Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
280 302
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P prfx
+8 / 12

zakaz sondaży czyli co... "wiadomości" skrócą do 15min. i na antenę wróci wieczorynka ??? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawel24pl
+20 / 22

Akurat brak sondaży to bardzo dobry pomysł, który pomoże ludziom odejść od PoPiS-u dając szanse mniejszym partiom/nowym kandydatom.
A cisza wyborcza i tak jest g*wno warta, bo plakaty i tak wiszą przy lokalach. Jedyne co daje, to trochę spokoju od polityki, jednak nie ma znacznego wpływu na wynik wyborów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baniapfdq
+1 / 1

@pawel24pl Też chciałem to napisać, brak sondaży to genialny pomysł, z ciszą wyborczą w sumie by mogła zostać - zawsze to chwila spokoju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+7 / 9

Oba pomysły są akurat trafne, sondaże zaburzają preferencje wyborcze, bo manipulują cię w myślenie "mój kandydat i tak nie ma szans", a cisza wyborcza to śmiech na sali, wymysł z poprzedniej epoki, gdzie nie znano internetu - chcesz się odciąć i na spokojnie przemyśleć swój wybór? Proszę bardzo, ale nie zmuszaj do tego wszystkich dookoła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+3 / 5

Jeszcze dołożyć do tego zakazania głupiego myślenia, że są dwie partie POPiS i może w końcu wróciłaby normalność. To pokolenie musi wymrzeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wonsz1922
+1 / 3

Zakaz sondaży to baaaardzo dobry pomysł może ludzie przestaną głosować w jakimś stopniu na "mniejsze zło" ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+2 / 4

Ale wy jesteście naiwni. Chyba oczywiste jest to, że brak sondaży spowoduje to, że w tvpis będzie sobie mogli pokazywać jak bardzo ludzie kochają pis bo nie będzie porównania do innych. Brak ciszy wyborczej jest dobry bo i tak to martwy przepis. Niestety w naszym przypadku w dniu wyborów będą wymyślali różne głupoty na przeciwników, nawet kłamstwa, pomówienia od rana do nocy bo i tak nie będzie czasu, żeby z tym iść do sądu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZIXAV
+2 / 2

Taaaa, PiS robiący coś dobrego:
1. cisza wyborcza może i ok, ale pewnie z haczykami
2. dotyczy tylko nieautoryzowanych sondaży
3. autor zapomniał dodać, że chcą też wincyj kasy na kampanie
4. chcą też przestać wymagać podpisów, ale tylko dla partii które są w sejmie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zenonbak
0 / 0

Zakaz publikacji sondaży jest bardzo dobrym pomysłem, bo wiele osób nie głosuje zgodnie z własną opinią, tylko na tego, kto według sondaży się liczy i ma szansę. Dlatego sondażami można wpływać na wyniki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 0

Jak nienawidzę PiSu, to to jest akurat dobry pomysł, swego czasu proponował to Leszek Miller, Gro ludzi zamiast głosować zgodnie z poglądami to kieruje się durnymi sondażami i angażuje się w prymitywne bezideowe gierki między PO a PiSem. Aż dziw że PiS to zaproponował, przecież to dla nich niezbyt korzystne, bo spadnie poparcie w wyborach dla PO i PiSu, no ale może dowalenie PO jest dla nich ważniejsze niż własny interes, jeśli tak to po raz pierwszy chyba polska mentalność by tylko dowalić sąsiadowi nawet własnym kosztem, przyniosła pozytywny efekt. ;o)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 2

Co do sondaży- to akurat dobry pomysł. Gdybyśmy żyli w demokratycznym kraju, to możnaby bylo to wprowadzić u nas. A w Polsce PIS jest to pierwszy krok do delegalizacji innych partii i totalitaryzmu pełną gębą.
A co do ciszy- TVPIS i tak ją łamało. Z ciekawości oglądałam, po raz pierwszy od lat tak zwane Wiadomości (czytaj Dezinformację). Mogę streścić: Totalni Niemcy atakują wielką Polske katolicką*, homolobby wspólnie z Niemcami atakuje polską wiarę, przypominamy rosyjskie zbrodnie, oraz to, że reszta polityków mimo to jest prorosyjska, awaria w Warszawie (ta sprzed roku), nieudolne samorządy, TVPIS najbardziej obiektywną TV, polska potęga irytuje Niemców.

*dla tych, którzy nie czają, co z tym paskiem było nie tak: zdaniem PIS opozycja=Niemcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A amtekzlasu
0 / 0

spada k*rwom poparcie to i sondaze chca wycofac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem