Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
110 130
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wans
+3 / 5

A potem ogrzewanie domu elektrycznym piecem. Czysto, szybko, wygodnie - ciekawe jak potem te rodziny daja radę opłacić rachunki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar 27filozof72
+4 / 8

Ja to jestem w wielu przypadkach ciekaw jak szybko grzybem daje po tych ich podłogach z OSB gdzie pod spodem albo goła ziemia albo mokre fundamenty.
To jest tak robione jak większość inwestycji u mnie w gminie- byle w dniu oddania do użytku- sprawiało wrażenie dobrze zrobionego, a za pół roku to już nie ich sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ChaserJohnDoe
+2 / 4

@27filozof72 Przecież widać że te remonty to fuszera po taniości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cyaegha
+5 / 5

Oh tak, urząd pracy bez wątpienia pomoże. Pracę na umowę na zlecenie, nawet taki luksus jak kredyt na dom , na jedyne 30 lat, będzie poza ich zasięgiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 8

@cyaegha dokładnie.

@ChaserJohnDoe niby wydaje się racjonalne ale jeżeli ktoś daje, ze swoich pieniędzy (Polsat to prywatna stacja) to co kogo obchodzi co robi ze swoimi pieniędzmi i komu pomaga? Co cię boli?
Właśnie tak powinna wyglądać pomoc: pomaga ten kto ma i chce. Większe prawdopodobieństwo, że pieniądze zostaną właściwie wykorzystane niż równe dzielenie przez urzędnika.
Te odcinki które udało mi się obejrzeć, to jednak były z rodzinami w których ktoś (1osoba) pracowała lub nie mógł pracować stan zdrowia jego lub dziecka. To jednak jest nie istotne bo dalej jeżeli ktoś prywatnie pomaga drugiej osobie to nikogo to nie powinno interesować. Urzędy pracy w tej formie jakiej są to archaizm, który powinno się zamknąć, szkoda kasy ... Skąd w ludziach bierze się przeświadczenie, że przeciętny urzędnik wykorzysta kasę lepiej niż oni sami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem