Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1151 1182
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A agronomista
+14 / 24

@ZlyCzlowiek7 zakaz jedzenia wieprzowiny i picia piwa? Nie, dzięki. Jeszcze jest kilka innych drobiazgów które by były dziwne. Jak np. kamieniowanie ludzi na ulicy, legitymizowanie gwałtu i pedofilii, a w międzyczasie osiągnięcia większość przez muzułmanów , będzie jeszcze czas masowych rozrób i podpalanie ulic jak na zachodzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+8 / 12

@ZlyCzlowiek7 za to pobłaża ślepemu bydłu skoremu do samosądów... nie, kolego, islam nawet nie stał koło "normalności/cywilizacji".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kucykpl1
0 / 0

@agronomista Najpierw musisz zmartwychwstać po dekapitacji jako niewiernego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar miki66
+24 / 48

Musieliby wygrać wybory konfederaci a to jest nie możliwe. 70-80% ( patrz ostatnie wybory) ogłupionego przez tv społeczeństwa i tak wybierze PiS i PO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+6 / 24

@miki66 nie, po prostu 70%-80% nie wybierze konfederacji i jej mutacji z przystawkami. A to jest znacząca różnica.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar miki66
+15 / 25

@raven000 No i gitara :)
Kilka lat temu świat usłyszał: Przez osiem ostatnich lat, Polki i Polacy byli ignorowani przez rząd platformy...
Po najbliższych wyborach: Przez osiem ostatnich lat, Polki i Polacy byli ignorowani przez rząd PiS...
I tak na wieki, amen.
Dobra robota :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+6 / 8

@miki66 Też jestem za konfą jako najlepszemu wyborowi, ale nie ma co dawać się oszukiwać politykom. Zawsze może istnieć jakaś siła wyższa, która powie, że albo będą rządzić tak jak ten ktoś chce, albo Polska zostanie wyprzedana za długi. Co wtedy taki nawet uczciwy polityk zrobi jak ma do wyboru zniszczyć kraj, albo zniszczyć kraj? Poza tym w przypadku konfy tajemnicą poliszynela jest, że oni są wewnętrznie skłócenia i składają się z środowisk o różnych programach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-2 / 16

@miki66 Konfederacja to ekstremiści ideologiczni, moralni i socjalni. W Państwie gdzie miliony ludzi korzysta z państwa i jego pieniędzy bez wpłacania do niej podatków, raczej taka partia nie przejdzie. A nie wspomnę o różnej maści idei typu kierunek: państwo religijne, prawo religijne ponad prawodawstwem i państwem prawa. Wpychacie wszędzie konserwatywno-faszystowskich idei. Takich ekstremizmów nie przełkną nawet najwięksi miłości obecnej władzy. I od razu zaznaczam. Nie mowie o oficjalnym programie wyborczy partii, ale o tym co można przeczytać na ich forach, kogo popierają w słowach, na jakich pojawiają się pochodach, itd. Bo to sa wazne gesty, które potem przekładać będą się na czyny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 19:27

H harry1983
+1 / 7

@miki66 Konfederacja jest niestety za bardzo prokościelna - a KK to jeden z głównych problemów w tym kraju. Żeby nie ten ich bogoojczyźniany patriotyzm to może i bym na nich głosował, bo pewne pomysły mają dobre, ale niestety nie pasuje mi powoływanie się na wątpliwy autorytet KK. A, żeby rozwiać wątpliwości - dla mnie PIS czy PO to taki wybór, jak strzelić sobie w łeb z pistoletu czy z rewolweru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 22:18

B barney37
-2 / 2

@miki66 Sami nie lepsi. Z Korwina się wyrasta. Taki etap w życiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+10 / 18

Prawdopodobnie nikt z nas tego nie dożyje. Nawet jeśli wygra ktokolwiek inny niż PIS/PO, to pewnie skończy się tylko na obietnicach. Jak zwykle zresztą. Najmniej realne jest rozliczenie polityków. Każdy to obeicuje, a kończy sie tak, że "kruk krukowi oka nie wykole".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
+2 / 6

@Cammax Daj jeszcze parę lat, obecni seniorzy odejdą... I już proporcje w polityce się zmienią!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B ban__
-2 / 8

@Cammax
PO - nie. PiS - nie. Ktokolwiek Inny - nie. To o co Ci tak naprawdę i właściwie idzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 września 2020 o 19:24

L lisior78
+7 / 7

@Jeremi978 Obecni seniorzy odejdą, a na ich miejsce przyjdą nowi. Zatem zawsze partie obiecujące n-tą emeryturę będą miały jakieś poparcie. Co gorsze społeczeństwo się starzeje, zatem emeryci będą powoli zyskiwać przewagę nad osobami pracującymi, które może głosowałyby inaczej (chociaż z drugiej strony spora część badanych w różnych ankietach twierdzi, że nie płaci podatków zatem kto wie?)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 3

@ban__ o to, że tak właściwie niezależnie od tego, kto wygra i tak nie będzie dobrze. Może inne partie nie łamią konstytucji i nie skłócają nas z całym światem, ale po za tym chyba niczym się nir różnią.
Kiedyś, żeby wygrać trzeba było mieć program, propozycje zmian możliwych do zrealizowania. W normalnych społeczeństwach nadal tak jest. U nas wystarczy wygrać "licytację" kto da, czy raczej obieca więcej. A to skąd wziąć kasę i jakim kosztem to już inna sprawa.
Z zasiłków każdej partii będzie się trudno wycofać, bo biorąc pod uwagę, jak bardzo roszczeniowe stało się nasze społeczeństwo, to niektórzy beneficjenci wywieźliby na taczce każdego, kto spróbowałby ruszyć te zasiłki. A z gospodarką coraz gorzej. Żeby ktoś rozliczył obecnych polityków, to albo musiałby wygrać ktoś nowy, niezasiadający w sejmie kolejnej kadencji z rzędu, albo politycy musieliby popełnić jakieś zbrodnie na ludzkości. Bo i PIS szedł z obietnicą rozliczenia PO, i PO też miała rozliczać PIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@Jeremi978 może pod względem swiatopoglądowym. Młodzi ludzie raczej PISu nie poprą, bo jest dla nich zbyt konserwatywny. Za to poprą jakąś lewicową partię i pójdziemy z jednej skrajności, w drugą. Chociaż pod względem gospodarczym to jeden ch**. Wielu ludzi ma gdzieś to czy obietnica jest możliwa do realizacji, a jeśli tak, to jakim kosztem. Dla nich liczy się kto da więcej i wywieźliby na taczce każdego, kto spróbowałby im to zabrać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B ban__
-1 / 1

@Cammax
To nie jest odpowiedź na pytanie. Jasno się zdeklaruj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 3

@Jeremi978 czyli PIS jednak nadal będzie mieć duże poparcie. Dziś wśród młodych ludzi praktycznie nie ma osób o centrowych poglądach, tylko albo skrajna prawica, albo skrajna lewica.
Kiedyś, gdy tylko tacy jak na tym filmiku głosowali na PIS, to ta partia nie była aż takim zagrożeniem, bo większych szans na wygraną nie mieli. A teraz, gdy kupili głosy leni i darmozjadów to będzie ciężko ich odsunąć od władzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@Cammax A tam pierniczysz. Młodzież to ubóstwia Bosaka albo innego Korwina. Zjedz czekoladkę, bo zaczynasz gderać! :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Livanir
+7 / 7

Nawet jak wygra ktoś inny, to przestawienie tego co napsuli ostatnie kadencje partie, potrwa lata i wiele następnych kadencji.
Np. Budowa elektrowni to nie miesiąc. Pewnie złagodzenie przepisów co do broni zajmie szybko... i to tyle. Na usunięcie 500+ zaraz patola zacznie się burzyć i im robić problemy. Pewnie w końcowym przypadku nawet zagrożą, że oddadzą masowo dzieci do DD. Nawet wiele normalnych rodzin zacznie sie burzyć, ze PiS i PO tak podnieśli podatki, więc 500+ ich ratuje. Wiec pierw obniżenie podatków- tylko w takim wypadku nasz budżet który już leży będzie leżał jeszcze bardziej.
Tu trzeba by sztabu ekonomistów, by ogarnać ten burdel i ustalić, co mozne obniżyć za czasów 500+, by potem zlikwidować 500+.
O zlikwidowaniu podatku dochodowego to jeszcze większy bałagan, patrząc ile to kasy do budżetu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baniapfdq
+6 / 6

@Livanir Przecież dochodówka to neutralny podatek. Neutralny w tym sensie, że w całości (a nawet z nawiązką) jest przejadany przez funkcjonowanie urzędów skarbowych, które ten podatek ściągają - tak więc nie ma żadnego wpływu na budżet państwa i nikt z tego nie korzysta.
Jest nieefektywny, skomplikowany i bardzo obciążający ludzi go płacących. Jest to, może 2% budżetu państwa.
Tak więc jest w pełni zbędny, a jego efekt jest tylko negatywny. Podatek ten jest gorszy niż spalenie tych pieniędzy, bo jak je spalisz, to się przynajmniej ogrzejesz.

