Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
859 869
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B baranina13
+33 / 37

A najgorsze, że ta szynka rosła całe życie, żeby stać cię kiełbaską, marzyła o związku z boczkiem i przyprawami. Zwyrol pogrzebał plany nadzieje...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+13 / 13

@baranina13
Aż się popłakałam ze smutku, jak sobie pomyślę, że to mogła być moja szynka to aż serce boli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+7 / 7

@baranina13
Nie dość że zwyrodniała to jeszcze złodziejka - sama przyznała że ukradła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B brezerka
+14 / 14

A taka była ładna... Nie za tłusta...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
+16 / 18

I teraz potrzeba następną szynkę, że kradzieży już nie wspomnę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Www30
+13 / 13

Tak to jest jak idea wejdzie za bardzo. Nie dość, że to jedno zwierzę już nie żyje i raczej nic mu już nie pomoże, to teraz trzeba zabić drugie, bo ktoś będzie chciał jednak zjeść szynkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+13 / 13

Wegetarianie, weganie et consortes, którzy twierdzą że człowiek nie powinien zabijać i zjadać zwierząt, bo sam jest jednym z nich, powinni mieć świadomość, że w świecie przyrody jedne gatunki zwierząt zabijają i zjadają inne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kanapekr
+9 / 11

xdd myślalem na początku, że ten pogrzeb szynki to jakies gimnazjalne jaja, bo mielismy czasem podobne pomysly. A potem widzę hashtag i skislem jak się okazalo, że to tak na serio xd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+7 / 7

Zjeboza level hard.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olcia483
+5 / 7

Homo Sapiens jako gatunek jest drapieżnikiem. Ewoluował miliony lat żywiąc się mięsem i roślinami z czasem wzbogacając swoją dietę o zboża i produkty pochodzenia zwierzęcego. Zaprzestał polowań na rzecz wydajniejszej hodowli. Pomimo że zaprzestał polowań wciąż pozostaje drapieżnikiem. Ci którzy zaprzeczają tym faktom twierdząc że jedzący mięsa są padlinożerca mi lub kanibalami są zwyczajnymi amebami umysłowymi. Wegetarianizm to świadomy wybór/konieczność zdrowotna, bez wymuszania swojej racji/atakowania miesojadów musimy o stylu życia. W momencie gdy dzieje się to co na obrazku powyżej mamy już doczynienia z niezdrowa ideologia i głupotą. Po to się utylizuje martwe zwierzęta by gnijące mięso nie niszczyło gleby. Dokładnie z tego samego powodu ludzkie cmentarze są tworzone w specjalnie wybranych miejscach gdzie rozkładające się zwłoki nie stanowią zagrożenia ekologicznego tak jak zakopana przez tą amebę szynka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Asheera
-3 / 3

@olcia483 Mylisz pojęcia. Ludzie nigdy nie byli gatunkiem drapieznym Drpieżniki mają odpowiednio rozwinięte cechy fizyczne, będące przystosowaniem do polowania. Ludzie są gatunkiem wszystkożernym, jednak nie posiadają przystosowania fizycznego do polowania (wynalazki defacto się nie liczą) - tyle, że żeby uzupełnić diete o białko pochodzenia zwierzęcego wcale nie trzeba polować. Wszelkie owady, czy ich larwy, to również białko pochodzenia zwierzęcego, zas mięso jako tkanka mięśniowa była dostępna tylko, gdy znalazło się coś, co zostało wczesniej upolowane przez faktycznego drapieznika (ewentualnie padlo samo).

Co do tej zakopanej szynki - fakt, ze jest to idiotyzm, jednak twierdzenie, ze jest to ""zagrożenie ekologiczne" jest robieniem z igły wideł. Podstawową kwestią, czy efekty rozkładu mają jakikolwiek potencjał do zatrucia gleby jest ilość tego co się będzie rozkładać. Kilogram szynki, czy ile tego tam jest nie zrobi absolutnie nic - nawet tym kwiatkom nie zaszkodzi. Co najwyżej użyźni glębę, gdy zostanie wykorzystany przez owady.

Ludzkie cmentarze to zupełnie inna bajka - jeden ludzki trup będzie wielokrotnie bardziej toksyczny, niż przykładowo zwłoki krowy - ważącej 10 razy więcej. Przyczyna jest prosta - ludzkie zwłoki są balsamowane. Niejednokrotnie od zgonu do pogrzebu mija nawet i tydzień, albo więcej - gdyby nie nafaszerowanie trupa chemią, to efekty zapachowe byłyby już takie, że nikt na kilkanascie metrow by do trumny nie podszedł, a kościoły byłyby wybitnie cuchnącymi przybytkami. Trzymanie trupa w chłodni niewiele tu zmieni - to, że kawałek mięsa w lodówce wytrzyma pare ładnych dni, zanim zacznie śmierdziec też nie jest adekwatnym porównanie - bo kawałek mięsa to tylko tkanka mięśniowa, w dodatku pozbawiona krwi. A w kompletnych zwłokach jest masa elementów, które przyśpieszają rozkład i sprawiaja, ze zapach jest o wiele silniejszy (i nieco inny)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PrawdziwieTrue
0 / 0

@Asheera https://en.wikipedia.org/wiki/Human
"Humans are omnivorous, capable of consuming a wide variety of plant and animal material.[154][155] Human groups have adopted a range of diets from purely vegan to primarily carnivorous. In some cases, dietary restrictions in humans can lead to deficiency diseases; however, stable human groups have adapted to many dietary patterns through both genetic specialization and cultural conventions to use nutritionally balanced food sources.[156] The human diet is prominently reflected in human culture, and has led to the development of food science."

Jeżeli "to primarily carnivorous" dla Ciebie może istnieć bez możliwości polowania, to wytłumacz w jaki niby sposób? Tyle jedzenia leży na świecie? Codziennie napotykają się na jelenie proszące o zostanie pokarmem, a ryby same wpływają ludziom do rąk?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+1 / 3

Lepiej daj ją do zjedzenia komuś z Warszawy, w ten prosty sposób, szyneczka szybko "przetworzona" trafi do Wisły i prosto do Bałtyku!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+2 / 2

O najlepszych "ekologach" czytalem jakis czas temu. Wlamali sie gdzies na farme krolikow (chyba nie pamietam dokladnie) wszystkie wypuscili aby byly wolne dorosle i mlode. No i rolnik sie wypowiadal. Jak mlode bedzie probowalo znalesc matke i pujdzie nie do tej co trzeba to matka pozna, ze nie ten zapach i zagryzie, a jak matki nie znajdzie to i tak zdechnie...Cos im sie "wydaje" ze robia dobrze, a robia wiecej szkody niz pozytku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I ICoTyNaToPowiesz
+1 / 1

Wszystko spoko, tylko czemu ukradła? Wcielaj w życie swoje poryte pomysły, tylko płać sam za nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem