili z siebie idiotów.
3. W czasach podstawówki mieliśmy księdza - inkwizytora. Nie św pamięci B.. K....jakiej mało pod osłoną świętobliwości. Spowiedź u niego to było traumatyczne przeżycie. A siłą za uszy zaciągał jak się szło do innego spowiednika. Straszył piekłem opisując dzieciom wydarzenia w szczegółach. Czerpał najwidoczniej z tego radość. W parafii i miejscowości uchodzi za sławną postać i wybitnego "mieszkańca". Dla niego chciałbym wierzyć, że to piekło istnieje. Pierwszy kocioł zarezerwowany.
4. Przyjmowałem kiedyś księży po kolędzie. Ot tak, dla zwykłej rozmowy i przyjęcia gościa w domu. Raz jakaś babka chodziła po bloku i zbierała informacje kto przyjmuje i czy zamierza dać "kopertę". Pewnie interesowała ją też wysokość kwot, ale do tego nie dotarliśmy. Powiedzieliśmy, że księdza przyjmiemy, ale bez datków. Ksiądz nawet nie zapukał.

Dlatego brzydzą mnie już te walki i odwracanie uwagi od tematów ważniejszych. A stanowisko kościoła, w którym nie brakuje homoseksualistów i który chroni przestępców seksualnych to szczyt hipokryzji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G goff
+3 / 5

ciekawiej zaczyna się jak masz dzieci czyli chrzciny potem komunia wtedy wychodzi prawdziwe oblicze $$$$$$

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tobimadara
+6 / 8

Nie ma to jak kult Maryi, do tego Bóg w trzech osobach, święci, aniołowie, ale politeizm jest zły, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sw3
-3 / 7

Jest akcja, jest reakcja.
Gdyby nie ataki to by nie trzeba było obrony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darkwitcher
+3 / 7

Dwulicowość katolików - przeciwko LGBT wypowiada się święty Paweł w liście do Koryntian. Ktoś tu jednak zapomniał, że w tym samym liście mamy:

5 A choćby byli na niebie i na ziemi tak zwani bogowie - jest zresztą mnóstwo takich bogów i panów3 - 6 dla nas istnieje tylko jeden Bóg, Ojciec, od którego wszystko pochodzi i dla którego my istniejemy, oraz jeden Pan, Jezus Chrystus, przez którego wszystko się stało i dzięki któremu także my jesteśmy4.

Maryjny bałwochwalczy kult? Grzech!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewanelista
-5 / 7

Co ma w tej sprawie do powiedzenia SAM BÓG? Czytamy w Piśmie Świętym, że powodem dewiacji jest sposób wierzenia człowieka (w tym kościoła Rzymsko-Katolickiego). Zapnij pasy i przeczytaj 1. rozdział Listu do Rzymian: (16): Nie wstydzę się bowiem ewangelii Chrystusa, ponieważ jest ona mocą Boga ku zbawieniu dla każdego, kto uwierzy, najpierw Żyda, potem i Greka. (17): W niej bowiem objawia się sprawiedliwość Boga z wiary w wiarę, jak jest napisane: Sprawiedliwy będzie żył z wiary. (18): Gniew Boży bowiem objawia się z nieba przeciwko wszelkiej bezbożności i niesprawiedliwości ludzi, którzy zatrzymują prawdę w niesprawiedliwości. (19): Ponieważ to, co można wiedzieć o Bogu, jest dla nich jawne, gdyż Bóg im to objawił. (20): To bowiem, co niewidzialne, to znaczy jego wieczna moc i bóstwo, są widzialne od stworzenia świata przez to, co stworzone, po to, aby oni byli bez wymówki. (21): Dlatego że poznawszy Boga, nie chwalili go jako Boga ani mu nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmiło się ich bezrozumne serce. (22): Podając się za mądrych, zgłupieli; (23): I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga NA PODOBIEŃSTWO OBRAZU zniszczalnego człowieka, ptaków, czworonożnych zwierząt i gadów. (24): DLATEGO też Bóg WYDAŁ ICH nieczystości przez pożądliwości ich serc, ABY HAŃBILI swoje ciała między sobą. (25): Oni to zamienili prawdę Bożą w kłamstwo i czcili stworzenie, i służyli jemu raczej niż Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26): Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, NAWET ICH KOBIETY ZMIENIŁY NATURALNY POPĘD SEKSUALNY NA PRZECIWNY NATURZE. (27): Także mężczyźni, opuściwszy naturalne współżycie z kobietą, zapałali w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyzna z mężczyzną, popełniając haniebne czyny i ponosząc na sobie samych należną za swój błąd zapłatę. (28): A skoro im się nie spodobało zachowanie poznania Boga, wydał ich Bóg na pastwę wypaczonego umysłu, aby robili to, co nie wypada; [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, Rz 1]

także tego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
+1 / 1

@ewanelista Homoseksualizm nie jest dewiacją - zboczeniem, ani zaburzeniem - chorobą psychiczną.

,,NAWET ICH KOBIETY ZMIENIŁY NATURALNY POPĘD SEKSUALNY NA PRZECIWNY NATURZE" wszystko co występuje w naturze jest naturalne, a homoseksualizm występuje u wielu zwierząt, więc jest elementem natury.

Nie da się zmienić ani wybrać orientacji seksualnej, więc idąc ,,logiką" boga, kara niewinne osoby z mniejszości?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X Xyf
+2 / 6

Obie frakcje powinny się leczyć. Najlepiej w jednej grupie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mat4
-1 / 1

No niestety ale logika nie wygra z kretynizmem. Jedynie kretynizm może się mierzyć z kretynizmem, tak więc ta ciężarówka jest jak najbardziej na miejscu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zbiczek8889
0 / 2

ale tu nie chodzi o gejów czy lesbijski tylko o tych debili co się nazwali lgbt i robią normalnym gejom i lesbijkom anty reklamę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mateusz0206
0 / 2

ja rozumiem, że nie wszyscy homo zachowują się porządnie. Ale żeby gębę wycierać Maryją to też nie jest w porządku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

elgiebety to taka sama zaraza jak mohery

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+1 / 1

Skoro nic z tym nie zrobiła to musi mieć inne plany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
0 / 0

kolejny debil pokazuje wszystkim swoje uposledzenie, bialy heteroseksualny mezczyzna wychowany na posliek wsi gdzie 99% to katole i jak mnie wkur.. cos takiego . co komu do tego kto z kim? jezeli obie strony sie na to zgadzaja, i nie jest to dziecko czy jakas uwiazana koza,tepi ludzie z wypranymi mozgami przez kler i spoleczenistwo atakuja ludzi ktorzy maja inne podejscie do zycia, zupelnie jak experyment z malpami ,bannanami i zimna woda. przez ta ujowa zmianna coraz wiecej swirow na ulicach kiedys to przynajmniej w chowali sie po piwnicach a teraz za przyzwoleniem rzadacych ida glosic nowine , KURLA JEGO MAC!!!! na swiecie ludzie robia sie coraz madrzejsi tylko w kaczystanie coraz glupsi!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 września 2020 o 0:04