"O zlikwidowaniu podatku dochodowego to jeszcze większy bałagan, patrząc ile to kasy do budżetu."
Bałaganu nie będzie jak go zlikwidujesz, nawet z dnia na dzień, a kasa w stosunku do całego budżetu państwa, jest znikoma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+4 / 4

@Livanir 500+ da się załatwić w prosty sposób. Inflacja zmiecie jego watość do dobrej flaszki wódki i po problemie- można wypłacać. Narazie jesteśmy na b. dobrej drodze by z tej opcji skorzystać:

https://www.youtube.com/watch?v=qSPO_zx50cE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mambolinski
+6 / 6

jeżeli ostatni punkt by się zdarzyło, to reszta siłą rzeczy by nastąpiła...nawet ta elektrownia (działająca)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
-4 / 14

Tylu boli ten 500+ ale jakoś mało tych co by się zrzekli. Dostęp do broni łatwiejszy żeby gówniarze wieczorami latali zamiast z gazem albo nożem to z bronią. Tak autorze zesrałeś się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+2 / 2

@lewetedemoty Pewnie, zrzeknę się. Pobierają... Tfu, kradną mi pół pensji i się zrzeknę. Niech może patusą oddadzą, co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ArandillPL
0 / 2

@lewetedemoty Złagodzenie przepisów nie znaczy brak przepisów. Poza tym, rozumiem, że teraz nie dochodzi do żadnych zbrodni z bronią palną w roli głównej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
-1 / 1

@ArandillPL Do ilu dochodzi w Polsce? Do ilu np. w Stanach? Policz sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ArandillPL
0 / 0

@DexterHollandRulez Okej. Zauważ ile osób mieszka w USA, a ile w Polsce. Jak widzisz jest to dość duża różnica. Z logicznego punktu widzenia skoro u nas się zdarzają, to tam (gdzie mieszkańców jest więcej o około 290 milionów) będzie ich po prostu więcej. Teraz spójrzmy na dane ile morderstw w Polsce to morderstwa z użyciem broni palnej. Według strony Trybun Broni Palnej (mogę wysłać linka jakbyś był zainteresowany), według artykułu z 10 czerwca 2020 roku, w przykładowym 2018 roku tylko 25 morderstw z 536 było z użyciem broni palnej. Jak widzisz jest to około 5% wszystkich morderstw, więc jednak prawdopodobieństwo bycia zastrzelonym w Polsce jest bardzo niskie.

Co by było gdyby w Polsce dostęp do broni został ułatwiony? Cóż, oczywiście jest prawdopodobne to, że zwiększyła by się liczba morderstw z użyciem broni, ale (jak chociażby pokazują różne badania i analizy na temat legalnej broni w USA) możliwe również jest to, że spadnie ilość zabitych osób (bo możliwe, że znajdzie się ktoś kto będzie mógł obronić potencjalną ofiarę przed mordercą, gwałcicielem, złodziejem itd).

Myślę, że warto jest też przyjrzeć się krajom jak Brazylia, gdzie przecież też ilość legalnej broni na 100 mieszkańców nie jest wysoka - około 8 sztuk. A potem porównać je z taką Finlandią gdzie na 100 mieszkańców przypada 45 sztuk legalnej broni palnej. Chyba nie muszę wskazywać w którym z tych państw jest wyższe prawdopodobieństwo bycia postrzelonym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
0 / 2

@ArandillPL Różnica jest taka, że Finów jest niewielu, społeczeństwo jest bardzo karne i praworządne, a wszyscy przechodzą szkolenie z obsługi tejże broni podczas obowiązkowej służby wojskowej. Ja natknąłem się na informację, że ogólny procent faktycznych posiadaczy legalnej broni wynosi tam około 12%. Być może u Ciebie wygląda to inaczej przez wzgląd na ilość samej broni, a nie ludzi uprawnionych do jej posiadania.

Polacy mentalność mają ewidentnie bardziej Amerykańską niż Skandynawską, co widać choćby po reakcjach społecznych na pandemię - Finowie buzia w ciup, dwa miesiące sztywnego lockdownu i spokój. U nas jojczą, szukają dziury w całym, kombinują jak tu tylko przechytrzyć nakazy, a liczba zakażeń rośnie. Czyli w skrócie, polskie społeczeństwo jest tak skłócone i niezrównoważone, a jednocześnie krnąbrne i buńczucznie nastawione do wszelkich przepisów, że naprawdę ostatnią rzeczą, jaka mu jest potrzebna jest szerszy dostęp do broni. Nie daje się małpie brzytwy, bo efekt będzie wiadomy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 września 2020 o 11:27

A ArandillPL
+2 / 2

@DexterHollandRulez W porządku. To jest Twoja opinia, moją znasz. Pozdrawiam. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harry1983
+7 / 11

Na tej liście brakuje jeszcze:
- konkordat rozwiązany
- księża pedofile w więzieniach / rozstrzelani
- Polska zaczyna się wreszcie rozwijać.

Ale niestety, sen ma to do siebie, że nad ranem się człowiek budzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
-1 / 1

@harry1983 Konkordat tak ci przeszkadza to się osiedlij w Jerozolimie. Tam lubią księży tak samo jak ty. Znajdziesz swoich braci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harry1983
+1 / 1

@lewetedemoty Przeszkadza. Chcesz dotować tą instytucję dobrowolnie to sobie dotuj - Twoje pieniądze, Twoja sprawa. Ja nie chcę a mimo to państwo bez mojej zgody (a nawet przy moim zdecydowanym sprzeciwie) finansuje tą mafię pedofilską i wymysły ojca dyrektora. Opodatkować - albo niech się każdy określi, że taki a taki % jego dochodów przeznacza na kościół - wtedy wyjdzie, ilu jest naprawdę "wiernych". Co zaś się Twojej propozycji tyczy, to chciałbym Ci jedynie przypomnieć (bo podejrzewam, żeś gorliwy katolik co niedziela w kościele), że Jezus Chrystus a także jego matka i przybrany ojciec należeli do nacji, która m.in. mieszka teraz w Jerozolimie. Dla uproszczenia - byli Żydami. Także ten....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 września 2020 o 21:37

L lewetedemoty
0 / 0

@harry1983 No i widzisz mylisz się bo nie chodzę do kościoła w niedzielę. A Ty mnie uczysz pisma. Pewnie sam chodzisz do kościółka a tu tak nawijasz bo onet i radio zet ci ulepiło w głowie kupę a Ty święcie przekonany że to twoje własne poglądy. Nie podoba Ci się władza to sobie głosuj na żydzbergów i biedroni to ci stworzą wymarzone warunki do rozwoju. Już masz trochę lat powinieneś coś myśleć zacząć po swojemu trochę lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H harry1983
0 / 0

@lewetedemoty Zarówno sposób Twojej wypowiedzi jak i jej zawartość merytoryczna jasno określa kto myśli a kto nie i kto ma wodę z mózgu. Nie będę kontynuował tej rozmowy gdyż w poziomie, do którego ona zmierza nie mam niestety doświadczenia i pewnie byś mnie pokonał. Ocenę zaś pozostawię gawiedzi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lewetedemoty
-1 / 1

@harry1983 Ja nie pisze o rozstrzeliwaniu księży. Co gorsza jeszcze ci plusują gnoje albo jacyś lgbtqxyz zboczeńcy z partii razem albo innej hify antify. A twój poziom to muł w szambie trudno określić nawet bo dalej grząsko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
0 / 10

Sen wariarta, czy sen konfederaty?, bez urazy:):):)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N konto usunięte
+1 / 3

Nie mierz kilku milionów swoją miarą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
0 / 4

Koniec 500+ bym poparł, pozostałe to jakiś chory sen niedojrzałego korwinisty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KyloRen
+1 / 3

@jabol428 Budowa elektrowni też?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
-1 / 1

Te lżejsze przepisy o dostępie do broni to sobie wsadź głęboko tam, gdzie słońce nie dochodzi. Jeszcze mi brakuje żeby na ulicach się łysole z margotami ostrzeliwali zamiast tylko szarpać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ev3rHarD
+1 / 1

Tak jest gonić POPIS ! Konfederacja !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lambdrone
0 / 0

I jeszcze kwota wolna od podatku podwyższona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem